Podział majątku - porada prawna

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
radosława87
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2020, 3:47

Podział majątku - porada prawna

Post autor: radosława87 »

[color= rgb(0, 0, 0);]Dzień dobry. Planuję w najbliższym czasie złożyć wniosek o rozwód i podział majątku. Potrzebuję jednak konsultacji prawnej w tym zakresie, dlatego szukam zaufanej kancelarii prawnej w Łodzi. Kogo możecie mi polecić?[/color]
Awatar użytkownika
Sylwia_72
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2020, 20:54

Re: Podział majątku - porada prawna

Post autor: Sylwia_72 »

Takimi sprawami zajmuje się kroladwokat.pl. Oczywiście ma szeroką wiedzę na temat wielu dziedzin prawa. Polecam skontaktować się z Adrianem Królem, bo jego fachowa pomoc na pewno Ci się przyda.
iguś

Re: Podział majątku - porada prawna

Post autor: iguś »

lepiej się upewnić, skorzystać z porady prawnej żeby potem się nie okazało, że coś jednak jest nie tak
Awatar użytkownika
greska21
Posty: 168
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:00

Re: Podział majątku - porada prawna

Post autor: greska21 »

Sama z takiej porady prawnej korzystałam. Serio, lepiej się upewnić niż potem wyjdzie, że coś jest nie tak. Albo jeszcze bardziej sprawa się skomplikuje. Jak coś to kancelaria adwokacka Węgłowski ze Szczecina jest godna polecenia. Mi akurat adwokat Barbara Węgłowska pomagała. Bardzo kompetentna osoba.
ginamó

Re: Podział majątku - porada prawna

Post autor: ginamó »

Po takie porady zdecydowanie najrozsądniej zgłosić się do sprawdzonej i zaufanej kancelarii . Pomocy na najwyższym szczeblu udzielono mi u http://www.kancelariamzm.pl/pl/c,9,obro ... arczy.html . Rzetelne działanie, wsparcie i pomoc pozwoliły mi na całkowite uporanie się z kłopotami , które wiązały się z nieudanym małżeństwem. Ale już po kłopocie!
ODPOWIEDZ