gdzie zrobić kolorowy tatuaż w Warszawie ?

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Awatar użytkownika
mira_mira
Posty: 106
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:52

gdzie zrobić kolorowy tatuaż w Warszawie ?

Post autor: mira_mira »

Hej wszystkim :) macie tatuaże ? ja w końcu dojrzałąm do tej decyzji i teraz szukam miejsca, gdzie zrobią mi fajny kolorowy tatuaż. Wiadomo, ze zalezy mi by miejsce było czyste, sterylne i zadbane bo jednak kwestia bezpieczeństwa jest dla mnie podstawą.
Awatar użytkownika
oliska
Posty: 74
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:13

Re: gdzie zrobić kolorowy tatuaż w Warszawie ?

Post autor: oliska »

hmm wiesz co ja sama tatuazu nie mam a;e moj facet chodzi do jah love tattoo, gdzies w centrum na ulicy Wilczej. Dziary faktycznie ma fajne :) jeśli chodzi o warunki to tez musza byc okej bo to starszny czyścioch jest :)
Awatar użytkownika
ellana7
Posty: 58
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:10

Re: gdzie zrobić kolorowy tatuaż w Warszawie ?

Post autor: ellana7 »

tak, zgadzam sie z koleżanka wyżej :) Jah Loe Tattoo wymiata :) z tego co wiem to kilka osob robi tu kolorowe dziarki ale ja najczęściej chodze do Kingi :)
Awatar użytkownika
mira_mira
Posty: 106
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:52

Re: gdzie zrobić kolorowy tatuaż w Warszawie ?

Post autor: mira_mira »

dzięki ellana za informacje :) A mpżna gdzieś pooglądać jej prace. ma jakąś stronkę czy profil na insta czy fb ? Nie ukrywam, ze zalezy mi na tym by miejsce było sprawdzone i warunki odpowiednie ( tu chodzi o kwestie bezpieczeństwa).
Awatar użytkownika
ellana7
Posty: 58
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:10

Re: gdzie zrobić kolorowy tatuaż w Warszawie ?

Post autor: ellana7 »

tak mają swój fanpage na facebooku, tam każdy pracownik ma swój folder i wrzucają tam fotki swoich prac także możesz sobie pooglądać i może będzie łatwiej wybrać :) O kwestie bezpieczeństwa i higieny nie musisz sie obawiać, bardzo tu o to dbają :)
Awatar użytkownika
swiatka1
Posty: 83
Rejestracja: 21 mar 2019, 9:48

Re: gdzie zrobić kolorowy tatuaż w Warszawie ?

Post autor: swiatka1 »

Kolorowe tatuaże rzeczywiście są bardzo ładne i osoby, które się decydują na zrobienie go robią kolorowe a nie czarne. Tutaj https://www.skytattoo.net/ także można znaleźć dobre studio tatuaży. Wcześniej na penwo trzeba zerknąć jakie ktoś ma umiejętności. Studio wrzuca zdjęcia swoich dzieł na stronie.
Awatar użytkownika
Goodnight88
Posty: 113
Rejestracja: 15 maja 2019, 14:16

Re: gdzie zrobić kolorowy tatuaż w Warszawie ?

Post autor: Goodnight88 »

W Warszawie nie kojarzę, ale na pewno warto zwrócić uwage na renomę, projekty itd. No i pamiętajcie tez dziewczyny o odpowiedniej pielęgnacji takiego tatuażu i to od samego początku. bardzo fajnymi kosmetykami są Tattoo Butter Loveink. W 100% naturalne ;) bez parabenów i innego syfu..
Awatar użytkownika
rufka
Posty: 66
Rejestracja: 03 cze 2019, 21:09

Re: gdzie zrobić kolorowy tatuaż w Warszawie ?

Post autor: rufka »

ja tez robiłam kolorowy tatuaż w jah love ale nie u Klingi tylko u Michała :) poradził sobie świetnie także też mogę polecić. Zresztą z tego co wiem to co najmniej kilka osób robi u nich takie kolorowe dziarki :)
ODPOWIEDZ