Kosmetyki naturalne

Kosmetyk kosmetykowi nierówny! Zapraszamy do dyskusji osoby zainteresowane kosmetologią, produktami kosmetycznymi i nowinkami z branży. Podzielcie się swoimi doświadczeniami! Polecajcie ulubione marki.
Awatar użytkownika
gloria79
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2020, 17:34

Kosmetyki naturalne

Post autor: gloria79 »

Hej, zastanawiałam się ostatnio, czy nie przerzucić się na naturalną pielęgnację skóry i włosów. Zauważyłyście jakieś zmiany po odstawieniu drogeryjnych kosmetyków? Gdzie w ogóle polecacie kupować ziołowe kosmetyki?
Awatar użytkownika
Honorata-96
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2020, 4:54

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: Honorata-96 »

Zauważyłam ogromną różnicę, a to dlatego, że naturalne kosmetyki są o wiele zdrowsze dla skóry i włosów. Polecam Ci sklep sklepdozdrowia.pl, gdzie znajdziesz ich naprawdę duży wybór w fajnych cenach. To mój faworyt :)
Awatar użytkownika
Zbuntowana
Posty: 11
Rejestracja: 19 sie 2020, 23:11

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: Zbuntowana »

Ja używam bielande z serii fresh juice używam tej serii do oczyszczania twarzy ma ona bioaktywną wodę cytrusową z sokami owoców To taka bomba witaminowa dla mojej skóry
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 100
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:39

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: kozi44 »

a ja to bym chciała sama robić kosmetyki, jeśli ktoś też tak robi to może podrzuci namiar na dobry sklep chemiczny , chodzi mi głównie o gliceryna w płynie gdzie kupić Takie swoje, domowe, napewno będą zarazem lepsze, i skuteczniejsze.
Awatar użytkownika
miszka
Posty: 336
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Kosmetyki naturalne

Post autor: miszka »

Jeśli chodzi o kosmetyki dla dzieci, to na pewno tutaj https://zakreconysloik.com.pl/kosmetyki-dla-dzieci warto sobie zerknąć. Mają tam bowiem wiele ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Trzeba zawsze stawiać na jakość, aby takie produkty pielęgnowały skórę malucha i przede wszystkim nie szkodziły. Koniecznie sobie tam zerknijcie.
ODPOWIEDZ