Dobra stylistka paznokci w Warszawie?

Podążasz za trendami? Poszukujesz ciekawych pomysłów na wieczorowy make up lub inspiracji co nosić w tym sezonie? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
ciechoslawa_94
Posty: 5
Rejestracja: 01 lut 2020, 10:50

Dobra stylistka paznokci w Warszawie?

Post autor: ciechoslawa_94 »

Szukam dobrej, sprawdzonej stylistki paznokci w Warszawie. Może pojechać do salonu, ale super byłoby z dojazdem do domu. Niestety poprzednia stylistka strasznie zniszczyła mi płytkę paznokci i bardzo długo musiałam czekać na to, aż wrócą do normalności.
Asia Żurek

Re: Dobra stylistka paznokci w Warszawie?

Post autor: Asia Żurek »

Polecam https://wellmetime.com/usluga/manicure- ... m-warszawa raz że dojeżdżają do domu, dwa dziewczyny świetnie robią paznokcie, trzy można się zarejestrować i w pakiecie lojalnościowym na start ma się już 30 złotych do wykorzystania na wszystkie usługi, bo nie zajmują się jedynie paznokciami, mają też bardzo dobrych masażystów czy kosmetyczki.
emi4994

Re: Dobra stylistka paznokci w Warszawie?

Post autor: emi4994 »

Asia Żurek pisze: ↑10 lut 2021, 9:24 Polecam raz że dojeżdżają do domu, dwa dziewczyny świetnie robią paznokcie, trzy można się zarejestrować i w pakiecie lojalnościowym na start ma się już 30 złotych do wykorzystania na wszystkie usługi, bo nie zajmują się jedynie paznokciami, mają też bardzo dobrych masażystów czy kosmetyczki.
Eveline Care & colour 6w1 fajnie działa - po kilku dniach miałam spore zmiany, ale faktycznie docelowa twardość paznokcia w moim przypadku została uzyskana dopiero po kilku miesiącach, ale dla mnie to było mimo wszystko rewelacyjne rozwiązanie. Polecam!

Obrazek
ODPOWIEDZ