Nie chcę rozstania!

Borykasz się z problemami natury psychicznej? Jesteś w trudnej sytuacji? Potrzebujesz rady lub otuchy? Dołącz do naszej grupy wsparcia. Pomagamy rozwiązywać trudności, polecamy specjalistów zdrowia psychicznego i podpowiadamy, gdzie szukać pomocy.
Awatar użytkownika
Idzisława1996
Posty: 11
Rejestracja: 10 maja 2019, 4:22

Nie chcę rozstania!

Post autor: Idzisława1996 »

Nie wybaczę mu! Jak on mógł mnie tak zostawić! Jak radziłyście sobie z rozstaniem? Może zrobię jakąś laleczkę voodoo?
Awatar użytkownika
kinga-66
Posty: 7
Rejestracja: 02 wrz 2019, 1:37

Re: Nie chcę rozstania!

Post autor: kinga-66 »

Ojoj, no brzmi groźnie.. A dlaczego się rozstaliście, jeżeli można zapytać?
Awatar użytkownika
Idzisława1996
Posty: 11
Rejestracja: 10 maja 2019, 4:22

Re: Nie chcę rozstania!

Post autor: Idzisława1996 »

No mam ochotę go rozszarpać! Zostawił mnie, bo stwierdził że już nie wytrzyma moich huśtawek emocjonalnych.
Awatar użytkownika
Sulima67
Posty: 7
Rejestracja: 06 cze 2019, 18:49

Re: Nie chcę rozstania!

Post autor: Sulima67 »

To może warto się zastanowić i coś ze sobą zrobić? Może jeszcze nie jest za późno? Może psycholog, myślałaś o tym?
Awatar użytkownika
Idzisława1996
Posty: 11
Rejestracja: 10 maja 2019, 4:22

Re: Nie chcę rozstania!

Post autor: Idzisława1996 »

Nie potrzebuję psychologa, nie jestem wariatką.
Awatar użytkownika
Sulima67
Posty: 7
Rejestracja: 06 cze 2019, 18:49

Re: Nie chcę rozstania!

Post autor: Sulima67 »

Ale to że zapiszesz się do psychologa, to nie oznacza że jesteś wariatką. Jakbyś zmieniła zdanie to zostawiam namiary http://www.poradniasalomon.com.pl/
Awatar użytkownika
Idzisława1996
Posty: 11
Rejestracja: 10 maja 2019, 4:22

Re: Nie chcę rozstania!

Post autor: Idzisława1996 »

No i powiedzmy że zmieniłam zdanie, to do kogo mam tam iść? Nikogo nie znam.
Awatar użytkownika
Sulima67
Posty: 7
Rejestracja: 06 cze 2019, 18:49

Re: Nie chcę rozstania!

Post autor: Sulima67 »

No to jakbyś zmieniła zdanie, to osobiście mogę polecić panią Lidię Przezak, rewelacyjna specjalistka.
Awatar użytkownika
Goodnight88
Posty: 113
Rejestracja: 15 maja 2019, 14:16

Re: Nie chcę rozstania!

Post autor: Goodnight88 »

To ja powiem tak.... jak ktoś chce odejśc to i tak odejdzie. jest ciężko, ale faceta siłą nie zatrzymasz. Zresztą nikogo. a bycie z kims z litości jest po prostu bezsensowne. A jak masz z tym problem to idź może na jakąs konsultacje psychologiczną jak np tutaj https://cpsens.pl Mi pomogli jak byłam w bardzo cięzkiem sytuacji zyciowej ;)
Awatar użytkownika
tidala
Posty: 880
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

Re: Nie chcę rozstania!

Post autor: tidala »

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wbijaj tutaj! http://www.matkawpigulce.pl
Awatar użytkownika
Shovna
Posty: 144
Rejestracja: 24 cze 2019, 11:55

Re: Nie chcę rozstania!

Post autor: Shovna »

W takich sytuacjach czasami ciężko jest sobie samemu poradzić. Nie każdy może ma możliwość wyjazdu do psychologa dlatego dobrym rozwiązaniem jest wideoterapia online . Według mnie powinnaś się tam zgłosić i poszukać pomocy specjalistów.
Żuczka

Re: Nie chcę rozstania!

Post autor: Żuczka »

Tez myślę, że warto byłoby spróbować terapii z psychologiem. Mi w zeszłym roku bardzo pomogła terapia psychologiczna z wetalk. Polecam spróbować, bardzo wygodna forma kontaktu, do tego masz tam bardzo dobrych specjalistów z zakresu różnych zagadnień psychologicznych.
ODPOWIEDZ