Proszę o pomoc z blogiem

Wszystko o nauce, potrzebie rozwoju, dokształcaniu. kursach i szkoleniach. Gdzie warto się wybrać, jakie certyfikaty i dyplomy mają znaczenie.
Daria Rubańka

Proszę o pomoc z blogiem

Post autor: Daria Rubańka »

Ja się nazywam Daria Rubanka, jestem studentką i łączę studia z pracą. Od trzech lat pracuję jako korepetytor z języka angielskiego, i to każdego dnia przynosi mi wiele satysfakcji i korzyści. Zaczęłam się uczyć języka angielskiego, jeszcze będąc dzieckiem, i po dziś poszerzam swoją wiedzę w tym zakresie. Oprócz pracy studiuję na uczelni wyższej dziennikarstwo, a wiedza języków obcych bardzo mi pomoże w moim przyszłym zawodzie. Korepetycje dają mi możliwość ciągłej praktyki języka angielskiego, a ten fakt, że mogę kogoś nauczyć i się podzielić wiedzą, bardzo mnie cieszy. Chociaż w tym momencie jeszcze nie do końca zdecydowałam co do mojej przyszłości, wiem, że wszystko jeszcze jest przede mną, a także że na pewno nie porzucę angielski. Planuję się rozwijać w zakresie dziennikarstwa międzynarodowego i korepetycji, by łączyć te dwa zawody. W tym blogu chciałabym się podzielić moim doświadczeniem i zachęcić ludzi do nauki języka angielskiego. Chciałabym pokazać, że ten cel jak najbardziej jest możliwy do osiągnięcia i że nie trzeba się bać, lecz się uczyć i mieć wielkie aspiracje.
Polecam mój blog https://blog-korepetycje-angielskiego.blogspot.com/
Jakie tematy interesują, proszę o pomóc :D
Kręst

Re: Proszę o pomoc z blogiem

Post autor: Kręst »

Cześć. Korepetycje to świetna sprawa! Jesteś wspaniała! Ja długo nie mogłam przełamać bariery językowej oraz zacząć mówić po angielsku. Gramatyki nauczyłam się wzdłuż i wszerz. Oglądam filmy tylko po angielsku, muzyki również słucham po angielsku i rozumiem tekst piosenek. Nawet książki w oryginale czytam. Ale kiedy mam mówić po angielsku to nie mogę z siebie żadnego słowa wykrztusić. Postanowiłam przełamać barierę i zacząć lekcje z korepetytorem https://buki.org.pl/korepetycje/jezyk-angielski/ . Niezmiernie się cieszę, że znalazłam swojego nauczyciela. Komunikacja z nią jest tak prosta, że zauważam duże postępy w swoim języku mówionym.
ODPOWIEDZ