Stylizacje paznokci

Podążasz za trendami? Poszukujesz ciekawych pomysłów na wieczorowy make up lub inspiracji co nosić w tym sezonie? Dołącz do nas!
Aniśka

Stylizacje paznokci

Post autor: Aniśka »

Skąd czerpiecie inspiracje na paznokcie? Zupełnie nie mam pomysłu co zrobić na pazurkach, a powiem szczerze, że taka zupełna klasyka trochę mi się już znudziła, bo od jakiegoś czasu tak to u mnie wyglądało, jeden kolor na paznokciach, bez jakichś udziwnień. Kupiłam bardzo fajny top do paznokci z Victoria Vynn, z drobinkami i zamierzam go użyć.
mczay434

Re: Stylizacje paznokci

Post autor: mczay434 »

Aniśka pisze: ↑17 sie 2021, 15:59 Skąd czerpiecie inspiracje na paznokcie? Zupełnie nie mam pomysłu co zrobić na pazurkach, a powiem szczerze, że taka zupełna klasyka trochę mi się już znudziła, bo od jakiegoś czasu tak to u mnie wyglądało, jeden kolor na paznokciach, bez jakichś udziwnień. Kupiłam bardzo fajny top, z drobinkami i zamierzam go użyć.
Pamiętajcie też o tym, aby wzmacniać swoje paznokcie. Raz na jakiś czas możecie użyć sobie odżywki Eveline 8w1 Total Action. Dzięki niej paznokcie są twarde, nie łamią się, nie rozdwajają się, są zregenerowane i wyglądają zdrowo. Jeden produkt, a działa na tyle różnych problemów.

Obrazek
ODPOWIEDZ