pielęgnacja koreańska

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
grażaa

pielęgnacja koreańska

Post autor: grażaa »

cześć dziewczyny :) powiedzcie mi proszę jakie jest Wasze zdanie na temat pielęgnacji koreańskiej ? sporo ostatnio czytałam na ten temat i jak zaczęłam interesowac się składami i zobaczyłam, co do tej pory stosowałam to się delikatnie rzecz biorąc załamałam. kosmetyki pełne chemii i sztucznych konserwantów... no a moja skóra ewidentnie potrzebuje zmiany. jakie zatem kosmetyki koreańskie, bezpieczne jesteście w stanie polecić ?
syśkaa

Re: pielęgnacja koreańska

Post autor: syśkaa »

pielęgnacja koreańska to najlepszy wybór :) tych kosmetyków jest całkiem sporo na rynku, niektóre kosztują nie mało ale są też bardziej przystępne alternatywy jak chociażby produkty z Muldream :) to nowa na polskim rynku marka ale zdecydowanie polecam, kupiłam na początek krem i maski w płachcie ale następnym razem na pewno dokupię jeszcze serum :)
olędzka

Re: pielęgnacja koreańska

Post autor: olędzka »

syśkaa pisze: ↑23 sie 2021, 15:26 pielęgnacja koreańska to najlepszy wybór :) tych kosmetyków jest całkiem sporo na rynku, niektóre kosztują nie mało ale są też bardziej przystępne alternatywy jak chociażby produkty z Muldream :) to nowa na polskim rynku marka ale zdecydowanie polecam, kupiłam na początek krem i maski w płachcie ale następnym razem na pewno dokupię jeszcze serum :)
też bardzo lubię ich kosmetyki :) posiadają sprawdzone certyfikaty, mają krótki, typowo wegański skład, sama natura :) są odpowiednie dla całej rodziny, nawet moja nastoletnia córka ich używa ( tych zielonych na skórę z niedoskonałościami)
Awatar użytkownika
selena
Posty: 384
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Re: pielęgnacja koreańska

Post autor: selena »

U mnie sprawdza się jedynie pielęgnacja naturalna, a uwierzcie mi że przez całe swoje życie testowałam masę kosmetyków z różnych półek cenowych. Od kilku miesięcy stosuję nowe kosmetyki z https://www.herbapol-polana.com/ i musze przyznać, ze jestem nimi zachwycona. Naturalny skład, opcja wegańska - nawilżają, nie podrażniają. Dla mnie odkrycie tego roku.
ODPOWIEDZ