Jaki wibrator wybrać?

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Awatar użytkownika
Pelargonia
Posty: 41
Rejestracja: 24 sty 2019, 9:53

Jaki wibrator wybrać?

Post autor: Pelargonia »

Serdecznie zapraszam na stronę internetową sklepu internetowego Love Place. Zostawiam link dla osób zainteresowanych: https://loveplace.pl . Znajdziesz tam wiele wyjątkowych modli szlafroków, gorsetów i sukienek.
Awatar użytkownika
Edytka291
Posty: 149
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:02

Re: Jaki wibrator wybrać?

Post autor: Edytka291 »

Życie erotyczne trzeba sobie urozmaicać, to wiadoma sprawa. Można odwiedzać też takie miejsca jak klub swingerski. W większych miastach takie kluby są dość popularne. Byliście kiedyś? Czy raczej nie jesteście zwolennikami takich grupowych "rozrywek"? ;)
Awatar użytkownika
Dita
Posty: 82
Rejestracja: 02 kwie 2019, 21:07

Re: Jaki wibrator wybrać?

Post autor: Dita »

U mnie sie sprawdza jajeczko Lush :) lubię go używać zarówno sama jak i z partnerem - zwłaszcza że można nim sterować zdalnie z aplikacji w telefonie!
Awatar użytkownika
makajka89
Posty: 3
Rejestracja: 15 paź 2019, 14:58

Re: Jaki wibrator wybrać?

Post autor: makajka89 »

Ja uwielbiam takie ze stymulatorami łechtaczki. Teraz na rynku można znaleźć urządzenia, które wręcz zasysają Ci łechtaczkę i to uczucie jest fantastyczne :D ja swój ulubiony model znalazłam tutaj: https://etriskelion.pl/firm-pol-1531491 ... sfyer.html
Awatar użytkownika
Zalia
Posty: 66
Rejestracja: 11 cze 2019, 12:32

Re: Jaki wibrator wybrać?

Post autor: Zalia »

Mój mąż jeszcze tego nie próbował, ale w sumie ostatnio ma ciężki okres w pracy i nie chce mu się seksu tak często. Dzisiaj spróbujemy
róża1

Re: Jaki wibrator wybrać?

Post autor: róża1 »

Trzeba zawsze stawiać na jakość. To jest podstawa. Niektóre bowiem urządzenia mogą stwarzać zagrożenie. Właśnie dlatego należy robić zakupy w sprawdzonych miejscach. Tutaj https://sensu.pl/masazer-do-ciala-doxy-bialy sobie zerknijcie. Mają tam ciekawe urządzenie, które może przynieść naprawdę wiele radości. Poza tym znajdziecie tam również sporo innych ciekawych produktów, które mogą okazać się przydatne.
laluna

Re: Jaki wibrator wybrać?

Post autor: laluna »

No właśnie z tymi zabawkami erotycznymi to kwestia taka,że wybór jest tak duży, że jak ktoś się nie zna, to ciężko wybrać :d Wiem sama po sobie. Jakiś czas temu chciałam sobie coś zamówić i weszłam na superlove.pl :) Caaała masa gadżetów, najróżniejsze rodzaje, modele, normalnie do wyboru do koloru. Każdy niezależnie od upodobań bez problemu może wybrać coś odpowiedniego dla siebie :) Warto na poczatek może zamówić sobie jakas jedną rzecz, zeby po prostu sprawdzic czy nam spasuje i czy w tym kierunku chcemy zmierzac :)
Marta i Paweł

Re: Jaki wibrator wybrać? Sprawdź

Post autor: Marta i Paweł »

ABC FANTAZJI .pl to internetowy sex shop oferujący okazały asortyment dodatków erotycznych, uroczą bieliznę i odzież dla kobiet oraz mężczyzn, biżuterię, akcesoria, a także produkty drogeryjne i gry dla pełnoletnich. Wszystkie produkty dostępne w sklepie stworzone są z wysokiej jakości materiałów, są całkowicie bezpieczne, a przede wszystkim przyczyniają się do urozmaicenia zabaw w łóżku. Zamówienia złożone w ABC fantazji przygotowywane są jak najszybciej to możliwe i odpowiednio zabezpieczone na czas dostawy.
ODPOWIEDZ