Problem natury ginekologicznej

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
gość

Problem natury ginekologicznej

Post autor: gość »

Cześć. Od jakiegoś czasu bardzo doskwiera mi zapalenie szyjki macicy. Momentami ból jest nie do zniesienia, a większość ginekologów w Warszawie, u których miałam okazję być, załamuje ręce :( Gdzie mogę się zgłosić? Znacie kogoś, kto będzie w stanie mi pomóc?
Awatar użytkownika
wariatka
Posty: 102
Rejestracja: 28 sty 2020, 20:51

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: wariatka »

To u Ciebie jak widzę jest poważna sprawa, dziwne że żaden ginekolog nie jest w stanie Tobie pomóc. Aż mi się nie chce wierzyć że może dojść do takiej sytuacji. Mój ginekolog jak omawiał wyniki cytologii to o wszystkim mnie informował i jak powiedział że mam infekcję wirusem hpv to od razu kazał mi tak naprawdę zakupić żel papilocare w aptece żeby zacząć odbudowywać zmiany jakie już ten wirus zdążył wywołać.
Pańka

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: Pańka »

To ja też się dopiszę w tym wątku - bo od jakiegoś czasu miałam naprawdę dość spory problem z suchością pochwy. Ciągle czułam podrażnienia, pojawiały się otarcia, naprawdę odczuwałam ogromny dyskomfort i zupełnie nie mogłam sobie z tym poradzić, żadne żele na bazie wody nie przynosiły ulgi na dłużej. Od jakiegoś casu stosuję globulki Vagisan i jest znaczna poprawa.
łezka

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: łezka »

Jak szukasz dobrego ginekologa w Warszawie, to mogę Ci polecić z czystym sumieniem dr Boryczko z https://gabinetylucka.pl/ .
Dla mnie to ważne, żeby mieć lekarza, który uspokoi ale też realnie podejdzie do problemu - powie są jakie możliwości, szanse, zagrożenia. Cieszę się, że trafiłam do Pani Doktor z polecenia. Tobie też Pani Doktor napewno pomoże - koniecznie zapisz się na konsultację!
Zała

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: Zała »

Pańka pisze: ↑23 sie 2021, 1:14 To ja też się dopiszę w tym wątku - bo od jakiegoś czasu miałam naprawdę dość spory problem z suchością pochwy. Ciągle czułam podrażnienia, pojawiały się otarcia, naprawdę odczuwałam ogromny dyskomfort i zupełnie nie mogłam sobie z tym poradzić, żadne żele na bazie wody nie przynosiły ulgi na dłużej. Od jakiegoś casu stosuję globulki Vagisan i jest znaczna poprawa.
A mogłabyś powiedzieć, czy na te globulki Vagisan potrzebuję receptę od lekarza?
Łewka

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: Łewka »

Zawsze z każdym problemem w tej dziedzinie, należy iść do lekarza.
warto pamiętać, że wszelkie infekcje intymne, mogą być początkiem poważnej choroby. Warto sobie przeczytać w temacie https://antykoncepcjanamiare.pl/infekcj ... jczesciej/
W każdej kwestii najlepiej poradzi ginekolog.
żółwica

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: żółwica »

U mnie problemy intymne są bardziej złożone, choruję na endometriozę ale dopiero od niedawna jestem pod opieką specjalistów ze szpitala Medicover, teraz kiedy mam odpowiednią opiekę czuję się o wiele lepiej i mogę liczyć na zabieg usuwania ognisk tej choroby
żółw

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: żółw »

Wiecie co, ja proponuję wizytę u ginekologa (ja mam swojego sprawdzonego w warszawskiej klinice https://babkamedica.pl/ ). Warto żeby obejrzał Was specjalista. Nie próbujcie tylko leczyć infekcji na własną rękę - zwykle te globułki i preparaty apteczne bez recepty nie przynoszą ulgi i nie pomagają...
Oliwierka

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: Oliwierka »

Zała pisze: ↑13 wrz 2021, 13:26
Pańka pisze: ↑23 sie 2021, 1:14 To ja też się dopiszę w tym wątku - bo od jakiegoś czasu miałam naprawdę dość spory problem z suchością pochwy. Ciągle czułam podrażnienia, pojawiały się otarcia, naprawdę odczuwałam ogromny dyskomfort i zupełnie nie mogłam sobie z tym poradzić, żadne żele na bazie wody nie przynosiły ulgi na dłużej. Od jakiegoś casu stosuję globulki Vagisan i jest znaczna poprawa.
A mogłabyś powiedzieć, czy na te globulki Vagisan potrzebuję receptę od lekarza?
Też używam globulek Vagisan, więc mogę odpowiedzieć na pytanie - ich wielkim plusem jest właśnie to, że można kupić je w aptece bez recepty, więc zadziałać na dolegliwości od razu.
ODPOWIEDZ