domowe sushi

Wszystko o gotowaniu, dietach, produktach, restauracjach.
Awatar użytkownika
zuzkalike
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2019, 22:17

domowe sushi

Post autor: zuzkalike »

Hej!
Czy w warunkach domowych da się zrobić porządne sushi, i nie wydać przy tym majątku na składniki? Mam ulubioną japońską restauracyjkę, https://www.bunnyhandroll.pl/ mianowicie - ale wiadomo, teraz działa w innym trybie... To może to popisowe danie Japończyków dam radę przygotować we własnym zakresie, tylko gdzie i za ile zamówić dobre, niedrogie składniki?
A może przy sushi nie da się "dobrze i niedrogo"???
Awatar użytkownika
konwalijka
Posty: 232
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:01

Re: domowe sushi

Post autor: konwalijka »

Pewnie, że się da. Tylko trzeba mieć sporo specyficznych produktów.
Awatar użytkownika
gajowa
Posty: 6
Rejestracja: 03 cze 2020, 11:26

Re: domowe sushi

Post autor: gajowa »

Pewnie,że można,obecnie wystarczy znać dobry sklep,w którym znajdziemy świeże produkty,wysokiej jakości.Takim sklepem jest https://www.vipdelikatesy.pl/
Jest on doskonale wyposażony w produkty ekskluzywne,które do tej pory mogliśmy jadać tylko w drogich,zagranicznych restauracjach.Teraz,mamy możliwość spróbowania aż 60 rodzajów sera prosto z Francji,Włoch czy Hiszpanii,jagnięcinę z Nowej Zelandii,owoce morza,trufle czy homary we własnym domu.Wybór produktów jest ogromny,na pewno znajdziesz w nim wszystko czego potrzebujesz by stworzyć w domu niezapomniana potrawę.
Awatar użytkownika
madisyn.kshlerin
Posty: 4
Rejestracja: 19 wrz 2020, 11:57
Lokalizacja: Lublin

Re: domowe sushi

Post autor: madisyn.kshlerin »

Sushi nie jest skomplikowane, trzeba jedynie mieć do tego odpowiednie składniki.
gołąbek

Re: domowe sushi

Post autor: gołąbek »

Trzeba mieć odpowiednie składniki, dużo umiejętności i czasu. Raz zrobiłem i podziękuję. Mnie w ostatnim czasie naszło na owoce morza. Miałem mieć gości więc szukałem, gdzie można zamówić owoce morza w Krakowie . Znalazłem coś, co mi odpowiadało, zadzwoniłem i zamówiłem. Powiem szczerze, że dawno nie jadłem tak dobrych rzeczy. Rewelacyjnie przyrządzone, świeże i smaczne. Z pewnością jeszcze nie raz coś u nich zamówię.
ODPOWIEDZ