Dobrej jakości kosmetyki - Summe

Podążasz za trendami? Poszukujesz ciekawych pomysłów na wieczorowy make up lub inspiracji co nosić w tym sezonie? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
MilenaD43
Posty: 113
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:00

Dobrej jakości kosmetyki - Summe

Post autor: MilenaD43 »

Cześć,
Czy mieliście okazję może korzystać, bądź korzystacie z kosmetyków od Summe? Jeśli tak, to co możecie mi o nich powiedzieć. Warto kierować się tym wyborem, czy może jednak nie do końca. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
miszka
Posty: 336
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Dobrej jakości kosmetyki - Summe

Post autor: miszka »

Dobrej jakości kosmetyki to takie, które nie tylko mają określone działanie, ale również są bezpieczne dla skóry. Jest to ważne, aby nie wywołać podrażnień. Właśnie dlatego nie należy kupować produktów z nieznanego źródła. Tutaj http://www.jaw.pl/2020/01/jak-wyglada-b ... osmetykow/ poczytajcie sobie jak wygląda badanie składu kosmetyków. Myślę, że takie informacje mogą się okazać się przydatne.
Awatar użytkownika
Dominiczka
Posty: 111
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:25

Re: Dobrej jakości kosmetyki - Summe

Post autor: Dominiczka »

Mam co do nich pozytywne spostrzeżenia i już w większości kosmetyków w naszym salonie stawiamy wyłącznie na Summe. Dlatego zajrzyj na stronę https://summe.pl/ gdzie sobie wszystko dokładnie sprawdzicie i przede wszystkim zapoznacie się z przygotowanymi zabiegami m.in MyCode. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
PaulinaaMM32
Posty: 122
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:59

Re: Dobrej jakości kosmetyki - Summe

Post autor: PaulinaaMM32 »

Też wydaje mi się, że Summe to kosmetyki które wyróżniają się dobrym składem, różnorodnością składników i oczywiście pozytywnymi efektami również co do zabiegów. Zaczęliśmy powoli je wprowadzać i bardzo możliwe, że w przyszłości nawiążemy współpracę na większą skalę :)
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Re: Dobrej jakości kosmetyki - Summe

Post autor: WolciaK »

Dobrze wiedzieć :) Z chęcią zobaczę jak to dokładnie wygląda i może także odświeżymy na wiosnę naszą ofertę dla klientek.
Awatar użytkownika
konwalijka
Posty: 232
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:01

Re: Dobrej jakości kosmetyki - Summe

Post autor: konwalijka »

A jak jest z ich skladem? Naturalny czy niekoniecznie?
ODPOWIEDZ