Tworzenie stron internetowych

Znasz świetne strony, które możesz polecić? Daj znać!
Awatar użytkownika
bejot
Posty: 9
Rejestracja: 19 mar 2020, 8:43

Tworzenie stron internetowych

Post autor: bejot »

Cześć! Widziałem taką ofertę tworzenie stron internetowych i szczerze zastanawiam się, jaka jest akurat Wasza opinia na temat tego rodzaju wykonawcy? Czy daje on radę i daje pewność odnośnie jakości wykonywanych usług informatycznych?
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 54
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:46

Re: Tworzenie stron internetowych

Post autor: deborah »

bejot pisze: ↑01 paź 2020, 9:41 Cześć! Widziałem taką ofertę tworzenie stron internetowych i szczerze zastanawiam się, jaka jest akurat Wasza opinia na temat tego rodzaju wykonawcy? Czy daje on radę i daje pewność odnośnie jakości wykonywanych usług informatycznych?
Warto jest inwestować w agencję, która oferuje tworzenie sklepów i stron online. Ja współpracuję z Heronart.pl i stworzyli bardzo estetyczny i przemyślany projekt. Mogę ich polecić z czystym sumieniem ;)
Marzena Mączka

Re: Tworzenie stron internetowych

Post autor: Marzena Mączka »

a ja mogę Wam polecić, wielu osobom zapewne znaną agencję AW PROJEKT, jeśli potrzebne jest tworzenie sklepów internetowych to mogę zapewnić, że ta firma do prawdziwi profesjonaliści. Ceny stron wordpress są zdecydowanie niższe niż pisane w html. mają w ofercie również tworzenie stron wordpress.
Awatar użytkownika
bezden
Posty: 296
Rejestracja: 16 lip 2019, 15:01

Re: Tworzenie stron internetowych

Post autor: bezden »

Akurat ja około 3 miesiące temu zleciłem pewnej agencji stworzenie mojego prywatnego bloga na Wordpress i przyznaje, że jestem bardzo zadowolony. Dodatkowo polecono mi firmę https://bezpiecznywordpress.pl/ która zajęła się wprowadzeniem zabezpieczeń także przyjemne z pożytecznym. Serdecznie ich polecam!
ODPOWIEDZ