Perfumy dla mężczyzn

Kosmetyk kosmetykowi nierówny! Zapraszamy do dyskusji osoby zainteresowane kosmetologią, produktami kosmetycznymi i nowinkami z branży. Podzielcie się swoimi doświadczeniami! Polecajcie ulubione marki.
Awatar użytkownika
Astryda73
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2021, 20:22

Perfumy dla mężczyzn

Post autor: Astryda73 »

Kochane, zdarza się wam kupować zapachy dla swoich partnerów? Ja od jakiegoś czasu zamawiam dla męża markowe perfumy męskie i nawet on zauważył, że są o wiele trwalsze niż ich tańsze odpowiedniki. Chyba opłaca się wydać więcej, ale rzadziej, prawda? Co sądzicie? :)
marzena2

Re: Perfumy dla mężczyzn

Post autor: marzena2 »

Markowe perfumy wyróżniają się znacznie wyższą trwałością niżeli odpowiedniki. Czy zdarza mi się natomiast kupować je dla partnera? Okazjonalnie owszem:) Wiem, że ma słabość do niebanalnych kompozycji zapachowych, dlatego chętnie z okazji imieniny, urodzin itd. wręczam mu właśnie perfumy. Ostatnio podarowałam chłopakowi flakonik Bentley For Men Silverlake. Nabyłam go za rozsądną cenę korzystając z oferty https://perfumy.pl/product-pol-9143-Ben ... 00-ml.html . Facet jest zachwycony. W sumie się nie dziwię, bo i mi bardzo podoba się to idealnie przemyślane połączenie nut aromatyczno- przyprawowych z akcentami cytrusowymi.
ODPOWIEDZ