Obgryzanie paznokci

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Awatar użytkownika
solma
Posty: 80
Rejestracja: 28 cze 2019, 7:19

Obgryzanie paznokci

Post autor: solma »

Czy ktoś również ma taki duży problem z obgryzaniem paznokci jak ja?

Jak sobie z tym radzicie?
Awatar użytkownika
Zalia
Posty: 66
Rejestracja: 11 cze 2019, 12:32

Re: Obgryzanie paznokci

Post autor: Zalia »

Ja w dzieciństwie byłam straszną obgryziarą paznokci aż do krwi. Jakoś wyrosłam z tego, nie wiem chyba chęć posiadania ładnych zadbanych paznokci w okresie nastoletnim była silniejsza niż wkładanie rąk do buzi. Nie powiem że od tamtego czasu już nie obgryzałam paznokci bo bym skłamała, ale zdarzało się to już rzadko w napadach złości lub bardziej nerwowych okresach. Teraz mam żel na paznokciach, bo moja naturalna płytka od zawsze była bardzo słaba i ciężko było mi utrzymać emalie choć dwa dni na paznokciach a lubię mieć ładnie zrobione dłonie. Powiem że posiadanie żelowych czy akrylowych paznokci jest nie tylko wygodne, ale i ma jeden pozytywny aspekt....ciężko i trudno je obgryźć, bo można sobie zęby połamać
Może spróbuj zrobić sobie taki manicure a sama zobaczysz czy będzie ci się chciało pchać ręce do buzi http://markemed.com.pl/rozne-rodzaje-ma ... tego-roku/
Awatar użytkownika
kosmata
Posty: 46
Rejestracja: 31 sty 2020, 10:51

Re: Obgryzanie paznokci

Post autor: kosmata »

Oj bardzo nie fajnie - przez to paznokcie są słabe i wyglądają tragicznie! Spróbuj się powstrzymać a do tego polecam sobie na paznokcie nakładać odżywkę bio vegan nail z Bielendy - ona doskonale wzmacnia płytkę
ODPOWIEDZ