Szkolenie dla trenera personalnego?

Wszystko o nauce, potrzebie rozwoju, dokształcaniu. kursach i szkoleniach. Gdzie warto się wybrać, jakie certyfikaty i dyplomy mają znaczenie.
Awatar użytkownika
mama_kama
Posty: 269
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:40

Szkolenie dla trenera personalnego?

Post autor: mama_kama »

Dziewczyny na https://health-factory.pl/ znalazłam ofertę szkolenia dla trenerów personalnych. Widzę termin szkolenia organizowanego w moim mieście. Od dawna zastanawiam się, czy nie iść zawodowo w moja pasję. Czy któraś może jest i pracuje jako trener personalny i może podzielić się opinia? Bo nad udziałem w szkoleniu dość mocno się zastanawiam.
Awatar użytkownika
bezden
Posty: 298
Rejestracja: 16 lip 2019, 15:01

Re: Szkolenie dla trenera personalnego?

Post autor: bezden »

Do tej pory byłem na szkoleniu https://dufal.pl/szkolenia i na żadnym innym nauczyłem się wielu przydatnych rzeczy, ale jestem osobą ambitną i staram się rozwijac wiecej i wiecej. Jakie szkolenia polecacie dla osoby, ktora ma 30 lat i z zawodu jest mechanikiem samochodowym? Co przyda mi sie aby rozwinac skrzydla w zawodzie?
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 665
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Szkolenie dla trenera personalnego?

Post autor: Hanka »

Ja ostatnio widziałam na stronie http://szkolenia-kargroup.elk.pl/kurs-t ... ersonalny/, że jest możliwość odbycia takiego kursu dla trenera personalnego w firmie szkoleniowej Kar Group :) Program wydaje się być bardzo ciekawy, można uczestniczyć w takim kursie on-line, więc sądzę, że warto się zapisać :)
ODPOWIEDZ