Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Borykasz się z problemami natury psychicznej? Jesteś w trudnej sytuacji? Potrzebujesz rady lub otuchy? Dołącz do naszej grupy wsparcia. Pomagamy rozwiązywać trudności, polecamy specjalistów zdrowia psychicznego i podpowiadamy, gdzie szukać pomocy.
Awatar użytkownika
Krowka_muczka
Posty: 24
Rejestracja: 10 sty 2019, 16:31

Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: Krowka_muczka »

Cześć!
Czy ktoś z Was korzystał z pomocy zespołu poradni psychologicznej synapsa.org.pl? Moja mama szuka terapeuty w Krakowie, dowiedziałam się o Synapsie i szukam opinii, czy warto polecić jej akurat tą poradnię. Każda informacja jest dla mnie cenna.

Szukam opinii o psychologach, psychoterapeutach i psychiatrze. Nie wiem do kogo w tym momencie powinna zgłosić się mama.
Awatar użytkownika
sofia32
Posty: 258
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: sofia32 »

Synapsa to bardzo dobry wybór. Branża psychologii/psychiatrii jest dość delikatna. I tu opinie pacjentów - mających bezpośredni kontakt ze specjalistami, są bardzo ważne. A moja opinia o nich jest jak najbardziej pozytywna. Odpowiednie podejście do pacjenta, empatia - to zdecydowanie ich wyróżnia.
Awatar użytkownika
Olanka
Posty: 62
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:57

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: Olanka »

Osobiście nie korzystałam, ale znam osobę, której specjaliści z kliniki Synapsa bardzo pomogli. To moja przyjaciółka, która potrzebowała odpowiedniej psychoterapii. Korzystała z rożnych gabinetów i dopiero tu została. Jej opinia o tym miejscu jest bardzo dobra i wiem, że poleciła ich już wielu osobom.
Awatar użytkownika
Kajka83
Posty: 66
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:00

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: Kajka83 »

Uważam, że to Synapsa to świetna klinika. Bardzo mi pomogli. Nie dziwią mnie te wyszytkie pozytywne opnie. Świetni fachowcy.
Awatar użytkownika
milena
Posty: 79
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:12

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: milena »

Bardzo mi pomogli. Odzyskałam wiarę w siebie i ludzi. Synapsa to jedna z lepszych klinik w jakich szukałam pomocy. Moja opinia – jak najbardziej super, polecam. Wyrozumiali, empatyczni, niosący faktyczną pomoc.
Awatar użytkownika
Lejla
Posty: 23
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:49

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: Lejla »

Empatycznie i profesjonalnie, to chyba najbardziej zwięzła opinia jaką można napisać o Synapsa. Potrafią pomóc, a to przecież najważniejsze. Gorąco polecam. W moim odczuciu najlepsi specjaliści z branży w tej okolicy.
Awatar użytkownika
Regina
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2019, 20:09

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: Regina »

Miałam spore problemy, z którymi nie mogłam sobie poradzić. Byłam u kilku terapeutów, ale nie potrafiłam się otworzyć. Dopiero Synapsa dała mi nadzieję, na lepsze jutro. Ludzie z pasją i doświadczeniem. Pomocni i wyrozumiali. Popieram każdą wyrażoną tu opinię. Jeśli terapia to tylko tam.
Awatar użytkownika
kaja213
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:42

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: kaja213 »

Słyszałam wiele dobrych opinii o synapsa.org.pl. To dla mnie chyba najważniejszy wyznacznik, bo mam informacje z pierwszej ręki. Sama co prawda jeszcze nie byłam, ale wybieram się już niedługo. Samo umówienie wizyty było również bez problemów. Polecam.
Awatar użytkownika
kinga176
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2019, 8:11

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: kinga176 »

Wiadomo, temat delikatny, więc mało kto mówi o korzystaniu z pomocy specjalistów wprost. Ja nie mam z tym problemu. Korzystałam z pomocy Synapsa. Dobrzy specjaliści, pomogli mi bardzo. Jak większość osób korzystających z ich pomocy mam dobrą opinię.
Awatar użytkownika
zofia43
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2019, 9:23

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: zofia43 »

Trudno o negatywną opinię na temat Synapsa.org.pl. Mi pomogli już klika razy, w necie jak czytam również same pozytywy. Spróbuj, myślę, że warto dać im szansę.
Awatar użytkownika
zosia75
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2019, 10:03

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: zosia75 »

To temat, w który mi osobiście do tej pory ciężko było się wypowiadać, czy dzielić swoją opinią. W Synapsa.org.pl pomogli mi jednak tak skutecznie, że po prostu muszę się tym podzielić. Bardzo dobre miejsce, polecam szukającym pomocy.
Awatar użytkownika
odeta54
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2019, 7:26

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: odeta54 »

Korzystałam z pomocy specjalistów z synapsa.org.pl. To dobrze dobrany zespół, który współpracuje ze sobą i jest w stanie zaproponować sensowne rozwiązanie każdego chyba problemu. Przeczytałam to sporo pozytywnych opinii, i nie dziwię się, że takie są. To bardzo dobrze działająca poradnia.
Awatar użytkownika
paula43
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:12

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: paula43 »

Wiadomo, że to delikatna i bardzo osobista kwestia. Dlatego właśnie uważam, że należy pisać, jeśli trafi się na dobry zespół. Ja na taki trafiłam właśnie w synapsa.org.pl i postanowiłam podzielić się z wami swoją pozytywną opinią. Niech i innym poszukującym pomocy pomogą.
Awatar użytkownika
sandra21
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2019, 10:04

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: sandra21 »

Przyszło mi korzystać z pomocy zespołu z synapsa.org.pl. Bez wchodzenia w szczegóły mogę potwierdzić dobre opinie jakie na ich temat krążą w sieci. Empatyczni, wrażliwi, zorientowani na pacjenta. Polecam jeśli komuś potrzebna pomoc tego specyficznego rodzaju.
Awatar użytkownika
kasia34
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2019, 8:43

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: kasia34 »

Widzę tu sporo pozytywnych opinii na temat synapsa.org.pl. Cieszę się, bo faktycznie zasługują na to zapracowali. Wiem, że to trudny temat dla każdej z nas, ale cieszę się, że jest miejsce, gdzie możemy polecić sobie sprawdzonych specjalistów.
Awatar użytkownika
olga54
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 8:10

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: olga54 »

W synapsa.org.pl pomogli mi jak nigdzie indziej. Zdecydowanie polecam ten zespół, są w stanie zdziałać prawdziwe cuda. Czytałam sporo opinii na ich temat i muszę się zgodzić z tymi pozytywnymi. Negatywnych tak na prawdę nie znalazłam.
Awatar użytkownika
joasia23
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 8:07

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: joasia23 »

Moim zdaniem synapsa.org.pl to dobre miejsce, żeby szukać pomocy psychologicznej. Sama korzystałam i jestem zadowolona z wyników, opinie innych też są pozytywne. Myślę, że warto.
Awatar użytkownika
kasia54
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2019, 9:54

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: kasia54 »

Też już korzystałam z pomocy zespołu z synapsa.org.pl. Moim zdaniem trudno o specjalistów z lepszą opinią i do tego tak nastawionych na pomoc drugiemu człowiekowi. Zdecydowanie poleca, radzą sobie nawet z trudnymi przypadkami.
Awatar użytkownika
Maria99
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2019, 19:11

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: Maria99 »

Szukałam pomocy psychologicznej dla mojej mamy. Kierowałam się samymi pozytywnymi opiniami i tak trafiłam na synapsa.org.pl. Sprawnie, fachowo i dyskretnie zajęli się moją mamą. Empatia to główna cecha tych specjalistów.
Awatar użytkownika
Elwira521
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2019, 18:44

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: Elwira521 »

Czytałam same pozytywne opinie na temat specjalistów z synapsa.org.pl, więc poleciłam ich swojej przyjaciółce, która potrzebowała pomocy psychologa. Bardzo jej pomogli i teraz z jej zdrowiem psychicznym jest znacznie lepiej. Polecam ich, bo są dyskretni i empatyczni.
Awatar użytkownika
Urszula743
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, 19:29

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: Urszula743 »

Zdrowie psychiczne to drażliwy temat, do którego trzeba podejść bardzo profesjonalnie. Tak trafiłam na synapsa.org.pl, bo ich eksperci mieli same pozytywne opinie. Pomogli mi i już teraz czuję się zdecydowanie lepiej i na przyszłość patrzę w jasnych barwach.
Awatar użytkownika
Kalina810
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2019, 20:52

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: Kalina810 »

Szukałam specjalisty z dobrymi opiniami dla mojego taty. Zdrowie psychiczne to skomplikowane zagadnienie, dlatego psycholog musiał wykazać się empatią i zrozumieniem. Tak trafiłam na synapsa.org.pl. Ekspert szybko zajął się moim tatą i od tamtej pory czuje się już lepiej.
Awatar użytkownika
malinka53
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2019, 19:59

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: malinka53 »

Zdrowie psychiczne to drażliwy temat, dlatego szukałam specjalisty z empatią. Sugerując się opiniami trafiłam na synapsa.org.pl. Polecam, doświadczenie, dyskrecja i kompleksowa pomoc.
Awatar użytkownika
Róża761
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2019, 18:50

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: Róża761 »

Zdrowie psychiczne to poważny temat, do którego trzeba podejść z empatią i zaangażowaniem. Słyszałam o synapsa.org.pl i postanowiłam ich sprawdzić, gdy szukałam pomocy mojej mamie. Mam bardzo dobrą opinię na temat tych specjalistów, bo do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie.

typy depresji
Awatar użytkownika
ala222
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2019, 18:48

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: ala222 »

Na specjalistów z synapsa.org.pl trafiłam, gdy szukałam pomocy psychologicznej córce. Siostra mi ich poleciła, bo słyszała same dobre opinie. Psycholog podszedł do problemu kompleksowo i ze zrozumieniem, choć domyślam się, że takich pacjentów jak moja córka mają mnóstwo. Specjalista bardzo nam pomógł i zmienił na dobre nasze życie.
Awatar użytkownika
gabi701
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2019, 18:54

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: gabi701 »

Gdy moja przyjaciółka znalazła się w życiowym dołku, postanowiłam jej pomóc i zaczęłam szukać specjalisty, który ma dobre opinie i doświadczenie w zawodzie. Postanowiłam skorzystać z wiedzy fachowców z synapsa.org.pl i cieszę się, że to zrobiłam. Moja przyjaciółka szybko stanęła na nogi i znów cieszy się życiem, jak dawniej. Polecam tych specjalistów.
Awatar użytkownika
liza450
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2019, 18:52

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: liza450 »

Gdy potrzebowałam pomocy, zwróciłam się do synapsa.org.pl, bo mieli dobre opinie. Bardzo mi pomogli, dzięki nim uwierzyłam w siebie i odzyskałam wiarę w ludzi. Teraz patrzę w przyszłość z nadzieją. Polecam tych specjalistów, bo do każdego podchodzą z empatią.
Awatar użytkownika
iza401
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2019, 17:25

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: iza401 »

Gdy ja potrzebowałam pomocy psychologa, zwróciłam się do specjalistów z synapsa.org.pl. W mojej opinii ich fachowcy podchodzą do każdego pacjenta indywidualnie i z empatią. Mój psycholog bardzo się starał i dzięki niemu ponownie stanęłam na nogi.
Awatar użytkownika
wera560
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:14

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: wera560 »

Pomoc psychologiczna i zdrowie psychiczne to bardzo wrażliwe tematy, dlatego potrzebny jest specjalista, który ma dobre opinie. Polecam synapsa.org.pl, mi pomogli i w końcu mogę cieszyć się życiem. Jeśli chodzi o zdrowie psychiczne, to nie można zwlekać - trzeba działać szybko.
Awatar użytkownika
magda805
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2019, 19:31

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: magda805 »

Obecnie coraz więcej osób korzysta z pomocy psychologa, ale w mojej opinii, jest to ciągle temat tabu. Z własnego doświadczenia mogę polecić specjalistów z synapsa.org.pl, bo bardzo kompleksowo podchodzą do tematu i inaczej traktują każdego pacjenta.
Awatar użytkownika
bozena833
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 17:20

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: bozena833 »

Jeśli chodzi o zdrowie psychiczne, to trzeba działać natychmiast. W mojej opinii każdy powinien szukać najlepszego i doświadczonego psychologa. Ja polecam synapsa.org.pl, bo mi bardzo szybko pomogli.
Awatar użytkownika
ewa722
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:30

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: ewa722 »

Ze zdrowiem psychicznym nie ma żartów. W mojej opinii jednymi z lepszych psychologów i psychiatrów są specjaliści z synapsa.org.pl. Mają empatyczne podejście do pacjenta i wiedzą, jak pomóc chyba każdemu.
Awatar użytkownika
zaneta094
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 18:31

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: zaneta094 »

Do naprawy zdrowia psychicznego trzeba znaleźć najlepszego fachowca. W mojej opinii jednymi z lepszych są specjaliści z synapsa.org.pl, bo potrafią bardzo szybko pomóc. Oczywiście, każdy pacjent jest inny ale oni do każdego podchodzą indywidualnie.
Awatar użytkownika
martyna661
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2019, 18:26

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: martyna661 »

Wiele osób, które potrzebują pomocy psychologicznej lub psychiatrycznej często bagatelizuje temat, bo się tego wstydzą. W mojej opinii w takim wypadku trzeba znaleźć świetnego specjalistę. Uważam, że jednymi z lepszych są eksperci z synapsa.org.pl, bo mają empatyczne podejście.
Awatar użytkownika
swiatka1
Posty: 83
Rejestracja: 21 mar 2019, 9:48

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: swiatka1 »

Opinie o danym specjaliście są ważne, bo to jednak podstawa, by mieć dobrze ocenioną swoją sytuację. W PsychoMedic w Łodzi psycholodzy mają doświadczenie i chętnie pomogą w każdej sytuacji. Specjalista musi mieć indywidualne podejście do pacjenta.
Awatar użytkownika
janka723
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2019, 18:42

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: janka723 »

Mam taką opinię, że jeśli zdrowie psychiczne szwankuje, to trzeba działać zdecydowanie i szybko. Jednak pomoc musi pochodzić od najlepszych fachowców, takich jak synapsa.org.pl. Oni wiedzą, jak szybko pomóc i przede wszystkim rozpoznać najpierw problem.
Awatar użytkownika
milena019
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2019, 18:29

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: milena019 »

Całkiem niedawno moja przyjaciółka potrzebowała fachowej pomocy psychologicznej. Chciałam jej pomóc, więc szukałam opinii o psychologach w internecie. Zdecydowałyśmy się zaufać synapsa.org.pl, bo wiele osób ich chwaliło. Efekty przyszły bardzo szybko i teraz moja przyjaciółka czuje się już o wiele lepiej.
Sułka

Re: Synapsa.org.pl opinie o pomocy psychologicznej

Post autor: Sułka »

Korzystam z pomocy psychologicznej wetalk. Kontakt jest online, mozna wybrać opcję tekstową lub wideo, albo jedną i drugą, wygodnie i dopasowane do potrzeb, kontaktować można się nawet każdego dnia, wystarczy dostęp do telefonu, tabletu lub komputera.
ODPOWIEDZ