Zmiany w gospodarstwie

Wszystko o nauce, potrzebie rozwoju, dokształcaniu. kursach i szkoleniach. Gdzie warto się wybrać, jakie certyfikaty i dyplomy mają znaczenie.
Awatar użytkownika
Czesia
Posty: 21
Rejestracja: 23 lut 2020, 12:51

Zmiany w gospodarstwie

Post autor: Czesia »

Powinniśmy chyba wprowadzić jakieś innowacje w gospodarstwie i na przykład kupić nowe maszyny. Podobno Deutz Fahr oferuje świetnej jakości ciągniki, kombajny oraz części do nich. Znajomy stwierdził, że świetnej jakości są oleje i filtry z tego sklepu https://www.dojczfar.pl/Oleje-i-Filtry-Deutz-Fahr-c7903 . Muszę przejrzeć sobie ich asortyment i zastanowić się nad zmianami.
Awatar użytkownika
Lilka
Posty: 20
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:32

Re: Zmiany w gospodarstwie

Post autor: Lilka »

Części do maszyn rolniczych można dostać w różnych hurtowniach, ale nie zawsze wszędzie są dostępne. Ja na przykład dowiedziałam się ostatnio, że filtry do ciągników sklep Perkozparts ma w swoim asortymencie. To bardzo dobrze, bo w końcu trafiłam na duży wybór towarów. Zawsze musiałam czekać na dostawę albo cena była za wysoka. A tu wszystko jak znalazł.
koleś

Re: Zmiany w gospodarstwie

Post autor: koleś »

Zmiany są dobre. My też myślimy nad tym, czy nowe ciągniki rolnicze nam się nie przydadzą. Najważniejsze jest jednak, czy to na daną chwilę jest ważne. Bo wiadomo, że idzie zima i mamy pełno różnych wydatków. Zobaczymy.

http://www.tvbraniewo24.pl/aktualnosci/2027,skuteczne-pozycjonowanie-na-czym-polega-i-dlaczego
Kącik

Re: Zmiany w gospodarstwie

Post autor: Kącik »

Możecie również zerknąć na stronę https://kamarch.com/. Znajdziecie tutaj wszystko, co jest potrzebne dla przemysłu ciężkiego i rolnictwa https://kamarch.com/produkty/osprzet-wiertniczy/.
torkoł39

Re: Zmiany w gospodarstwie

Post autor: torkoł39 »

A jeśli np. awaria waszej maszyny rolniczej będzie związana z przewodami, czy to hamulcowymi czy paliwowymi, warto wtedy zgłosić się do specjalistów z https://www.przewody-paliwowe.pl/oferta , którzy pomogą w szybkim i sprawnym rozwiązaniu problemu! Mam do nich pełne zaufanie, lata doświadczenia sprawiły, że znają sie na branży jak mało kto, a współpraca z nimi to czysta przyjemność.
ODPOWIEDZ