Najlepsza wietnamska restauracja w Warszawie

Wszystko o gotowaniu, dietach, produktach, restauracjach.
Awatar użytkownika
Augustyn86
Posty: 12
Rejestracja: 03 maja 2019, 13:28

Najlepsza wietnamska restauracja w Warszawie

Post autor: Augustyn86 »

Forumowicze! Szukam renomowanej restauracji Wietnamskiej w Warszawie. Uwielbiam taką kuchnię i mam ochotę spróbować więcej takich egzotycznych potraw. Ostatnio dowiedziałem się o Tran Tran. Czy warto się tam wybrać? Jak oceniacie tę restaurację?
Awatar użytkownika
Emanuel
Posty: 22
Rejestracja: 23 kwie 2019, 2:01

Re: Najlepsza wietnamska restauracja w Warszawie

Post autor: Emanuel »

Byłem i bardzo polecam, to świetne miejsce. Przepyszna kuchnia, wyjątkowe smaki i naprawdę przemiła obsługa.
Awatar użytkownika
gloria
Posty: 40
Rejestracja: 05 sie 2019, 23:16

Re: Najlepsza wietnamska restauracja w Warszawie

Post autor: gloria »

Tran tran to idealne miejsce, jeśli chcesz zjeść coś egzotycznego. Polecam!
Awatar użytkownika
needu
Posty: 53
Rejestracja: 19 lut 2019, 16:38

Re: Najlepsza wietnamska restauracja w Warszawie

Post autor: needu »

Jeśli chodzi o azjatyckie smaki, to myślę, że lepszą restauracją w Warszawie jest restauracja Leila . To właśnie tam zjecie cudownie pachnącą pastę z bakłażanów, czy marokańską shakhukę. Dobrze jest też dodać, że nie ma to jak połączenie cudownego jedzenia ze wspaniałymi winami z tego świata.
Awatar użytkownika
Eveline
Posty: 16
Rejestracja: 25 paź 2019, 18:24

Re: Najlepsza wietnamska restauracja w Warszawie

Post autor: Eveline »

Nie znam restauracji wietnamskiej w Warszawie, gdyż jakoś nigdy w takowej nie byłam. Poza tym nie lubię tej kuchni. Mogę Wam za to polecić świetną restaurację z kuchnią japońską, mianowicie Garo Sushi. Mieści się ona w Forcie Służew na Ursynowie. Uwierzcie mi, raz spróbujecie ich dań, a już zawsze będziecie tam wracać. Poza sushi w różnym wydaniu, mają świetne zupy.
Awatar użytkownika
kami992
Posty: 138
Rejestracja: 15 mar 2019, 10:59

Re: Najlepsza wietnamska restauracja w Warszawie

Post autor: kami992 »

A może warto znaleźć taką restaurację, w której od razu będzie można zarezerwować sobie stolik? Co Wy na to? Wydaje mi się, że to świetna sprawa i interesujące rozwiązanie, ponieważ można pójść do restauracji ze spokojem o wolne miejsce. Zerknijcie sobie koniecznie na stronę https://zjedz.my/ Tam dowiecie sie, jak szybko i sprawnie zarezerwować stolik.
Awatar użytkownika
devi992
Posty: 245
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Najlepsza wietnamska restauracja w Warszawie

Post autor: devi992 »

Sekretem udanej konferencji jest przemyślany wybór restauracji, w której się odbędzie. Szukając takowej na terenie Warszawy bądź okolic proponowałbym zainteresować się ofertą https://naskrajnej.pl/menu która jest wyspecjalizowana w ich organizacji.
Awatar użytkownika
Małomiasteczkowa
Posty: 20
Rejestracja: 19 sty 2020, 14:01

Re: Najlepsza wietnamska restauracja w Warszawie

Post autor: Małomiasteczkowa »

Wow nigdy nie byłam w wietnamskiej restauracji. Mój uwielbia polskie jedzenie, więc albo fastfoody (pizza, kebab) albo polskie knajpy. Ostatnio byliśmy w Domu Wódki na placu teatralnym i świetne jedzenie jedliśmy naprawdę świeże i dobre
Awatar użytkownika
susana
Posty: 101
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:15

Re: Najlepsza wietnamska restauracja w Warszawie

Post autor: susana »

Ja restauracji od jakiegoś czasu szukam przez ten portal https://zjedz.my/ Znajduje się tam praktycznie każda restauracja w Polsce. Dostępne są zdjecia, menu i przede wszystkim możliwość rezerwacji online o każdej porze. Dla mnie to ogromne ułatwienie bo nie mam możliwości zrobienia rezerwacji w czasie pracy restauracji.
ODPOWIEDZ