co do picia zamiast wody?

Wszystko o gotowaniu, dietach, produktach, restauracjach.
Awatar użytkownika
magusia
Posty: 106
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:31

co do picia zamiast wody?

Post autor: magusia »

Co myslicie o napojach typy H2Owoc zamiast wody? Woda smakowa z cukrem nie wchodzi w grę, a ta od tymbarka to tylko woda i sok owocowy, to chyba może być?
Awatar użytkownika
misiowa
Posty: 25
Rejestracja: 15 paź 2019, 19:18

Re: co do picia zamiast wody?

Post autor: misiowa »

Lubię soki, często pije tez te dr witt, uwielbiam klasyczny pomarańczowy i czarna porzeczkę z granatem.
Awatar użytkownika
agatka
Posty: 9
Rejestracja: 05 gru 2019, 22:24

Re: co do picia zamiast wody?

Post autor: agatka »

ja lubię tymbarka. Ostatnio piłam mango mięta. Połączenie tych dwóch smaków wydawało mi się średnie. Ale jak się napiłam zmieniłam zdanie. Jest bardzo dobre.
Awatar użytkownika
konwalijka
Posty: 232
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:01

Re: co do picia zamiast wody?

Post autor: konwalijka »

Można postawić na zioła. Ja je bardzo lubię pić.
Awatar użytkownika
Try55
Posty: 55
Rejestracja: 11 gru 2019, 21:52

Re: co do picia zamiast wody?

Post autor: Try55 »

misiowa pisze: ↑15 paź 2019, 20:11 Lubię soki, często pije tez te dr witt, uwielbiam klasyczny pomarańczowy i czarna porzeczkę z granatem.
Bardzo lubię też ten sok. Ale lubie też z dr Witta multiwitaminę i sok jabłkowy 100%
Awatar użytkownika
greenie19
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2020, 0:05

Re: co do picia zamiast wody?

Post autor: greenie19 »

U mnie też soki. Fajnie sobie sprawdzić proces wyciskania w wyciskarce wolnoobrotowej i zobaczyć ile witamin można uchronić w ten sposób. Dzięki takiemu zastrzykowi, czuję się znacznie bardziej witalny!
Awatar użytkownika
greenie19
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2020, 0:05

Re: co do picia zamiast wody?

Post autor: greenie19 »

Świeży sok! Dla zdrowia i perystaltyki jelit. Tutaj masz fajny ranking wyciskarek: https://sklep.puregreen.pl/porady/ranki ... -do-sokow/, gdybyś chciał sobie kupić jakiś nowy model :)
Awatar użytkownika
konwalijka
Posty: 232
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:01

Re: co do picia zamiast wody?

Post autor: konwalijka »

A może napary ziołowe? Ja zimą ciągle je piję.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 119
Rejestracja: 22 wrz 2019, 16:48

Re: co do picia zamiast wody?

Post autor: pukla123 »

agatka pisze: ↑10 gru 2019, 23:05 ja lubię tymbarka. Ostatnio piłam mango mięta. Połączenie tych dwóch smaków wydawało mi się średnie. Ale jak się napiłam zmieniłam zdanie. Jest bardzo dobre.
mango jest mega zdrowe. Poczytaj sama tutaj https://fitrepublic.pl/dlaczego-warto-jesc-mango/ ile ma witamin, i jaki ma korzystny wpływ na nasze zdrowie. Tanie nie jest, ale warto go jesc jak najczęściej.
Awatar użytkownika
michael1991
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2020, 12:17
Kontakt:

Re: co do picia zamiast wody?

Post autor: michael1991 »

Ja polecam wodę z owocami i dodatkami, jeśli sama woda nam nie smakuje. Ja lubię wodę z cytryną, arbuzem, truskawkami, miętą - wrzucam dosłownie wszystkie owoce jakie mam po ręką.
roźka

Re: co do picia zamiast wody?

Post autor: roźka »

Ja lubię sobie zrobić koktajl z banana, kiwi i jeszcze kilku składników. Wrzucam do blendera dojrzały banan +szpinak+ parę ziaren chia + mleko kokosowe zalewam Piwniczanką ( https://piwniczanka.pl/ ), blendę i wypijam. Jest to koktajl oczyszczający, jest pyszny i zdrowy. Polecam
Awatar użytkownika
ula24
Posty: 244
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:16

Re: co do picia zamiast wody?

Post autor: ula24 »

Nie widzę sensu zastępowania wody czymkolwiek, to ona zapewnia idealne nawodnienie naszemu organizmowi a do tego może być pyszna i smaczna. Jak nie wierzycie to kupcie sobie Staropolankę, ja tylko jej jestem w stanie wypić 2 litry. Zarejestrowałam już kilka paragonów na stronie www.loteriastaropolanka.pl, za 10 zł kupuję wody i wchodzę do gry o pieniądze :)
ODPOWIEDZ