Problem natury ginekologicznej

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
huberta-81
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2019, 3:58

Problem natury ginekologicznej

Post autor: huberta-81 »

Cześć. Od jakiegoś czasu bardzo doskwiera mi zapalenie szyjki macicy. Momentami ból jest nie do zniesienia, a większość ginekologów w Warszawie, u których miałam okazję być, załamuje ręce :( Gdzie mogę się zgłosić? Znacie kogoś, kto będzie w stanie mi pomóc?

nokia lumia 800 ustawienia mms
Awatar użytkownika
Zenobia63
Posty: 2
Rejestracja: 04 lut 2020, 6:13

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: Zenobia63 »

Ja leczę się w gabinecie antykoncepcja24.com i nie zamieniłabym go na żaden inny. Widać, że lekarze dysponują bardzo dużą wiedzą i są świadomi potrzeb każdej pacjentki. Umów się do nich na pierwszą wizytę. Jestem pewna, że odpowiednio się tobą zajmą :)
Awatar użytkownika
tempurka
Posty: 189
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:59

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: tempurka »

Szukaj do skutku po prostu. Może ta przychodnia którą poprzedniczka wskazała jest dobrym wyborem. Widzę, że tutaj można też pójść na konsultacje jeśli chodzi o antykoncepcje, to spoko, bo mi się skończyły recepty na pigułki belara , a mój ginekolog nie przyjmuje
Awatar użytkownika
Marcysia
Posty: 167
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:44

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: Marcysia »

Moja znajoma też niedawno poszukiwała dobrego ginekologa we Wrocławiu i wtedy trafiła na https://femimea.pl To świetna klinika w której wiedzą jak zająć sie kobieta. Moim zdaniem podejście lekarza też jest bardzo wazne bo takiej osobie musisz zaufac.
Awatar użytkownika
gwiazdeczka
Posty: 68
Rejestracja: 09 gru 2019, 11:18

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: gwiazdeczka »

ja tak mialam z endometrioza, nawet nie wiedzialam ze ja mam, nameczyłam sie bardzo, lekarze odsylali mnie od jednego do drugiego i dopiero podczas sonovaginografii w szpitalu Medicover dowiedzialam sie co jest grane. Podstawa, na znalezc dobrego specjaliste
Awatar użytkownika
ula24
Posty: 244
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:16

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: ula24 »

Też miałam zmiany na szyjce macicy. Jak tylko wyszło w badaniach pojawił się strach, niepewność, szukanie najlepszego specjalisty który pomoże mi odzyskać zdrowie, poprowadzi leczenie jak najlepiej. Nie chciałam, nie mogłam czekać nie wiem ile na wolny termin u specjalisty. A tak niestety na NFZ wygląda oczekiwanie na wizytę. Z polecenia dowiedziałam się o poradni w Piekarach Śląskich, pracuje tam ginekolog Maciej Jędrzejko https://gaboscm.pl/lekarz/maciej-jedrzejko/ . Specjalista z dużym doświadczeniem, profesjonalnym podejściem do każdej pacjentki. Zarówno zajmuje się badaniami, konsultacjami jak również wykonuje zabiegi z zakresu ginekologii i położnictwa.
Awatar użytkownika
aktywna
Posty: 102
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:05

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: aktywna »

U mnie w przychodni rejonowej jest bardzo dobry ginekolog, zalecił nawet ostatnio papilocare kiedy okazało się że mam hpv i pogorszyła mi się cytologia, podobno może to być właśnie przyczyną a ten żel skutecznie usuwa wirusa z okolic szyjki macicy i pomaga leczyć zmiany które wywołał
KiniaSprinia

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: KiniaSprinia »

Odezwij się do dobrego ginekologa http://ginkodent.pl/ginekologia/, samemu możemy sobie tylko zaszkodzić
kręty

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: kręty »

Uważam, że wszystko jest dla ludzi. Także ginekologia estetyczna, dzięki której kobieta może czuć się dobrze ze sobą niezależnie od wieku. W Consensus Med w Krakowie wykonują zabiegi estetyki narządów kobiecych metodą ThermiVa. Więcej na ten temat poczytacie sobie tutaj: https://han-medica.pl. Dajcie znać co o tym sądzicie :)
mileś

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: mileś »

Jeśli chodzi o wspomniany tutaj wirus HPV, to tutaj https://febumed.pl/porady/80-HPV-wirus- ... y-leczenie można sobie poczytać na temat jego objawów i leczenia. Jest tam wiele cennych i praktycznych informacji, które niewątpliwe mogą się przydać. W ogóle na tej stronie są ciekawe artykuły. Koniecznie się tam rozejrzyjcie, bo może jeszcze jakieś inne informacje będą dla was niezwykle przydatne.
świena

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: świena »

Hmm, najlepiej iść od razu, jak najszybciej do ginekologa. Ja sama zwlekałam kiedyż z wizytą, ale to jak zmieniłam gina, to do mojego nowego, który ma swój gabinet w klinice MediLuxClinic w Szczecinie http://www.mediluxclinic.pl/. On jest w pełni profesjonalny, badania wykonuje dokładnie, jest rzetelny. Zdecydowanie warto iść do niego, polecam. Mogę my powiedzieć o wszytskich dolegliwościach bez wstydu.
ileś

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: ileś »

Wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych porad dotyczących zdrowia oraz seksu znajdziecie tutaj https://kobiecystyl.pl/ . Warto się tam na spokojnie rozejrzeć i poczytać. Jest tam bowiem wiele naprawdę pomocnych artykułów, dzięki którym można uniknąć problemów i przykrych niespodzianek. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Myślę, że warto tam regularnie zaglądać.
łucja

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: łucja »

Ja mam poważny problem ginekologiczny i uważam że najlepszym ginekologiem w Warszawie jest dr Jacko ze szpitala medicover, bo ona zna się na endometriozie i poradziła mi nawet żebym skorzystała z pomocy dietetyka i fizjoterapeuty na miejscu bo to bardzo ważne w opanowaniu tej choroby
Justyna53ś

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: Justyna53ś »

mialam problemy w okolicach intymnych. dlugo szukalam pomocy bo caly czas mi dobierali nieodpowiednie leki ktore nie pomagaly. dopiero w szczecinie mi pomogli http://szymaniak-osipowicz.pl/ginekologia/ pani cierpliwie mnie wysluchala i dzieki jej wiedzy moj problem zostal rozwiazany. polecam :)
Naśka

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: Naśka »

Zerknij na tą stronę https://www.forumginekologiczne.pl/foru ... 499/1.html , poruszane są tu problemy natury ginekologicznej, ja ostatnio wpadłam na temat owrzodzenia po zastosowaniu fluomizin i można sporo się dowiedzieć. Ludzie często wymieniają się tu swoimi doświadczeniami, także można znaleźć wiele odpowiedzi które mogą nakierować Cię na przyczynę problemu.
Awatar użytkownika
penelopa
Posty: 201
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:39

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: penelopa »

Jeśli o mnie chodzi to miałam zupełnie inny problem bo nękały mnie bolesne i obfite miesiączki, lekarz rodzinny zaproponował żeby skonsultować się z ginekologiem bo od pół roku nie mogłam wyleczyć anemii no i ginekolog zapisał mi tabletki antykoncepcyjne vines, od tego czasu mam już normalne krwawienie a wyniki badań się bardzo poprawiły
Awatar użytkownika
aktywna
Posty: 102
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:05

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: aktywna »

U mnie znowu cytologia wyszła niezbyt dobrze ale ginekolog kazał się nie przejmować, kupić papilocare, stosować pół roku i znowu zrobić cytologię, podobno te zmiany jakie wyszły powoduje hpv którego można tym żelem usunąć
Kajaś

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: Kajaś »

Miałam od jakiegoś czasu dość krępujący problem z podrażnieniem, świądem, okazało się, że nie jest to infekcja grzybicza, a zwyczajnie problem z suchością pochwy. Zaczęłam stosować globulki Vagisan, bardzo szybko przyniosły ulgę. Teraz jeszcze stosuję je dwa razu w tygodniu, żeby podtrzymać efekt.
recórd

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: recórd »

Jestem kobietą i wiem, jak skomplikowanie może wyglądać i może zachowywać się nasze ciało. Ale prawda jest taka, że sporo osób nie wie, że przerośnięta warga sromowa mniejsza też może być znacznym problemem dla kobiety. A jednak. Poczytajcie o tym tutaj http://labioplastyka.waw.pl/ .
Awatar użytkownika
Karola
Posty: 109
Rejestracja: 14 sty 2019, 17:34

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: Karola »

Wiele kobiet ma niestety problemy natury ginekologicznej i jest to dla nich z pewnością krępujący temat. Czasem tez nie od razu chcę się tym podzielić z lekarzem. Dlatego właśnie między innymi powstał ten portal dla kobiet My-V. Są poruszone sprawy związane ze zdrowiem, urodą, biznesem. Można w każdej chwili też skorzystać z porad ekspertów.
żonkil

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: żonkil »

huberta-81 pisze: ↑04 kwie 2020, 10:07 Cześć. Od jakiegoś czasu bardzo doskwiera mi zapalenie szyjki macicy. Momentami ból jest nie do zniesienia, a większość ginekologów w Warszawie, u których miałam okazję być, załamuje ręce :( Gdzie mogę się zgłosić? Znacie kogoś, kto będzie w stanie mi pomóc?
Huberta-81, przykro mi, że nie trafiłaś do tej pory na lekarza, który będzie Ci w stanie pomóc. Aż dziw bierze! Nie martw się jednak, postaram Ci się coś doradzić, bo sama miałam problem z szyjką macicy. Jeśli mieszkasz w Warszawie, to bardzo namawiam Cię do wizyty w placówce GABINETY ŁUCKA - wpisz sobie w Google, a Ci wyskoczy namiar. Mają doskonałych ginekologów i jestem pewna, że pomogą Ci w diagnostyce i leczeniu. Nie zwlekaj!
Ediśka

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: Ediśka »

Kajaś pisze: ↑06 gru 2020, 15:46 Miałam od jakiegoś czasu dość krępujący problem z podrażnieniem, świądem, okazało się, że nie jest to infekcja grzybicza, a zwyczajnie problem z suchością pochwy. Zaczęłam stosować globulki Vagisan, bardzo szybko przyniosły ulgę. Teraz jeszcze stosuję je dwa razu w tygodniu, żeby podtrzymać efekt.
Możesz powiedzieć, czy te globulki Vagisan są na receptę? Ja chyba też mam taki problem z suchością jak Ty.
Awatar użytkownika
greska21
Posty: 168
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:00

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: greska21 »

Mój problem natury ginekologicznej nie był może bardzo poważny, ale dokuczliwy. Wszystko przez suchość pochwy i dyskomfort z nią związany czyli ból, otarcia i pieczenie. Od razu poszłam do apteki z tym, że nie wiedziałam co mam kupić. Dopiero farmaceutka doradziła mi cicatridinę ze względu na skład i działanie. Wiecie jaka ulga po tych globulkach.
kłębek0000

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: kłębek0000 »

greska21 pisze: ↑23 lip 2021, 21:17 Mój problem natury ginekologicznej nie był może bardzo poważny, ale dokuczliwy. Wszystko przez suchość pochwy i dyskomfort z nią związany czyli ból, otarcia i pieczenie. Od razu poszłam do apteki z tym, że nie wiedziałam co mam kupić. Dopiero farmaceutka doradziła mi cicatridinę ze względu na skład i działanie. Wiecie jaka ulga po tych globulkach.
@Greska21, ja miałam podobne problemy... Na szczęście moja ginekolog - dr Matuszny z warszawskiej klinice https://babkamedica.pl/ na suchość pochwy poleciła mi krem z estradiolem do stosowania wewnątrz + zaleciła globulki nawilżające z hialuronem. Widzę zdecydowaną poprawę.
Leticia

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: Leticia »

Ja akurat miałam problem troszkę innej natury. Po 3 porodach moja pochwa nie wyglądała już tak samo, przez co odczuwałam dyskomfort podczas kontaktów seksualnych. W końcu zaczęłam zastanawiać się nad ingerencją i zabiegiem. Znajoma, która przeszła przez podobną sytuację poleciła mi gabinet przy ulicy Adama Mickiewicza w Stargardzie Piotra Romańczuka http://piotrromanczuk.pl/o-mnie Wykonano mi zabieg zmniejszenia warg sromowych i plastykę pochwy. Jestem naprawdę zadowolona, bo kompleksy zniknęły jak ręką odjął.
Władysław

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: Władysław »

Polecam Wam wszystkim sprawdzić strone, na której znajdziecie ofertę nowoczesnego Centrum Medycznego Babka Medica, która posiada w ofercie m.in. usg tarczycy . Sama w razie problemów ze zdrowiem korzystam z ich usług, ponieważ zawsze uzyskuje profesjonalną pomoc i bardzo indywidualne podejście do klienta.
arginika

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: arginika »

Miałam podobny problem. Suchość miejsc intymnych naprawdę potrafi utrudnić życie. Polecono mi wizytę u dr Barbary Blicharczyk i faktycznie, pani doktor bardzo mi pomogła. Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Pani doktor naprawdę zna się na rzeczy, szczerze polecam
waleria

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: waleria »

Jak masz jakieś ginekologiczne problemy to cytologia warszawa się na pewno przyda. To jest podstawowe badanie o którym nie wolno zapominać bo może uratować przed rakiem szyjki macicy
jgvp

Re: Problem natury ginekologicznej

Post autor: jgvp »

Jestem zdania, że każdy problem ginekologiczny należy rozwiązywać tylko i wyłącznie po konsultacji z ginekologiem. Regularnie chodzę np. do dr Blicharczyk. Robi mi badania, wszystko dokładnie sprawdza. Wymazy, cytologia, itp - pani doktor wszystkiego pilnuje. Jest doświadczonym lekarzem, dla którego dobro pacjentki jest naprawdę ważne.
ODPOWIEDZ