Perfumy - pora roku?

Kosmetyk kosmetykowi nierówny! Zapraszamy do dyskusji osoby zainteresowane kosmetologią, produktami kosmetycznymi i nowinkami z branży. Podzielcie się swoimi doświadczeniami! Polecajcie ulubione marki.
Awatar użytkownika
Wita
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2021, 8:48

Perfumy - pora roku?

Post autor: Wita »

Pamiętacie takie kultowe perfumy z PRLu, które można było kupić w kioskach ruchu? Chodzi o "Być może", zawsze kojarzyły mi się z różnymi porami roku. No i właśnie to mnie zainspirowało do założenia tego wątku - dajcie znać, czy zmieniacie zapachy perfum w zależności od aktualnej pory roku? Ja lubię zupełnie inne perfumy zimą, zupełnie inne latem czy wiosną :)
Alva676

Re: Perfumy - pora roku?

Post autor: Alva676 »

Doskonale pamiętam te tanie perfumy, pamiętam też "panią Walewską" :D Zapachy były banalne i utrzymywały się może z godzinę ale mimo wszystko kupowało się je.
Miło powspominać ale niżeli wspomnienia zdecydowanie więcej radości mam z faktu, że obecnie za rozsądną cenę mogę nabyć trwały, porządny kosmetyk. Zwykle realizuje teraz zamówienia korzystając z oferty Perfumy.pl . Perfumeria ta jest świetnie zaopatrzona, ceny też pozytywnie zaskakują.
ODPOWIEDZ