Kosmetyki wegańskie do włosów

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Bakłażan

Kosmetyki wegańskie do włosów

Post autor: Bakłażan »

Od jakiegoś czasu zwracam większą uwagę na to, jakie kosmetyki używam. Zależy mi na jak najwyższej jakości i składzie danego produktu. Szukam jakichś kosmetyków wegańskich do włosów. Czytałam, że fajnie sprawdzają się szampon i odżywka Go Vegan INOAR. Co o tym myślicie?
Aniołek

Re: Kosmetyki wegańskie do włosów

Post autor: Aniołek »

Mam tak samo :) Dzisiaj do wyboru jest tak dużo różnego rodzaju preparatów, że nie powinno być problemu ze znalezieniem czegoś odpoweidniego dla siebie. Ja myślę, ze te produkty inoar będą dobre, bo działają antyseptyczne i przeciwzapalnie. Najlepiej sama sprawdź i oceń :)
justyś

Re: Kosmetyki wegańskie do włosów

Post autor: justyś »

Ja jednak jakiś czas temu postawiłam na naturalne kosmetyki z Eko Aleja i powiem wam, że są naprawdę bardzo skuteczne. Doskonale odżywiły moje zniszczone po zabiegach chemicznych włosów, więc jestem bardzo zadowolona z ich działania. Dodatkowo ceny nie są jakieś wysokie
Bożena

Re: Kosmetyki wegańskie do włosów

Post autor: Bożena »

Mnie cieszy, że dzisiaj coraz więcej osób zwraca uwagę na tego typu kwestie. Jeśli zastanawiacie się, co mogłoby być dla Was odpowiednie, to czuję, że to go vegan mogą się sprawdzić. Podobno przyspieszają regenerację naskórka i łagodzą, co jest fajnym dodatkiem :)
Bakłażan

Re: Kosmetyki wegańskie do włosów

Post autor: Bakłażan »

Zdecydowanie tak! Jednak takie środki bardzo dobrze wpływają nie tylko na stan włosów i skóry głowy, ale też na ogólne samopoczucie. Ja słyszałam, że ten produkt z inoar pięknie pachnie. Takie aromaty mają działanie uspokajające, o idealnie wpisuje się w wieczorne rytuały :)
Żabcia

Re: Kosmetyki wegańskie do włosów

Post autor: Żabcia »

Jeśli chodzi o kosmetyki wegańskie do włosów to mogę polecić Hair2Love marki Eveline z Biedronki. Raz że wegańskie a dwa że składy mają extra bez jakichś szkodzących substancji typu SLS czy parabeny. Bardzo fajne są, pięknie pachną

Obrazek
mamuśka

Re: Kosmetyki wegańskie do włosów

Post autor: mamuśka »

Nie jestem weganką, ale korzystam z wegańskich żelek Jelly Bear Hair (więcej: https://www.zadbanewlosy.pl/jelly-bear-hair/ ) - zwyczjany kompleks witaminowo-mineralny. U mnie sprawdza się dobrze, ale moje włosy nie są zbyt wymagające (grube i gęste). Nie wiem czy przy tzw. włosach trudnych dadzą sobie radę, ale.. kto nie lubi żelek? :)
ODPOWIEDZ