Polecam krem ​​do pielęgnacji skóry

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Agneshka1998

Polecam krem ​​do pielęgnacji skóry

Post autor: Agneshka1998 »

Cześć.
Chcę podarować mojej przyjaciółce krem ​​do twarzy. Ma bardzo dobrą noc, ale nie ma w ogóle dnia.. Nikt nie próbował tego..?
Przyjaciółka ma suchą skórę, ma 25 lat i potrzebuje kremu o wysokim stopniu ochrony przed spf i kwasie hialuronowym w składzie. Uwielbia, że ​​krem ​​ma przyjemny zapach. Jeśli krem ​​nic nie pachnie lub nie lubi tego zapachu, to nawet go nie użyje.. Nie wiem, co robić. Chcę jej zrobić miły prezent. Myślałem nawet o zajrzeniu do Avon katalogu .
Ze względu na to, że ma ten typ skóry, trudno jej coś znaleźć. Już kilka razy sama próbowała znaleźć zestaw kremów, ale nic nie działało..
A może dać jej coś innego? Czy są jakieś opcje? Co dajesz swoim przyjaciołom?
Awatar użytkownika
biasza
Posty: 179
Rejestracja: 27 lip 2019, 2:04

Re: Polecam krem ​​do pielęgnacji skóry

Post autor: biasza »

Trochę ryzykowne w takim razie może być kupowanie takiego kremu. Jeśli chcesz aby przetestowała naprawdę dobry i z solidnym i bezpiecznym składem to może marka Herbapol Polana? nie wiem czy znasz, jeśli jeszcze nie to koniecznie zobacz na ich produkty. Moim zdaniem to właśnie ich kremy są najlepsze na rynku, ładnie pachną. Nawilżający z chabrem bławatkiem, wygładza też fajnie skórę, łagodzi podrażnienia. Ja go używam i sprawdza się też jako baza pod makijaż.
inga

Re: Polecam krem ​​do pielęgnacji skóry

Post autor: inga »

Ja zawsze miałam obawy przed kupowaniem kosmetyków online, ale teraz już wiem, że to zupełnie bezpieczne rozwiązanie. Wszystkie sklepy posiadają certyfikaty i gwarancje jakości produktów, a przesyłki zawsze są dobrze zabezpieczone i szybko docierają do klienta.
karolajnaJa

Re: Polecam krem ​​do pielęgnacji skóry

Post autor: karolajnaJa »

ja dokładnie tak mam ze się boje zamawiać w sieci, boje się że nie przyjdą kosmetyki albo że nie będą oryginalne. Macie jakieś naprawdę dobre i sprawdzone miejsce do polecenia?
inga

Re: Polecam krem ​​do pielęgnacji skóry

Post autor: inga »

Jak sie boisz że coś nie będzie oryginalne to nie zamawiaj byle gdzie tylko na Notino - tam masz pewność że wszystko jest sprawdzone i nie masz podróbek na 100%
Ącki

Re: Polecam krem ​​do pielęgnacji skóry

Post autor: Ącki »

Dziś chciałbym poruszyć temat kremów do twarzy z filtrem. Są to produkty, które nie tylko zapewniają nawilżenie i odżywienie skóry, ale także skutecznie chronią przed negatywnymi skutkami promieniowania UV. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, zapraszam do przeczytania artykułu dostępnego pod tym linkiem https://aruba.rzeszow.pl/kremy-z-filtre ... informacje i jak dla mnie takie sprawy są bardzo ważne.
Ditaa

Re: Polecam krem ​​do pielęgnacji skóry

Post autor: Ditaa »

Wiesz co, faktycznie domowa pielęgnacja jest bardzo ważna, ale warto na pewno rozważyć też tego typu zabiegi https://hiro.pl/odmladzanie-laserem-pik ... -wiedziec/ :) moim zdaniem mogą bardzo pomóc

dps wadowice pułaskiego
Zojka

Re: Polecam krem ​​do pielęgnacji skóry

Post autor: Zojka »

Najważniejszą kwestią przy zakupie kremu jest dobranie go do swojej cery. Inne kosmetyki sprawdzą się do skóry suchej inne do mieszanej czy tłustej. Przetestowałam wiele produktów, sporo mi się sprawdziło. Niedawno kupiłam nowy krem do twarzy, jestem w trakcie testowania ale jak na razie pierwsze wrażenia super.
Miśka

Re: Polecam krem ​​do pielęgnacji skóry

Post autor: Miśka »

Krem Reishi Orientany na dzień chętnie używam. Naturalny, wegański z bardzo dobrym składem. On super odżywia skórę, daje takiego rewitalizującego kopa. Na zmarszczki polecam jeśli już się u was pojawiły
Marudeńa

Re: Polecam krem ​​do pielęgnacji skóry

Post autor: Marudeńa »

u mnie od niedawna bardzo fajnie sprawdza sie krem z bielendy , ma bardzo dobry naturalny skład odżywia i pielęgnuje moją cerę , co jest dla mnie bardzo istotne .
Danuśka

Re: Polecam krem ​​do pielęgnacji skóry

Post autor: Danuśka »

Moja buzia była trądzikowa , nie działały na nią żadne kemy i mało co łagodziło zmiany . Dla tego zdecydowałam się na zabieg w klinice Neonia w Krakowie , zerknij sbie na www. neonia.com.pl
Sabineckas

Re: Polecam krem ​​do pielęgnacji skóry

Post autor: Sabineckas »

Kiedy chciałam nawilżyć tylko buzię to kremy mi pomaga ale obecne mam rożne niedoskonałości których koniecznie chciałam się pozbyć i żaden kosmetyk mi w tym nie pomógł . Dopiero zabiegi w klinice Neonia przyniosły zamierzony efekt
olularnica

Re: Polecam krem ​​do pielęgnacji skóry

Post autor: olularnica »

bardzo fajny skład mają kosmetyki z bielendy , sama je używam juz od ok 2 lat i jestem z nich bardzo zadowolona. Zmarszczki sie spłyciły i a moja skóra wygada lśniąco i promiennie
polkaa

Re: Polecam krem ​​do pielęgnacji skóry

Post autor: polkaa »

Ostatnio przetestowałam kilka nowości kosmetycznych, a sklep https://tanexpert24.pl/pl okazał się moim ulubionym miejscem! Ich kosmetyki brązujące są niesamowite, a efekty na mojej skórze są po prostu rewelacyjne. Polecam gorąco!
Giazduńka

Re: Polecam krem ​​do pielęgnacji skóry

Post autor: Giazduńka »

U mnie bardzo fajnie sprawdzają się kosmetyki z Bielendy , skóra wygląda zdrowiej i jest promienna . Kremy bardzo ładnie sie wchłaniają , nie dają efektu takiej maski czy lepkości . Jeśli szukasz naturalnych kosmetyków to zerknij sobie na nie :)
Żabcia

Re: Polecam krem ​​do pielęgnacji skóry

Post autor: Żabcia »

Laski, a znacie Contour Correction z Eveline.pl ? Jeśli nie to szukajcie i kupujcie. Taka taniocha a jakie efekty na skórze. Mi się sprawdza przeciwzmarszczkowo bardzo. Ulubieniec faworyt <3
Renia

Re: Polecam krem ​​do pielęgnacji skóry

Post autor: Renia »

Pielęgnacja skóry wokół oczu wymaga stosowania produktów, które są odpowiednie dla tej delikatnej i cienkiej skóry. Zaleca się używanie kremów z witaminami A i E oraz antyoksydantami, które pomagają zwalczać wolne rodniki i zapobiegać starzeniu. Ponadto, delikatne wklepywanie kremu, zamiast tarcia, pomaga w ochronie delikatnej skóry. Więcej porad na temat odpowiedniej pielęgnacji znajdziesz pod adresem https://nowoczesny.pl/jak-dbac-o-skore-wokol-oczu/ i na pewno warto ten wpis znać.
Dekia

Re: Polecam krem ​​do pielęgnacji skóry

Post autor: Dekia »

Jeśli chodzi o dobre kosmetyki do pielęgnacji skóry polecam mój ukochany, naturalny balsam do ciała Pahwash z mango. doskonały skład, mega przyjemnie pachnie . A skóra po nim nie dośc, że susper nawilżona, to jest delikatna, jak wyprasowana. Można używać przy łuszczycy, w ciazy nawet jest bezpieczny no i pomaga na zmiany skórne łagodzac je
Patrycja d

Re: Polecam krem ​​do pielęgnacji skóry

Post autor: Patrycja d »

Znalazłam ostatnio mega kometki z nowej serii z Bielendy Skin Academy Solution jestem zachwycona ich składemi działaniem fajnie że sa dostępne nawet w Biedronce .
Awatar użytkownika
solma
Posty: 80
Rejestracja: 28 cze 2019, 7:19

Re: Polecam krem ​​do pielęgnacji skóry

Post autor: solma »

Kosmetyki jakie ostatnio bardzo pollubiłam:
1. Pianka oczyszczająca Resibo
2. Nawilżający tonik - mgiełka Vianek
3. Serum do brwi i rzęs Mawawo
4. Serum pod oko z kofeiną The Ordinary
5. Serum z witaminą C LIQ CC Light
6. Serum-booster nawilżające Tołpa
7. Krem SPF 50 Nivea Luminous

O pielęgnacji skóry dobrze jest poczytać sobie na portalu e-urodowo . Szczególnie w zakresie walki z niedoskonałościami.
ODPOWIEDZ