Zaoczne studia

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Awatar użytkownika
verciaska
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2019, 20:12

Re: Zaoczne studia

Post autor: verciaska »

Ja ciągle myślę nad jakimś kierunkiem, zastanawam się nad logistyką, ktoś z was robił? Które uczelnie polecacie?
Awatar użytkownika
onlineekspertwsb
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2019, 12:44

Re: Zaoczne studia

Post autor: onlineekspertwsb »

Witam! Verciaska, studia inżynierskie I stopnia na kierunku Logistyka to kierunek, który znajduje się w ofercie Wyższej Szkoły Bankowej. Wszelkie informacje na temat dostępnych specjalności oraz warunki rekrutacji znajdziesz tutaj: wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci Dodam, że jeśli aplikujesz na studia do 12 sierpnia to będziesz mogła zaoszczędzić 300 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku. Dodatkowo oszczędność to brak opłaty wpisowego (normalnie to 85 zł). Zapraszam!

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Awatar użytkownika
rufka
Posty: 66
Rejestracja: 03 cze 2019, 21:09

Re: Zaoczne studia

Post autor: rufka »

zaoczne studia są okej :) ja zrobiłam w ten sposób magistra a obecnie jestem na podyplomówce, też z zarządzania, tyle że prawem medycznym. Jest ok - w tygodniu praca, w weekend nauka. Poziom nauki wcale nie jest gorszy, wręcz przeciwnie - w pracy zdobywamy dodatkowe doświadczenie co tez na pewno się przyda.
Awatar użytkownika
verciaska
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2019, 20:12

Re: Zaoczne studia

Post autor: verciaska »

onlineekspertwsb pisze: ↑28 lip 2019, 12:47 Witam! Verciaska, studia inżynierskie I stopnia na kierunku Logistyka to kierunek, który znajduje się w ofercie Wyższej Szkoły Bankowej. Wszelkie informacje na temat dostępnych specjalności oraz warunki rekrutacji znajdziesz tutaj: wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci Dodam, że jeśli aplikujesz na studia do 12 sierpnia to będziesz mogła zaoszczędzić 300 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku. Dodatkowo oszczędność to brak opłaty wpisowego (normalnie to 85 zł). Zapraszam!

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Czy na studiach zaocznych też się można starać o stypendium naukowe? Rozumiem, że o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń?

mahr
Awatar użytkownika
bezden
Posty: 298
Rejestracja: 16 lip 2019, 15:01

Re: Zaoczne studia

Post autor: bezden »

Miałem ostatnio okazję rozmawiać z ludźmi z firmy http://ejko.com.pl/ logistyka kontraktowa i ogólnie logistyka okazuje się ciekawym, przyszłościowym kierunkiem który może pozwolić na dosyć dobre zarobki. Czy mamy na forum osoby, które zdecydowały się na ten kierunek? Miałabym kilka dość znaczących pytań na które odpowiedzi pomogą mi wybrać właściwy kierunek na studiach.
Awatar użytkownika
Saszka
Posty: 44
Rejestracja: 20 mar 2019, 13:40

Re: Zaoczne studia

Post autor: Saszka »

Studia zaoczne to świetna droga do zdobycia dyplomu, bo oprócz wiedzy teoretycznej dają możliwość podjęcia pracy i zdobywania doświadczenia.
Moja siostra podjęła właśnie decyzje o studiach zaocznych we Wrocławiu i mamy już na oku pokoje studenckie we Wrocławiu,
czyli mikroapartamenty w świetnym standardzie. Pokoje są bardzo nowocześnie i funkcjonalnie urządzone, a ceny rewelacyjne. No i blisko uczelni! Ktoś z Was kojarzy akademik LAS?

zestaw mebli kuchennych dąb rodos 2 2 m
Awatar użytkownika
madkowo
Posty: 48
Rejestracja: 12 mar 2020, 8:53

Re: Zaoczne studia

Post autor: madkowo »

Nawet w czasie zaocznych studiów warto zastanowić się nad przeprowadzką do miasta, w którym zaczynamy studia. To poszerza horyzonty i uczy samodzielności. Miejsce w akademiku w Krakowie to dobre rozwiązanie na początek, w ten sposób poznamy nowe osoby oraz zaoszczędzimy.

plażowiczki
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 801
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:01

Re: Zaoczne studia

Post autor: Zdzisiek78 »

Jeśli jesteście na na przykład studiach, albo nawet przyda wam się to w pracy, to może wam się przydać karta celów który kupicie na stronie internetowej https://leadership-center.pl/produkt/karta-celow/. Jest tam przygotowany dla ciebie szablon karty celów i nagranie live, dzięki którym stworzysz konkretny, spójny i skuteczny plan działań Twoich oraz Twojego zespołu.
Awatar użytkownika
morena
Posty: 267
Rejestracja: 24 sty 2020, 20:49

Re: Zaoczne studia

Post autor: morena »

Jeśli szukacie profesjonalnej pomocy przy pisaniu prac zaliczeniowych, licencjackich czy magisterskich to zerknijcie na ofertę http://www.e-konsultacje.edu.pl/ Solidnie wszystkim się zajmują,można na nich liczyć a do tego mają zdecydowanie rozsądne stawki.
Awatar użytkownika
scv
Posty: 104
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:33

Re: Zaoczne studia

Post autor: scv »

Jeśli ukończyłaś 26 lat, to już nie możesz iść na studia dzienne. Plus taki, że studia zaoczne łatwiej pogodzić z pracą. Zaoczne studia wyższe możesz również rozpocząć na https://vizja.pl/studia-wyzsze,w1.html jeśli interesują ciebie nauki ekonomiczne i pokrewne.
Awatar użytkownika
lenka77
Posty: 237
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:48

Re: Zaoczne studia

Post autor: lenka77 »

Co do kierunku to ja kończyłam administrację w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie pod Warszawą https://wsge.edu.pl/pl/studia-i-stopnia i jestem zadowolona, że dobrze trafiłam z uczelnią i dobrze wybrałam kierunek. Pracuję w zawodzie, zarabiam przyzwoicie.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 214
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:16

Re: Zaoczne studia

Post autor: Bodzio12 »

Wybór odpowiedniego kierunku studiów jest bardzo ważny, aby nie zmarnować swojego czasu. Wszystkim zainteresowanym polecam studia w Szczecinie, ponieważ sam jest absolwentem tej uczelni. Dzięki niej pozyskałem odpowiednią wiedzę oraz praktyke .
Loods

Re: Zaoczne studia

Post autor: Loods »

Bodzio12 pisze: ↑17 wrz 2020, 17:58 Wybór odpowiedniego kierunku studiów jest bardzo ważny, aby nie zmarnować swojego czasu. Wszystkim zainteresowanym polecam studia w Szczecinie, ponieważ sam jest absolwentem tej uczelni. Dzięki niej pozyskałem odpowiednią wiedzę oraz praktyke .
A to jest prawda. Ja właśnie w taki sposób zmarnowałam swój czas, wybierając nie taki kierunek, w którym czułam się dobrze tylko bardziej pod naciskiem rodziców :/ A w zasadzie mamy. Ale mniejsza o to. Ktoś tutaj się pytał czy sa stypendia naukowe na studiach zaocznych. Powiem szczerze .... nie wiem. Na pewno są stypendia socjalne https://www.lepszestypendia.pl/stypendia-socjalne/ Ale jak to wygląda z naukowymi, to powiem szczerze, że serio nie mam pojęcia.
ODPOWIEDZ