Reklamowe gadzety

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Awatar użytkownika
wojo
Posty: 74
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:36

Re: Reklamowe gadzety

Post autor: wojo »

Wejdź na stronę http://www.reklamowesmycze.pl/. Jest to firma, która zajmuje się produkcją różnych reklamowych gadżetów. Moim zdaniem warto o tym pomyśleć bo klienci bardzo lubią dostawać takie gadżety w prezencie.

Awatar użytkownika
susana
Posty: 102
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:15

Re: Reklamowe gadzety

Post autor: susana »

Jasne, że tak! Gadżety reklamowe to swietna reklama dająca bardzo dobre efekty. Od siebie mogę ci polecić gadżety z https://www.tampogadzet.pl/c/kubki-kubki-reklamowe Znajdziesz tam bardzo duży wybór gadżetów wysokiej jakości i w niskich cenach. Sama myślę o skorzystaniu z oferty tej firmy bo chcę przygotować gadżety na targi.

Awatar użytkownika
Anira
Posty: 110
Rejestracja: 25 cze 2019, 17:43

Re: Reklamowe gadzety

Post autor: Anira »

Moim zdaniem warto postawić na jakieś gadżety nietypowe ale praktyczne. Co powiecie np na parasol? Jako klient chętnie przyjęłabym taki podarunek :) Bardzo fajne parasole reklamowe oferuje producent parasoli firma https://www.parasol.com.pl/pl/ z Częstochowy. U nich możecie zamówić parasole z dowolnym nadrukiem (napisami lub grafiką) oraz w dowolnym kolorze. Firma działa na rynku juz 30 lat co sprawia, że swoim klientom oferuje produkty najwyższej jakości.

Awatar użytkownika
bezden
Posty: 300
Rejestracja: 16 lip 2019, 15:01

Re: Reklamowe gadzety

Post autor: bezden »

Jeżeli mówimy o reklamie wizualnej to z pewnością polecam zajrzeć tutaj https://www.retio.pl/ współpracujemy z tą firmą od wielu miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Dzięki materiałom reklamowym znacznie rozpromowaliśmy nasz biznes, a stoisko promocyjne wygląda tak jak powinno czyli w 100% profesjonalnie :)

ODPOWIEDZ