PODKŁAD MATUJĄCY CHRISTIAN LAURENT OPINIE

Podążasz za trendami? Poszukujesz ciekawych pomysłów na wieczorowy make up lub inspiracji co nosić w tym sezonie? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
pyzanna
Posty: 2
Rejestracja: 26 cze 2019, 22:37

PODKŁAD MATUJĄCY CHRISTIAN LAURENT OPINIE

Post autor: pyzanna »

używałyście tego podkładu matującego? jakie opinie macie na jego temat? Długo matuje, trzeba poprawiać w ciągu dnia? Szukam właśnie czegoś co ładnie trzyma się buzi, nie daje efektu maski i długotrwale matuje, a ten podkład ma spoko opinie i niezłą cenę.
Awatar użytkownika
majorka1
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2019, 19:01

Re: PODKŁAD MATUJĄCY CHRISTIAN LAURENT OPINIE

Post autor: majorka1 »

ja go używam juz ze dwa miesiące. U mnie się sprawdza, nawet w te upały :)
Awatar użytkownika
sardynka
Posty: 2
Rejestracja: 08 lip 2019, 20:47

Re: PODKŁAD MATUJĄCY CHRISTIAN LAURENT OPINIE

Post autor: sardynka »

nie znam, ale wydaje się naprawdę interesujący. Czekam na kolejne opinie :D może sama zakupię?
Awatar użytkownika
Gargamelka
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2019, 20:52

Re: PODKŁAD MATUJĄCY CHRISTIAN LAURENT OPINIE

Post autor: Gargamelka »

no to jeśli chodzi o mnie to ja go mogę polecić. mam cerę mieszaną, strefa T to u mnie masakra - świecę się jak choinka w ciągu dnia. Do tego musze uważać na podkłady bo sporo z nich mnie zapycha, uczula i generalnie waży się na twarzy w ciągu dnia. Z tym podkładem od CL nie mam takich problemów. Wszystko ładnie się rozprowadza, nie ma efektu maski, a do tego daje ładny efekt matu na kilka godzin w moim przypadku.
Awatar użytkownika
pyzanna
Posty: 2
Rejestracja: 26 cze 2019, 22:37

Re: PODKŁAD MATUJĄCY CHRISTIAN LAURENT OPINIE

Post autor: pyzanna »

kupiłam go w rossmannie i zaczęłam stosować :) używam go raptem kilka dni, ale póki co - sztos!!!
Awatar użytkownika
konwalijka
Posty: 232
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:01

Re: PODKŁAD MATUJĄCY CHRISTIAN LAURENT OPINIE

Post autor: konwalijka »

Podkłady z Anabelle Minerals są bardzo dobre. I do tego nie zapychają skóry.
Awatar użytkownika
joao
Posty: 13
Rejestracja: 05 maja 2019, 12:15

Re: PODKŁAD MATUJĄCY CHRISTIAN LAURENT OPINIE

Post autor: joao »

A korzystałyście z Annabelle Minerals? Słyszałam, że ich podkład matujący jest bardzo dobry, ale nie wiem jak ma się w odniesieniu do Christiana Laurenta. Macie jakieś doświadczenia?
Awatar użytkownika
Beatka03
Posty: 124
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:00

Re: PODKŁAD MATUJĄCY CHRISTIAN LAURENT OPINIE

Post autor: Beatka03 »

Też właśnie szukam dobrego podkładu do twarzy i zastanawiam się nad tymi - https://www.cocolita.pl/lancome-teint-idole-ultra-wear . Czy któraś z Was ich używała? Słyszałam sporo pozytywnych opinii na ich temat i kusi mnie żeby jeden wypróbować. Mam cerę problematyczną i głównie zależy mi na porządnym kryciu i wyrównaniu kolorytu twarzy. Myślicie, że ten podkład da sobie z tym radę? Jak jest z jego trwałością? Fajnie jakby wytrzymał cały dzień bez potrzeby poprawek.
Awatar użytkownika
konwalijka
Posty: 232
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:01

Re: PODKŁAD MATUJĄCY CHRISTIAN LAURENT OPINIE

Post autor: konwalijka »

joao pisze: ↑06 sie 2019, 20:49 A korzystałyście z Annabelle Minerals? Słyszałam, że ich podkład matujący jest bardzo dobry, ale nie wiem jak ma się w odniesieniu do Christiana Laurenta. Macie jakieś doświadczenia?
Pisałam o tym wyżej. Sama te podkłady i uważam je za dobre.
Awatar użytkownika
biasza
Posty: 179
Rejestracja: 27 lip 2019, 2:04

Re: PODKŁAD MATUJĄCY CHRISTIAN LAURENT OPINIE

Post autor: biasza »

Nie znam takiego podkładu. Ja potrzebuję czegoś kryjącego porządnie ale bez efektu maski i dla mnie się sprawdza marki Kryolan podkład https://cosibella.pl/product-pol-159-Kr ... y-25g.html łatwo się go nakłada bo jest w sztyfcie. Używają go także charakteryzatorki, bardzo mocno kryje ale nie zapycha. I do tego bardzo wydajny. U mnie matuje też ładnie cerę, nie mam żadnych problemów po nałożeniu. Cały dzień się utrzymuje.

freedom nieruchomości kielce
Awatar użytkownika
vongregor
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2019, 13:30

Re: PODKŁAD MATUJĄCY CHRISTIAN LAURENT OPINIE

Post autor: vongregor »

Wydaje mi się, że ciężko coś tu doradzić. Musisz chyba sam sobie z tym poradzić.
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły...
Awatar użytkownika
joao
Posty: 13
Rejestracja: 05 maja 2019, 12:15

Re: PODKŁAD MATUJĄCY CHRISTIAN LAURENT OPINIE

Post autor: joao »

Nie korzystałam nigdy z CL, ale za to z Annabelle Minerals już jak najbardziej i jest to dla mnie najlepszy podkład mineralny jaki miałam, więc przy okazji też go polecę!
Awatar użytkownika
Alice
Posty: 32
Rejestracja: 07 cze 2019, 8:07

Re: PODKŁAD MATUJĄCY CHRISTIAN LAURENT OPINIE

Post autor: Alice »

joao pisze: ↑06 sty 2020, 13:08 Nie korzystałam nigdy z CL, ale za to z Annabelle Minerals już jak najbardziej i jest to dla mnie najlepszy podkład mineralny jaki miałam, więc przy okazji też go polecę!
Zgadzam się, że Annabelle Minerals to najlepszy podkład mineralny.
Można latwo zamówić przez internet, gdzie jest ogromna paleta odcieni, więc nie ma problemu nawet przy nietypowym kolorze skóry i na niesamowicie długo starczają.
SKLEP
Bylam pod wrażeniem, ze tak niewielkie opakowanie testera podkładu rozświetlającego starczy mi na tak długo (mam już okolo roku )

sterowniki do telefonu samsung galaxy mini
Awatar użytkownika
Parmina
Posty: 95
Rejestracja: 09 cze 2019, 10:06

Re: PODKŁAD MATUJĄCY CHRISTIAN LAURENT OPINIE

Post autor: Parmina »

Zawsze używałam podkładu ale od kiedy koleżanka poleciłą mi kosmetyki Prouve https://www.prouve.com/category-dlaurody To użycie pudru i rozświetlacz jest dla mnie wystarczjace. Bardzo ładnie trzyma sie twarzy i są bardzo trwałe i wydajne.
lośkaa

Re: PODKŁAD MATUJĄCY CHRISTIAN LAURENT OPINIE

Post autor: lośkaa »

nie znam tej marki, o której piszesz ale jeśli zależy Ci na dobrym jakościowo podkładzie, który nie tylko Cię upiększy poprzez zakrycie niedoskonałości ale też będzie pielęgnował Twoją skórę to polecam Ci ten, którego sama od dawna używam - podkład mineralny z Lily Lolo https://www.costasy.pl/podklad-mineralny/. Zakupy warto zrobić w sklepie Costasy bo tu można skorzystać z konsultacji i uzyskać pomoc na przykład w kwestii doboru idealnego koloru :)
ODPOWIEDZ