Biżuteria z pereł

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Awatar użytkownika
Bogusława1963
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2020, 11:42

Biżuteria z pereł

Post autor: Bogusława1963 »

Lubicie biżuterię z pereł? Ja bardzo i mam już jej pokaźną kolekcją, ale wciąż mi mało :) Podpowiedzcie mi, gdzie dostanę tego typu dodatki przez internet? Znacie jakieś ciekawe sklepy online?
Awatar użytkownika
Raszyda_78
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2020, 6:11

Re: Biżuteria z pereł

Post autor: Raszyda_78 »

W sklepie perla-bizuteria.pl jest ogromny wybór biżuterii z pereł, polecam zajrzeć. W mojej opinii jakość ich dodatków jest świetna, a wzory unikatowe i naprawdę oryginalne. Ceny też są niczego sobie. Lubię robić tam zakupy, super sklepik:)
hęk89

Re: Biżuteria z pereł

Post autor: hęk89 »

Witam, co sądzicie o zakupie bizuterii na prezent pod choinke? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://www.karkosik.pl ? Czy uwazacie,ze to dobry pomysl? Pozdrawiam
dęcka

Re: Biżuteria z pereł

Post autor: dęcka »

Bardzo długo nosiłam srebro ale jakiś czas temu "przerzuciłam się" na złotą biżuterię. Mam trochę biżuterii i z białego i z żółtego złota. Generalnie lubię biżuterie prostą, bez jakiś wymyślnych udziwnień i ozdób. Jeśli szukacie biżuterii dla siebie to zobaczcie na stronę sklepu Jubilerskiego Alians. Tu mają bardzo duży wybór asortymentu. Alians oferuje nie tylko pierścionki ale też łańcuszki, bransoletki, kolczyki i wiele innych.
Ałuśka

Re: Biżuteria z pereł

Post autor: Ałuśka »

Uważam, że biżuteria to bardzo ważna rzecz, szczególnie na ślubie, ponieważ ona dodaje bardzo fajnego stylu, ozdoby stylizacji i mam wrażenie, że dobór odpowiedniej biżuterii również jest bardzo ważny. Musicie sprawdzić, skorzystać i przede wszystkim wybrać najciekawsze opcje.
Awatar użytkownika
greska21
Posty: 168
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:00

Re: Biżuteria z pereł

Post autor: greska21 »

Jeśli o mnie chodzi to ja nie mam jednego konkretnego rodzaju biżuterii do wyboru. Po prostu coś musi mi się spodobać. Może to być coś ze złota, ze srebra, z perłami, a nawet ostatnio na https://bunnyblink.pl/ trafiłam na bardzo ciekawą ofertę biżuterii ze stali chirurgicznej. Z różnymi dodatkami jak perły czy cyrkonie. Nie tylko bransoletki, ale łańcuszki, naszyjniki, kolczyki, co kto lubi. Oprócz biżuterii są modne okulary, apaszki czy ozdoby do włosów. Od określonej kwoty dostawa jest darmowa. Jest tam też ciekawy blog z przydatnymi poradami.
Awatar użytkownika
biasza
Posty: 179
Rejestracja: 27 lip 2019, 2:04

Re: Biżuteria z pereł

Post autor: biasza »

Kocham perły :) Mam kilka różnych naszyjników, bransoletek z perłami właśnie i bardzo często je noszę. Nadają uroku, nadają się do każdej stylizacji. Szczególnie kolczyki z perłami lubię. A do pereł co ciekawe nie pasuje tylko złoto czy srebro, wiecie że można też takie modele z perłami i ze stali chirurgicznej znaleźć? Sami zobaczcie na http://kobieta.elblag.net/artykuly/bizu ... ,45773.htm . Taka biżuteria ma mnóstwo zalet, dobre ceny, jest trwała i solidnie wykonana. I co mi się podoba to to, że nie zawiera niklu i mogą ją nosić osoby które są alergikami.
ODPOWIEDZ