szkoła

Wszystko o nauce, potrzebie rozwoju, dokształcaniu. kursach i szkoleniach. Gdzie warto się wybrać, jakie certyfikaty i dyplomy mają znaczenie.
Awatar użytkownika
iga159
Posty: 31
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:31

szkoła

Post autor: iga159 »

Zauważyłam, ze bardzo mało rodziców rozmawia ze sowimi dziećmi o ich przyszłości. O wyborze szkoły, drogi którą pójdą a to jest tak ważne same zobaczcie https://epedagogika.pl/top-tematy/jaki- ... -2956.html . To my rodzicie powinniśmy im pomagać w odnalezieniu pasji, zainteresowań, dalsze szkoły.
Awatar użytkownika
swiatka1
Posty: 92
Rejestracja: 21 mar 2019, 9:48

Re: szkoła

Post autor: swiatka1 »

Jest to ważne, do jakiej szkoły puścimy swoje dziecko. My patrzyliśmy na prywatne i spodobała się nam Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Warunki tutaj są idealne i dzieci mają sporo zajęć dodatkowych.
Awatar użytkownika
Kassia
Posty: 11
Rejestracja: 04 kwie 2019, 18:28

Re: szkoła

Post autor: Kassia »

A co sądzicie o osobach, które w ogóle nie posyłają dzieci do szkoły (tzw. edukacja prywatna). Wiem, że istnieją stowarzyszenia, które umożliwiają taką formę kształcenia.
Awatar użytkownika
Edytka291
Posty: 149
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:02

Re: szkoła

Post autor: Edytka291 »

Edukacja domowa wymaga dużego poświęcenia od rodziców, no i dość dużej swobody finansowej, bo jednak jeden z rodziców wtedy pracę ma uniemożliwioną. Największym minusem takiej domowej edukacji jest brak kontaktu z rówieśnikami, dlatego ja zdecydowałam sie posłać dziecko do szkoły, wybrałam jednak szkołę prywatną. A konkretnie Niepubliczną Szkoła Podstawową nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie. Jest to szkoła naprawde na poziomie, więc nie obawiam się o edukację dzieci :)
Awatar użytkownika
Jarzyna
Posty: 4
Rejestracja: 08 maja 2019, 1:06

Re: szkoła

Post autor: Jarzyna »

A po maturze też sfinansujesz studia na prywatnej uczelni? Przeglądałam ostatnio oferty prywatnych uczelni i myślę, że te z najszersza ofertą, jak np. Akademia Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi mają wiele ciekawych kierunków, których absolwenci na pewno znajdą dobrą pracę. Tego nie widziałam na państwowych uczelniach.
Awatar użytkownika
devi992
Posty: 245
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: szkoła

Post autor: devi992 »

A w jaki sposób radzicie sobie z rozwiązywaniem różnych zadań? Przychodzi Wam to wszystko z łatwością, czy raczej macie z tym niemały problem? Zastanawiam się, ponieważ udało mi się trafić na platformę https://odrabiamy.pl/ gdzie można znaleźć rozwiązania do wielu zadań z podręczników razem z objaśnieniami i myślę, że mogłaby to być fajna opcja dla moich dzieciaków, aby w końcu zaczęli rozumieć wszystkie rzeczy.
Awatar użytkownika
Mieszkowa
Posty: 20
Rejestracja: 12 mar 2019, 20:47

Re: szkoła

Post autor: Mieszkowa »

Moje dzieci chodzą do Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Wiktorii Wiedeńskiej przy ulicy Kolegiackiej na Wilanowie. Szkoła fajna. Mają małe klasy, max 18 dzieci może być. A córki jest ich raptem 12tka, więc w ogole rewelacjne warunki do nauki :) Dzieciaki w świetlicy mogą zostać aż do 18tej, co cżęsto się przydaje.
Awatar użytkownika
kosanoztra
Posty: 16
Rejestracja: 11 kwie 2019, 18:59

Re: szkoła

Post autor: kosanoztra »

Jeśli już mówimy o szkole, podrzucę ze swojej strony namiar na ciekawą stronę - https://www.portaloswiatowy.pl/arkusz-o ... 16616.html . To Portal Oświatowy który gromadzi w sobie ponad 9000 aktualności oświatowych, porad i dokumentów . Mamy również możliwość skorzystania z konsultacji z ekspertami od prawa oświatowego. To idealne miejsce dla nauczycieli i nie tylko.
Awatar użytkownika
MilenaD43
Posty: 113
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:00

Re: szkoła

Post autor: MilenaD43 »

Jeśli technikum w Łodzi to koniecznie sprawdźcie również dostępne propozycje profili w Cosinus, który będzie też kształcił dziennie dzieci w Łodzi na takich kierunkach jak: programista, rachunkowość, hotelarstwo, turystyka. Dlatego polecam sprawdzić osobom z okolic, bo oprócz tego również jest to szkoła w pełni darmowa i w tym zapewniają dla swoich uczniów za darmo podręczniki, zeszyty i karnet sportowy.
Awatar użytkownika
Helga
Posty: 32
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:48

Re: szkoła

Post autor: Helga »

A gdybyście szukali dobrego dwujęzycznego liceum to polecam Szkołę Europejską. Znajduje się ona w Łodzi. Na stronie https://szkolaeuropejska.pl/ znajdziecie wszystkie informacje na ten temat.
Awatar użytkownika
Mieszkowa
Posty: 20
Rejestracja: 12 mar 2019, 20:47

Re: szkoła

Post autor: Mieszkowa »

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie jest na poziomie. Mam tam syna i uważam, ze bardzo dobrze wybrałam szkołę, bo ma tam super warunki jeżeli chodzi o budynek, wielkość klas, liczebność. No i programy są bardziej nastawione na praktykę, jest masa wycieczek, zajęć w terenie. Inaczej niż w państwowych szkołach, któe są przeladowane.
Awatar użytkownika
bezden
Posty: 298
Rejestracja: 16 lip 2019, 15:01

Re: szkoła

Post autor: bezden »

dobra szkoła to taka w której nauczyciele mają dobre podejście do uczniów, a i sam poziom nauki jest wysoki. Moja córka po maturze była 2 lata w policealnej https://www.proedukacja.edu.pl/tychy.html na kierunku który uwielbia czyli florystyka i pomoglo jej sie to w pewnym sensie dostac na studia. Przez te 2 lata bardzo duzo sie nauczyla byla zdeterminowana i polecam kazdemu takie ambitne podejscie posiadac!
Awatar użytkownika
swiatka1
Posty: 92
Rejestracja: 21 mar 2019, 9:48

Re: szkoła

Post autor: swiatka1 »

Podejście nauczycieli do dzieci jest bardzo ważne, ale też jak dzieci mają sporo zajęć dodatkowych to mogą się bardziej rozwijać. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie jest jedną z lepszych, bo tutaj można znaleźć nauczycieli z doświadczeniem, a przy tym dzieci nie mają tu zadawanych prac domowych.
Awatar użytkownika
Karola
Posty: 109
Rejestracja: 14 sty 2019, 17:34

Re: szkoła

Post autor: Karola »

Czy poza lekturami szkolnymi kupujecie jakieś inne ciekawe książki dla swoich dzieci? Taka na przykład Literatura dla dzieci i młodzieży - Ceneo.pl to chyba fajna sprawa? Nawet nie przypuszczałam, że dużo łatwiej i wygodniej będzie mi kupować przez internet niż w księgarniach stacjonarnych. Poszłam śladem mojej znajomej, która tu już zamówiła sporo ciekawych książeczek dla swoich dzieci i też właśnie składam tu zamówienie.
Awatar użytkownika
ellana7
Posty: 58
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:10

Re: szkoła

Post autor: ellana7 »

Ja też wychodzę z założenia, ze szkoła prywatna jest w stanie zaoferować dużo więcej niż placówka publiczna. Mój syn już od 3 lat chodzi do Te Vizji na warszawskiej Ochocie https://gladka.tevizja.pl/#_ga=2.125755 ... 1518604893. Wysoki poziom, kameralne klasy, doświadczeni nauczyciele. Czesne też jak najbardziej ok :)
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Re: szkoła

Post autor: WolciaK »

Moim zdaniem warto rozważyć również postawienie na szkołę policealną, aczkolwiek wszystko zależy od tego w jakim kierunku zawodowym chcesz się rozwijać, ponieważ ja zdecydowałam sie zostać Opiekunem Medycznym i w systemie zaocznym nauka trochę czasu trwa a dokładnie rok. Do tego mają bardzo dobrze przygotowany plan nauki i nauczycieli z umiejętnością przekazywania wiedzy oraz umiejętności praktycznych. Na koniec po egzaminie, uzyskałam kwalifikacje zawodowe i teraz mogę spełniać się w zawodzie który daje mi dużo radości i też mam chęci, aby do niej wracać.
Awatar użytkownika
link9
Posty: 64
Rejestracja: 15 sie 2019, 12:39

Re: szkoła

Post autor: link9 »

Jak najlepsze warunki trzeba zapewnić dziecku. W prywatnych szkołach jest lepiej. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie to dobra szkoła i tu dzieci uczą się w małych klasach. Mają lepsze warunki do nauki, więcej zajęć dodatkowych.
Awatar użytkownika
malinka11
Posty: 265
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:49

Re: szkoła

Post autor: malinka11 »

Każda dobrze prosperująca szkoła powinna zainwestować w jak najlepszy sprzęt. To daje gwarancję sukcesu, a przy okazji szansę na stabilny i pewny rozwój. Postaw więc na https://www.tableo.eu/ w których znajdziesz naprawdę dobre tablice o różnej powierzchni.
Awatar użytkownika
yoona
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:25

Re: szkoła

Post autor: yoona »

ellana7 to witaj w klubie :) My też postawiliśmy na Te Vizję i po roku nauki jestem oczarowana tym miejscem tak samo jak pierwszego dnia :) Super miejsce, przyjazna atmosfera, mili nauczyciele i kameralne klasy. Ekstra :)
Awatar użytkownika
Edytka291
Posty: 149
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:02

Re: szkoła

Post autor: Edytka291 »

Mieszkowa pisze: 30 lip 2019, 14:27 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie jest na poziomie. Mam tam syna i uważam, ze bardzo dobrze wybrałam szkołę, bo ma tam super warunki jeżeli chodzi o budynek, wielkość klas, liczebność. No i programy są bardziej nastawione na praktykę, jest masa wycieczek, zajęć w terenie. Inaczej niż w państwowych szkołach, któe są przeladowane.
Zgadzam się to bardzo dobra szkoła. Prowadzi ją Fundacja Varsovia, a samo to świadczy o czym. Najlepiej wybierać szkoły prywatne dla dzieciaków bo są tam po prostu lepsze warunki do nauki.
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Re: szkoła

Post autor: WolciaK »

Jeśli nadal nie podjęliście decyzji co do wyboru szkoły dla swoich dzieci, to warto abyście odwiedzili jeszcze https://szkolaeuropejska.pl/ ponieważ to jedna z ciekawszych propozycji jeśli chodzi o placówki pozwalające na kształcenie dzieci zgodnie ze standardami europejskimi oraz w systemie dwujęzycznym dzięki czemu będziecie mogli mieć pewność, że zarówno podstawówka, gimnazjum, czy liceum odpowiednio przygotują nasze pociechy do kariery zawodowej, w tym również sami możemy zapisać się na kursy które organizują.
Awatar użytkownika
swiatka1
Posty: 92
Rejestracja: 21 mar 2019, 9:48

Re: szkoła

Post autor: swiatka1 »

Placówek jest teraz mnóstwo i na pewno nad wyborem szkoły podstawowej trzeba się dobrze zastanowić. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie zapewnia dziecku dobre warunki do nauki, bo nauczyciele uczą według swojego autorskiego programu.
Awatar użytkownika
link9
Posty: 64
Rejestracja: 15 sie 2019, 12:39

Re: szkoła

Post autor: link9 »

swiatka1 pisze: 14 gru 2019, 21:10 Placówek jest teraz mnóstwo i na pewno nad wyborem szkoły podstawowej trzeba się dobrze zastanowić. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie zapewnia dziecku dobre warunki do nauki, bo nauczyciele uczą według swojego autorskiego programu.
Dzieciaki znajomych chodziły do tej szkoły, a teraz nasze tutaj posłaliśmy. Szkoła ma dobre opinie i właśnie zapewnia dzieciom sporo zajęć dodatkowych. Nie musimy się martwić już o to. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie to jedna z lepszych szkół w tej okolicy.
Awatar użytkownika
morena
Posty: 267
Rejestracja: 24 sty 2020, 20:49

Re: szkoła

Post autor: morena »

Jeśli chcecie kształcić swoje dzieci w programowaniu i robotyce to zachęcam was do zapoznania się z ofertą AKCES Edukacja https://akcesedukacja.pl/ To autoryzowany Partner LEGO Education w Polsce. Oferują doskonałe programy edukacyjne, kreatywne narzędzia edukacyjne dla dzieci w każdym wieku. Koniecznie poczytajcie sobie o tym.
Awatar użytkownika
Malfoj
Posty: 56
Rejestracja: 22 lip 2020, 18:55

Re: szkoła

Post autor: Malfoj »

Świetna sprawa to też wymiany uczniowskie. Sprawdźcie sobie ofertę Stowarzyszenia INTO Poland https://into-exchange.com.pl/ profesjonalnie organizują tego typu wymiany. Nasz syn z nimi własnie wyjechał do Niemiec i bardzo dużo mu to dało, to najlepsza nauka języka plus obycie w świecie no i przygoda :)
Awatar użytkownika
mestett
Posty: 68
Rejestracja: 08 kwie 2020, 0:40

Re: szkoła

Post autor: mestett »

Fajne liceum dla dorosłych oraz szkoła policealna jest w Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 w Warszawie https://cku1.edu.pl/strona/liceum-ogolnoksztalcace Ja byłem bardzo zadowolony z wyboru tej placówki, sprawdzili się w 100 %. Dobry poziom nauczania, nowoczesna biblioteka i Centrum Multimedialne, pomoc psychologa i doradcy zawodowego - ogółem jest tam bardzo w porządku.
Awatar użytkownika
senna
Posty: 67
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:44

Re: szkoła

Post autor: senna »

Jakoś sobie nie wyobrażam tego, żeby moje dziecko nie mogło wybrać swojej szkoły. Myślę, że ono powinno wiedzieć od początku, kim będzie i dlaczego. W związku z tym mam nadzieję, że z wyborem szkoły średniej nie będzie problemu. A jeszcze takie https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-b ... wej-szkoly poradniki o tym poczytamy.
Awatar użytkownika
kobitkaja
Posty: 31
Rejestracja: 14 cze 2020, 10:08

Re: szkoła

Post autor: kobitkaja »

Ja też uważam że dziecko same powinno wybierać szkołę, my tylko możemy coś podpowiedzieć. Moja córka wybrała liceum prywatne. Ja teraz szukam podręczników i znalazłam min ten https://www.taniaksiazka.pl/welttour-de ... 90698.html Języka niemieckiego już uczyla się w szkole podstawowej, więc dobrze że w liceum może kontynuować jego naukę.
Awatar użytkownika
devi992
Posty: 245
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: szkoła

Post autor: devi992 »

Jeśli chodzi o liceum to z czystym sumieniem mogę polecić Wam https://okopowa.edu.pl/ Spodobało nam się to, że mają system nauczania odpowiednio przygotowujący do napisania matury międzynarodowej, a cały system i program nazywa się IB. Dodatkowo jest jeszcze rozszerzony język angielski i inne przedmioty.
Awatar użytkownika
Formica1234
Posty: 48
Rejestracja: 27 lip 2020, 11:51

Re: szkoła

Post autor: Formica1234 »

Może ktoś szuka dobrej oferty szkoły policealnej dla dorosłych? W Krakowie jest faber.edu.pl oni mają bardzo duży wybór kierunków i kursów. Także oferta szkoły medycznej. Koniecznie się tym zainteresujcie.
Awatar użytkownika
madkowo
Posty: 48
Rejestracja: 12 mar 2020, 8:53

Re: szkoła

Post autor: madkowo »

Z ciekawości, jakie zasady powrotu do szkoły określiły placówki, do których uczęszczają wasze dzieci? U nas nie jest za ciekawie, mnóstwo absurdów.
Awatar użytkownika
mari9022
Posty: 158
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: szkoła

Post autor: mari9022 »

A do jakiej szkoły chodzą Wasze dzieci? U nas prawdopodobnie będzie to szkoła prywatna Te Vizja. Zdecydowanie bardziej podoba mi się oferta takich szkół, z tego względu, że zaangażowanie nauczycieli jest na wyższym poziomie. Muszę tylko sprawdzić, jakie są warunki rekrutacji.
annia

Re: szkoła

Post autor: annia »

Ja dla swoich dzieci wybrałam prywatną szkołę o dość dobrym poziomie. Niestety język niemiecki nie jest zbyt dobry tam. Czy ktoś wie czy kurs niemieckiego Kraków za darmo jest faktycznie wart uwagi? Podsyłam link: https://www.krakow.oei.org.pl/
pink

Re: szkoła

Post autor: pink »

Jak wiadomo szkoła/ edukacja jest istotna dla każdego. Dlatego warto zapoznać się z informacjami tutaj https://www.nowaera.pl/oferta-edukacyjn ... o-reformie , które dotyczą zmian jakie zaszły w edukacji po reformie.
Awatar użytkownika
link9
Posty: 64
Rejestracja: 15 sie 2019, 12:39

Re: szkoła

Post autor: link9 »

Podstawowa szkoła dla dziecka musi mieć odpowiednich nauczycieli. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie to dobra placówka, która pozwoli dziecku szybko przyswajać wiedzę. Nauczyciele uczą według swojego autorskiego programu.
Pąula

Re: szkoła

Post autor: Pąula »

link9 pisze: 26 wrz 2020, 14:55 Podstawowa szkoła dla dziecka musi mieć odpowiednich nauczycieli. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie to dobra placówka, która pozwoli dziecku szybko przyswajać wiedzę. Nauczyciele uczą według swojego autorskiego programu.
Szkoła zapewnia dzieciom dobre warunki do nauki. Na pewno one się tutaj nie stresują i chcą chętnie rozwijać swoje talenty. Każdemu polecamy tę szkołę, bo zajęcia w małej klasie to to czego dziecko potrzebuje. Wtedy nauczyciele mogą dobrze przekazywać wiedzę i śledzić postępy dzieci w nauce. Szkoła świetnie uczy dzieciaki.
Awatar użytkownika
LiwiaKornelia
Posty: 113
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:25
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: szkoła

Post autor: LiwiaKornelia »

.
Stylizacje Blogerek
Mikuś

Re: szkoła

Post autor: Mikuś »

Na pewno szkoła musi zapewniać dziecku dobre warunki do nauki. Wiem, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie to dobra placówka. Tutaj nauczyciele także dbają o dużą ilość zajęć dodatkowych i jest to plus.
Paweł22

Re: szkoła

Post autor: Paweł22 »

Z pewnością też liceum musi być odpowiednie. Wiem, że Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie to placówka, w której nauczyciele kładą duży nacisk na maturę. Dzięki temu uda się później bez problemu zdać ten egzamin.
Robłus

Re: szkoła

Post autor: Robłus »

Mikuś pisze: 09 paź 2020, 19:53 Na pewno szkoła musi zapewniać dziecku dobre warunki do nauki. Wiem, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie to dobra placówka. Tutaj nauczyciele także dbają o dużą ilość zajęć dodatkowych i jest to plus.
Szkoła jest jedną z lepszych. Naprawdę tutaj dzieciaki mają wszystko, co jest potrzebne do nauki. Nauczyciele poświęcają dzieciom wiele uwagi i to, że klasy są małe to rzeczywiście ma wpływ na jakość nauki. Prywatne placówki są dużo lepsze niż publiczne.
kaśka

Re: szkoła

Post autor: kaśka »

Bardzo lubię gdy nauczyciele do nauki wykorzystują wiele pomocy dydaktycznych, które w 100% wspierają rozwój dzieciaków. Jakbyście nie wiedzieli skąd ewentualnie wziąć teraz takie zabawki, to polecam https://tesora.eu/pl/ , wybór mają bardzo szeroki, jestem zadowolona z ich produktów jak i z dostawy.
Żanetka99

Re: szkoła

Post autor: Żanetka99 »

Kassia pisze: 04 kwie 2019, 18:35 A co sądzicie o osobach, które w ogóle nie posyłają dzieci do szkoły (tzw. edukacja prywatna). Wiem, że istnieją stowarzyszenia, które umożliwiają taką formę kształcenia.
Moje dzieciaki uczą się w tej formie. Wszystkie materiały i artykuły edukacyjne dla dzieci zamawiam na stronie https://zmianymamy.pl/, którą prowadzi Olga Śmierzewska - dziennikarka, która właśnie w ten sam sposób edukowała swoje dzieci. Są to więc materiały sprawdzone i zgodne z podstawą programową. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z wyników jakie osiągają moje maluchy :)
klarciaŻ_0923

Re: szkoła

Post autor: klarciaŻ_0923 »

Ja bardzo chciałam zapisać dzieciaki do szkoły sportowej, ale nie znalazłam żadnej sensownej w mojej okolicy i skorzystałam z oferty szkoły, która oferuje dobrze zorganizowane i prowadzone zajęcia sportowe pozalekcyjne. Takim miejscem jest np. https://www.szkolapromyk.szczecin.pl/ - polecam bardzo wszystkim rodzicom szukającym odpowiedniej placówki edukacyjnej dla swoich dzieciaków, które pasjonują się sportem!
rótka

Re: szkoła

Post autor: rótka »

Nasze dziecko zdecydowaliśmy się wysłać do niepublicznej szkoły żydowskiej http://www.etzchaim.pl/# . Zależało nam na tym, aby syn już od samego początku edukował się w warunkach nawołujących do tolerancji i zrozumienia dla drugiej osoby. Okazało się to trafionym i świetnym pomysłem, z pewnością i Wasze dzieci mogą na tym zyskać!
Śliwka55

Re: szkoła

Post autor: Śliwka55 »

Nauka w szkole na różnych etapach edukacji potrafi być bardzo absorbująca.Weźmy tez pod uwagę fakt ,że nasze dzieci dość intensywnie uczestniczą w zajęciach pozaszkolnych. Nie wszystkie dzieci sobie z tym radzą albo może nie wszystkie dają radę w tym samym stopniu. Bardzo dużo zależy w tym momencie od rodziców, którzy powinni okazywać dzieciom wsparcie a nie tylko oceniać. Na jednym z blogów dla aktywnych mam - http://mamanalajcie.pl/ , znalazłam ciekawe informacje dotyczące wieku szkolnego naszych dzieci.
przemysława88

Re: szkoła

Post autor: przemysława88 »

Kupowanie książek w internecie jest tańsze i wygodniejsze. Wszystkie tytuły dostępne są w jednym miejscu i nie trzeba nigdzie chodzić - książka przyjdzie do Ciebie Jeżeli szukacie sprawdzonej i dobrze wyposażonej księgarni internetowej to zajrzyjcie do Księgarni PWN, gdzie znajdziecie między innymi podręczniki klasa 4: https://ksiegarnia.pwn.pl/Podreczniki-s ... 303,k.html .
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 801
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:01

Re: szkoła

Post autor: Zdzisiek78 »

Słyszeliście o Fundacji EFC https://efc.edu.pl/ ? Umożliwiają równy dostęp do edukacji uczniom w całej Polsce. Promują niestandardowe sposoby myślenia o edukacji w świetle wyzwań dwudziestego pierwszego wieku. Poszerzają zakres edukacji o odpowiedzialność społeczną i zaangażowanie w społeczeństwo obywatelskie.
lkoł

Re: szkoła

Post autor: lkoł »

Ja chciałabym podrzucić namiar na świetną firmę szyjąca mundurki szkolne - https://www.hero-collection.com.pl/mundury/szkolnictwo :) Nigdy nie wiadomo kiedy ten kontakt może wam sie przydać! U nas wprowadzono mundurki 2 lata temu, ale dzięki świetnemu wykonaniu ich przez hero collection, nikt nie narzeka , ze musi w nich chodzic - wręcz przeciwnie!
Awatar użytkownika
Szyszyka
Posty: 188
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:54

Re: szkoła

Post autor: Szyszyka »

Może prywatna szkoła, zastanawialiście się nad takim wyborem? Dla mnie są to same plusy, no ale to już musicie sobie sami przetrawić, na pewno chcecie tego co najlepsze dla waszych dzieci. Jestem pewna, że Te Vizja zagwarantuje to wam, ja jestem mega zadowolona z tej szkoły.
ODPOWIEDZ