Trwały makijaż

Podążasz za trendami? Poszukujesz ciekawych pomysłów na wieczorowy make up lub inspiracji co nosić w tym sezonie? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Idalia-83
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2021, 22:08

Trwały makijaż

Post autor: Idalia-83 »

Moje drogie, umiecie malować się tak, by makijaż był faktycznie trwały i przykładowo przetrwał cały dzień lub noc? Ja nie grzeszę takimi umiejętnościami, więc zamiast tego zdecydowałam się na makijaż permanentny Warszawa. Dzięki temu nie muszę się martwić, że spędzę przed lustrem kilka godzin. Co o tym sądzicie?
justyś

Re: Trwały makijaż

Post autor: justyś »

Jeżeli ktoś jest z Monachium to polecam mocno tam Panią która wykonuje makijaż permanentny. Pełen profesjonalizm: PERMANENT MAKE-UP MÜNCHEN

W niemczech jest bardzo mało takich specjalistów jak ta kobieta więc warto zwrócić uwagę na jej ofertę. Wykonuje makijaż permanentny, brwi, oczy oraz ust.
JA tam jestem mega zadowolona i każdej zawsze polecam wszędziej! nie ma co się zastanawiać :)
Łezek

Re: Trwały makijaż

Post autor: Łezek »

W przypadku poszukiwań profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru odpowiednich pigmentów do makijażu permanentnego to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez https://hanamipigments.eu/ u których będziecie mogli liczyć zarówno na pełne wsparcie, dobre ceny i jednocześnie najwyższą jakość. Mam nadzieję, że będziecie pozytywnie zaskoczone i oczywiście będzie to zakup w pełni udany.
ODPOWIEDZ