Dieta pudełkowa - polecane firmy

Znasz świetne strony, które możesz polecić? Daj znać!
Awatar użytkownika
Stokrotka
Posty: 10
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:47

Dieta pudełkowa - polecane firmy

Post autor: Stokrotka »

Cześć, czy mogłabym liczyć na polecenie jakiejś przetestowanej firmy cateringowej? Jestem na diecie i często mam mało czasu na gotowanie w domu, a dieta pudełkowa na pewno ułatwiłaby mi wytrwanie w postanowieniach. Liczę na was :)
Awatar użytkownika
Dżoana
Posty: 53
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:50

Re: Dieta pudełkowa - polecane firmy

Post autor: Dżoana »

Jeśli chodzi o diety pudełkowe to ja korzystam z firmy https://dietafigura.pl/ i nie mogę powiedzieć złego słowa. Jeśli nie jesz mięsa to nie masz się o co martwić, bo taka opcja też jest dostępna ;) Poczytaj ich ofertę, może Cię zainteresuje.
Awatar użytkownika
Bercia
Posty: 90
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:27

Re: Dieta pudełkowa - polecane firmy

Post autor: Bercia »

Dopiero będę przeglądać oferty różnych firm cateringowych, bo muszę wybrać taką, która skomponuje mi jadłospis specjalnie dla hashimoto. Dowiedziałam się z tego artykułu https://dietly.pl/dieta-pudelkowa/hashimoto , że jest taka możliwość i naprawdę się cieszę. To mi bardzo wszystko ułatwi, bo zaoszczędzę czas i nie będę musiała się zastanawiać co powinnam jeść przy tym schorzeniu.
Awatar użytkownika
senna
Posty: 67
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:44

Re: Dieta pudełkowa - polecane firmy

Post autor: senna »

A jeśli chodzi o dietę pudełkową w Toruniu, to kogo polecacie w tym zakresie? Bo chodzi mi o to, jak bardzo można szukać. Inaczej. czy łatwo jest kogoś odpowiedniego znaleźć w tym zakresie? W sieci co prawda mam namiar na tę https://afterfit-catering.pl/torun dietę, albo i na inne, ale czy one naprawdę są wartościowe? Jak uważacie?
Awatar użytkownika
Goodnight88
Posty: 113
Rejestracja: 15 maja 2019, 14:16

Re: Dieta pudełkowa - polecane firmy

Post autor: Goodnight88 »

Hejo, Moi zdanie Fit Fragola. bardzo dobre posiłki robi. Dobrze jest tez po prostu dopasowac sobie dietę do swojego trybu, a wręcz tak nawet trzeba ;)
Awatar użytkownika
Andrzej Sienkiewicz
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2020, 11:49

Re: Dieta pudełkowa - polecane firmy

Post autor: Andrzej Sienkiewicz »

Taki dobry portal o zdrowiu jest https://zycie.news/category/zdrowie, bardzo mi się podoba, a właśnie teraz w czas pandemii jest więcej przydatny. 🙂
leslie

Re: Dieta pudełkowa - polecane firmy

Post autor: leslie »

ja zamawiam z cateringu Fit Cat :) rewelacja :) wszystko dopasowane pod klienta, sporo diet do wyboru, jest nawet opcja wymiany posilku na taki niedietetyczny :) dla urozmaicenia :P mi to bardzo odpowiada, no i wygodna zmiana dat dostawy
Awatar użytkownika
wanda
Posty: 213
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:33

Re: Dieta pudełkowa - polecane firmy

Post autor: wanda »

Ja polecam wam https://bodychief.pl/dieta-pudelkowa/szczecin - wspolpracuja z dietetykami, zreszta, maja dietetyka na stale, zawsze w razie watpliowsci mozna zadzwonic, diet jest kilka do wyboru wiec kazdy moze sie zdecydowac na to, na co chce, ja korzystam z diety wegetarianskiej i jestem zadowolona.
Kaśka

Re: Dieta pudełkowa - polecane firmy

Post autor: Kaśka »

Każdy kto poszukuje odpowiedniej opcji dla siebie jak Catering Dietetyczny to na pewno warto wymienić Mój Catering, bo jest na diecie odchudzającej którą przygotowali. Dostarcza zdrowe jedzenie w stolicy. Wszystko z ich oferty jest w atrakcyjnej cenie i pod nadzorem dietetyka więc efekty na pewno będą widoczne i odczuwalne. Ja na niej czuję się świetnie i też pod względem cenowym jest naprawdę nieźle!
Aśka

Re: Dieta pudełkowa - polecane firmy

Post autor: Aśka »

Od siebie mogę dorzucić Wygodnądietę. Sama od nich zamawiam, już kilka miesięcy i jestem zadowolona. Posiłki są smaczne, świeże, kolorowe i różnorodne dzięki czemu dieta się nie nudzi i znacznie łatwiej na niej wytrwać;) Do tego posiłki dostarczone są zawsze na czas- zgodnie z umową.
Zośka

Re: Dieta pudełkowa - polecane firmy

Post autor: Zośka »

Aśka pisze: ↑29 maja 2021, 13:23 Od siebie mogę dorzucić Wygodnądietę. Sama od nich zamawiam, już kilka miesięcy i jestem zadowolona. Posiłki są smaczne, świeże, kolorowe i różnorodne dzięki czemu dieta się nie nudzi i znacznie łatwiej na niej wytrwać;) Do tego posiłki dostarczone są zawsze na czas- zgodnie z umową.
Wygodnądietę również jak najbardziej moge polecić;) Jedzonko przygotowane ze starannością, zawsze świeże, ciekawie skomponowane. Taka dieta to prawdziwa przyjemność;)
wień

Re: Dieta pudełkowa - polecane firmy

Post autor: wień »

Wiecie co, ja miałam diet ę pudełkową, niby była dopasowana do mojej choroby - Hashimoto, ale czułam się na niej po prostu źle. Naprawdę mi nie służyła i całkowicie porzuciłam pomysł na diety pudełkowe. Zamiast tego zdecydowałam się ogarnąć i zrobiłam sobie kurs online “Jak wzmocnić pracę nadnerczy w chorobie Hashimoto?”, przygotowany przez specjalistę do spraw żywienia, panią Magdalenę Dorko-Wojciechowską, Instytutu Medycyny Funkcjonalnej https://magdadorko.com/produkt/kurs-on- ... hashimoto/ w Warszawie. Ta specjalistka przygotowała mi także plan zdrowienia, który mam na rok, trzymam się go i porad z kursu i nie tylko schudłam, ale czuję się także o wiele, wiele lepiej.
Kaśka

Re: Dieta pudełkowa - polecane firmy

Post autor: Kaśka »

Wygodnądietę również mogę polecić:) Zapewniaja mi 5 posiłków dziennie, jedzonko mają świeże, odpowiednio doprawione i syte a posiłki są mocno urozmaicone więc się nie nudzą. Wszystko jest apetycznie i estetycznie zapakowane i dowiezione pod same drzwi. Mnie to zdecydowanie pasuje:)
mrówka

Re: Dieta pudełkowa - polecane firmy

Post autor: mrówka »

Od jakiegoś czasu opieram się na diecie pudełkowej SUPREMEBOX i muszę przyznac, że to mój faworyt. Z pomocą takich potraw jest mi łatwiej zrzucić zbędne kilogramy i poprawić sylwetkę a był to mój cel odkąd pamiętam. Smakuje to bardzo dobrze, być może i Ty znajdziesz w tym coś dla siebie?

san swiss arms ag
Ańdzia

Re: Dieta pudełkowa - polecane firmy

Post autor: Ańdzia »

Kaśka pisze: ↑05 lip 2021, 13:19 Wygodnądietę również mogę polecić:) Zapewniaja mi 5 posiłków dziennie, jedzonko mają świeże, odpowiednio doprawione i syte a posiłki są mocno urozmaicone więc się nie nudzą. Wszystko jest apetycznie i estetycznie zapakowane i dowiezione pod same drzwi. Mnie to zdecydowanie pasuje:)
Też od nich zamawiam, co prawda dopiero od 3 miesięcy, ale jak na razie spełniają moje oczekiwania w 100%:) Przede wszystkim jest smacznie, różnorodnie i zdrowo-czyli tak jak chciałam:) Do tego dostawy mam zawsze na czas no i kontakt z obsługą jest dobry.
wiki

Re: Dieta pudełkowa - polecane firmy

Post autor: wiki »

Najlepszy i najsmaczniejszy catering to Wygodna Dieta , posiłki bardzo dobre i naturalne, nie przetworzone tak jak w innych firmach. Czuć że są przygotowywane z najlepszych składników . Najbardziej cenie sobie to, ze zawsze są świeże i sycące z dodatkiem warzyw i owoców pysznych i słodkich. Dieta pierwsza klasa, zawsze jestem najedzona po posiłku. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Andżela

Re: Dieta pudełkowa - polecane firmy

Post autor: Andżela »

wiki pisze: ↑04 lis 2021, 16:50 Najlepszy i najsmaczniejszy catering to Wygodna Dieta , posiłki bardzo dobre i naturalne, nie przetworzone tak jak w innych firmach. Czuć że są przygotowywane z najlepszych składników . Najbardziej cenie sobie to, ze zawsze są świeże i sycące z dodatkiem warzyw i owoców pysznych i słodkich. Dieta pierwsza klasa, zawsze jestem najedzona po posiłku. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Też się zdecydowałam na Wygodnądietę:) W mojej okolicy to chyba najlepsza opcja a jesli chodzi o posiłki to faktycznie pierwsza klasa- najwyższa jakość co się czuje:) Wszystko jest świeżem, odpowiednio doprawione, apetycznie podane i dostarczone na czas;D
miśka880olua

Re: Dieta pudełkowa - polecane firmy

Post autor: miśka880olua »

mrówka pisze: ↑29 paź 2021, 19:29 Od jakiegoś czasu opieram się na diecie pudełkowej SUPREMEBOX i muszę przyznac, że to mój faworyt. Z pomocą takich potraw jest mi łatwiej zrzucić zbędne kilogramy i poprawić sylwetkę a był to mój cel odkąd pamiętam. Smakuje to bardzo dobrze, być może i Ty znajdziesz w tym coś dla siebie?
No właśnie ja się zastanawiam się dietą pudełkową. Będę korzystac z takiego cateringu pierwszy raz w zyciu. Co sądzicie o korzystaniu z takiej diety? Mi zalezy na diecie pudełkowej wegetariańskiej, poniewaz od lat nie jem mięsa. Znalazłam taki catering tutaj https://dietetycznachatka.pl/dieta-2200.html To jedna z nielicznych stron,w ktorych jest opcja wege.
łódka333

Re: Dieta pudełkowa - polecane firmy

Post autor: łódka333 »

A ja po prostu zgłosilem się do poradni dietetycznej , by skomponować dietę idealną dla mnie. Za sprawą https://strategiazdrowia.com/uslugi/ udało się poprawić moją kondycję, wygląd i samopoczucie. Czuję się przez to bardziej atrakcyjnie, także z pewnością i Ty znajdziesz w tym coś dla siebie. Perfekcyjny wybór za jeszcze lepszą cenę. Dietetyk realizuje indywidualne usługi dla poszczególnych klientow, takze wszystko jest dopasowane pod kątem Twojej wagi, wzrostu a przede wszystkim wymagan. Byl to nie lada game - changer w moim zyciu.
Miśka

Re: Dieta pudełkowa - polecane firmy

Post autor: Miśka »

Za poleceniem koleżanki zdecydowałam się na Wygodnądietę i absolutnie nie żałuje:) Wcześniej korzystałam jeszcze z innych cateringów ale zawsze coś było nie tak- najczęściej dania się za czesto powtarzały no i w smaku dla mnie to nie było to. Teraz za to Jestem mega zadowolona. Wygodnadieta na prawdę dobrze karmi, dania są starannie przygotowane, syte, smaczne i kolorowe. Wiadomo, człowiek je oczami a tutaj tak jest wszystko estetycznie zapakowane, że aż przyjemnie otwierać pudełko:)
madzia

Re: Dieta pudełkowa - polecane firmy

Post autor: madzia »

Miśka pisze: ↑14 lis 2021, 17:52 Za poleceniem koleżanki zdecydowałam się na Wygodnądietę i absolutnie nie żałuje:) Wcześniej korzystałam jeszcze z innych cateringów ale zawsze coś było nie tak- najczęściej dania się za czesto powtarzały no i w smaku dla mnie to nie było to. Teraz za to Jestem mega zadowolona. Wygodnadieta na prawdę dobrze karmi, dania są starannie przygotowane, syte, smaczne i kolorowe. Wiadomo, człowiek je oczami a tutaj tak jest wszystko estetycznie zapakowane, że aż przyjemnie otwierać pudełko:)
Też od nich zamawiam i jestem mega zadowolona z rezultatów, schudłam już na pudełkach 9 kilo a to dopiero początek.
Werka

Re: Dieta pudełkowa - polecane firmy

Post autor: Werka »

Dieta pudełkowa to dla mnie idealne rozwiązanie, bo oszczędzam czas i energię a dostaję doskonale zbilansowany, idealnie dobrany pod moje preferencje i potrzeby posiłek. Także ja jestem zachwycona tą możliwością i od jakiegoś czasu korzystam z cateringu pudełkowego ze Szczecina - wybrałam Szczeciński Catering Dietetyczny https://szczecinskicatering.pl/dieta/balance/ i dietę Balance, jest to dobrze zbilansowana dieta oparta na lokalnych i świeżych produktach, wspomaga odchudzanie i utrzymanie stałej wagi a na tym też mi zależało. Dodam, że wszystkie produkty pochodzą z lokalnych, ekologicznych upraw i hodowli.
Ronia

Re: Dieta pudełkowa - polecane firmy

Post autor: Ronia »

Jeśli szukacie dobrego cateringu dietetycznego to polecam firmę Dietering - https://www.dietering.com/. Działa praktycznie na terenie całej Polski, ja korzystam z ich oferty w Krośnie. Można nich zamówić zestaw testowy i samemu sprawdzić, czy ich posiłki będą wam odpowiadały. Ja własnie w taki sposob na nich trafiłam i jestem z ich diety bardzo zadowolona. Mają duży wybór diet - bez glutenu, bez laktozy, bez mięsa, bez ryb i owoców morze, dieta odkwaszająca. Na pewno wybierzecie coś dla siebie.
ODPOWIEDZ