Przydatne szkolenia dla Wirtualnej Asystentki?

Wszystko o nauce, potrzebie rozwoju, dokształcaniu. kursach i szkoleniach. Gdzie warto się wybrać, jakie certyfikaty i dyplomy mają znaczenie.
Awatar użytkownika
mama_kama
Posty: 269
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:40

Przydatne szkolenia dla Wirtualnej Asystentki?

Post autor: mama_kama »

Od 2 miesięcy po utracie pracy na etacie pracuje jako Wirtualna Asystentka, jednak wiem, że wiele jeszcze muszę się nauczyć. Dlatego chciałabym kupić kursy. Czy możecie coś doradzić? Na https://brandassistacademy.pl/sklep/ dostępne są różne kursy od Poli Sobczyk. Ale może możecie doradzić jaki na pewno kurs przyda mi się na początek?
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 665
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Przydatne szkolenia dla Wirtualnej Asystentki?

Post autor: Hanka »

Myślę, że tutaj mogłoby się jeszcze dodatkowo przydać szkolenie dla pracownika biurowego. Widziałam ostatnio ofertę takiego kursu na stronie internetowej http://kursy-edu.net.pl/kurs-pracownik-biurowy/. Jak widać, kurs ten organizuje działająca już wiele lat na rynku Firma Szkoleniowa Kar-Group. Po jego ukończeniu otrzymacie specjalny certyfikat, wiec naprawdę warto :)
żulcia

Re: Przydatne szkolenia dla Wirtualnej Asystentki?

Post autor: żulcia »

Moim zdaniem to bardzo ale bardzo ciekawy zawod i bardz przydatny. Sama sprawdzałam ostatnio cennik wirtualnej asystentki i zastanawiam się nad skorzystaniem z tego typu usług :)
ODPOWIEDZ