czym suszyć wlosy kręcone

Podążasz za trendami? Poszukujesz ciekawych pomysłów na wieczorowy make up lub inspiracji co nosić w tym sezonie? Dołącz do nas!
jekłaa

czym suszyć wlosy kręcone

Post autor: jekłaa »

Czym suszycie swoje kręcone włosy?? Zacżęlam wiadomą pielegnację i okazał się ze moje włosy lubia się kręcić, tyulko nie wiem czym je susyzc zeby ładnie podbić skret, warto kupić suszarkę z dyfuzorem, na razie w oko wpadła mi suszarka hydro fusion babyliss,wyglada fajnie ma nie puszyć wlosow
gołka

Re: czym suszyć wlosy kręcone

Post autor: gołka »

jekłaa pisze: ↑23 cze 2021, 10:42 Czym suszycie swoje kręcone włosy?? Zacżęlam wiadomą pielegnację i okazał się ze moje włosy lubia się kręcić, tyulko nie wiem czym je susyzc zeby ładnie podbić skret, warto kupić suszarkę z dyfuzorem, na razie w oko wpadła mi suszarka hydro fusion babyliss,wyglada fajnie ma nie puszyć wlosow
ten model babyliss to bardzo dobry pomysł, mysle ze bedziesz zadowolona, ta marka robi swietne urzadzenia, mam od nich suszarke. Ta podwójna jonizacja w tym modelu dziala tak ze włosy sie nie puszą, sa bardziej gładkie i błyszczące
syśkaa

Re: czym suszyć wlosy kręcone

Post autor: syśkaa »

Można też zdecydować się na https://www.euro.com.pl/suszarki-do-wlo ... 15de.bhtml . Suszarka do włosów jest bardzo poręczna, łatwa w obsłudze i przede wszystkim dokładnie suszy włosy, nie powoduje ich puszenia się ani elektryzowania co jest również ważne
Anka

Re: czym suszyć wlosy kręcone

Post autor: Anka »

U mnie najlepiej sprawdza się suszenie suszarką. Ale przed suszeniem nakładam na wilgotne włosy odzywkę (kupuję specjalny preparat do włosów kręconych w sklepie Itely Hairfashion), potem oczywiście rozczesuje włosy, dobrze zmywam odżywkę, a na koniec suszę suszarką i wyglądają naprawdę super.
alaa

Re: czym suszyć wlosy kręcone

Post autor: alaa »

Jeśli szukasz suszarki do włosów, która wyróżnia się solidnością i funkcjonalnością, to dobrą opcją jest sprawdzenie modelu dostępnego pod adresem: https://www.euro.com.pl/suszarki-do-wlo ... 16de.bhtml . Posiada ona nie tylko solidną konstrukcję, ale także przydatny dyfuzor, który ułatwi ci codzienną stylizację włosów.
ODPOWIEDZ