Sukienki wiosenne

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Awatar użytkownika
Lea
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2021, 23:20

Sukienki wiosenne

Post autor: Lea »

Jak myślicie kochane, jakie sukienki wiosenne będą w tym sezonie w modzie? Planuję zupełnie wymienić swoją garderobę, bo trochę schudłam od zeszłego roku (z czego naprawdę ogromnie się cieszę!), więc dlatego chciałabym też sprawdzić sobie taki prezent w postaci wymiany zawartości szafy. Może nie będę wyrzucać wszystkiego, ale część ciuszków na pewno.
Agnieszka321

Re: Sukienki wiosenne

Post autor: Agnieszka321 »

Myślę, że modne będą sukienki maxi. Nie każda kobieta chce odsłaniać nogi, a takie sukienki wiosenne pięknie wyglądają! Oczywiście, sukienki mini też będą chętnie kupowane i noszone, ale jednak te do ziemi - dla mnie przynajmniej - wygrywają! Wiadomo też, że po zimie dużo Pań będzie nosić wyraziste kolory i pewnie wzory w kwiaty na przykład. Ale zobaczymy, w końcu wiosna już niedługo! Ja się doczekać nie mogę - ile można chodzić w kurtkach i czapkac?!
manka

Re: Sukienki wiosenne

Post autor: manka »

Wiosna kojarzy mi się z delikatnymi pastelowymi kolorami i z myślą o nadchodzącym sezonie weselnym wypatrzyłam śliczną rozkloszowaną sukienkę babydoll w Loola na necie. Ma motylkowe rękawy, kopertowy dekolt i łososiowy odcień, który będzie pasował do mojej karnacji :) Taki krój maskuje brzuch i biodra, a podkreśla biust i talię. Długość midi lekko za kolano, więc można bez obaw wirować w tańcu :) Czaiłam się na nią od dłuższego czasu przeglądając insta.
martaś

Re: Sukienki wiosenne

Post autor: martaś »

Kiedy przeglądam artykuły o trendach w modzie obecnej wiosny, stwierdzam, że nie można wyłonić jednego kierunku. Modne będzie wszystko. Spódnice maxi i mini. Print kwiatowy. Jeansow koszulowe sukienki wiązane w pasie. I przede wszystkim kolor. To co proponują sklepy tylko to potwierdza. Wczoraj na przykład odwiedziłam sklep cross jeans. I rzeczywiście- krótkie jeansowe spodniczki, koszulowa jeansowa sukienka na kształt szmizjerki, kwiatowa spódnica midi i wiele innych.
ODPOWIEDZ