Szkolenia dla lekarzy medycyny estetycznej

Wszystko o nauce, potrzebie rozwoju, dokształcaniu. kursach i szkoleniach. Gdzie warto się wybrać, jakie certyfikaty i dyplomy mają znaczenie.
Awatar użytkownika
suzy
Posty: 162
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:02

Szkolenia dla lekarzy medycyny estetycznej

Post autor: suzy »

Witajcie! Może ktoś z Was mógłby mi polecić jakieś ciekawe szkolenia z zakresu m.in. toksyny botulinowej, laseroterapii etc. Miejsce nie gra dla mnie roli, bo mogę wszędzie dojechać. Zależy mi na dobrej kadrze prowadzących i ciekawej, przystępnej formule nauczania. Brałam pod uwagę szkolenia od http://pimik.pl/ ale będę wdzięczna za wszystkie Wasze sugestie!
Awatar użytkownika
devi992
Posty: 245
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Szkolenia dla lekarzy medycyny estetycznej

Post autor: devi992 »

Mam dla Was idealną pomoc! Myślę, że śmiało możecie skorzystać sobie z tego, co oferuje firma https://www.ollie.pl U nich szkolenia są na odpowiednim poziomie i zawsze możecie znaleźć idealne szkolenie dla siebie. Medycyna estetyczna, urologia, ginekologia estetyczna, dermatologia - wszystko w zasięgu Waszych mozliwości Skorzystajcie!
Awatar użytkownika
helerka
Posty: 43
Rejestracja: 31 mar 2020, 8:46

Re: Szkolenia dla lekarzy medycyny estetycznej

Post autor: helerka »

Co prawda nie konkretnie medycyna estetyczna, ale związany ze zdrowiem kierunek https://www.proedukacja.edu.pl/technik-masazysta czy warto?
Od dawna chciałem wykonywać masaże, wiem, że wiele osób korzysta z takich usług więc w przyszłości mogłyby być z tego dobre pieniądze. Mamy na forum jakiegoś technika masażystę? Miałbym kilka pytań.
ODPOWIEDZ