dobra kancelaria prawna Gdańsk

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Jaguś

dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Jaguś »

Cześć.

Mam do was małą prośbę, mianowicie, możecie mi polecić kogoś z Gdańska, kto zna się na rozwodach? Szukam jakiejś dobrej kancelarii, która miałaby doświadczenie w tym temacie, ale niestety nie wiem do kogo powinnam się zgłosić. Czeka mnie również sprawa o alimenty, więc potrzebuję kogoś z naprawdę sporą wiedzą. Liczę na jakieś namiary od was.
miśka

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: miśka »

Najgorsze jest to, że w skrajnych przypadkach takie postępowanie rozwodowe może trwać nawet kilka lat, więc szukaj kogoś z dużym bagażem doświadczenia, bo moim zdaniem to jedyny klucz do sukcesu. Wydaje mi się, że Trójmiasto jest na tyle duże, że na pewno ktoś się specjalizuje w sprawach rozwodowych.
miśka

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: miśka »

Kancelaria prawna z której skorzystasz na pewno musi mieć jakiekolwiek doświadczenie w rozwodach, ale to chyba rzecz oczywista. Jak szukacie odpowiedniego miejsca, to może warto zaznajomić się z opiniami osób na grupach na fb? Wydaje mi się, że to dobry pomysł.
Zuzuś

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Zuzuś »

Dobrze że trafiłaś na mnie, ponieważ ja mam dla ciebie sprawdzoną kancelarię do polecenia. Mianowicie, mówię oczywiście o mecenasie Mindykowskim, który ma niesamowitą wiedzę w zakresie rozwodów, ale także ogromne - bo aż 15 letnie doświadczenie w tymże temacie. Koniecznie przejrzyj sobie jego ofertę http://www.mindykowski.pl/ , a na pewno dojdziesz do wniosku, że nie znajdziesz już nikogo lepszego.
Berg_55ś4

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Berg_55ś4 »

Może nie jest to kancelaria w Gdańsku, ale bardzo blisko. Uważam, że wato zapoznać się z ofertą Kancelarii Radcy Prawnego Legal Consulting - Mateusz Romowicz: https://www.kancelaria-gdynia.eu/ , która jest jedną z zaledwie kilku kancelarii w Polsce świadczących profesjonalne usługi prawnicze w zakresie prawa morskiego i między innymi specjalizuje się w prawie międzynarodowym. Wiele kancelarii ma dość mocno ograniczony zakres usług i zajmują się np. tylko prawem karnym czy rodzinnym, więc warto wcześniej sobie sprawdzić, czym dana kancelaria się zajmuje.
ODPOWIEDZ