Pii.com.pl opinie

Wszystko o nauce, potrzebie rozwoju, dokształcaniu. kursach i szkoleniach. Gdzie warto się wybrać, jakie certyfikaty i dyplomy mają znaczenie.
Awatar użytkownika
Emanuel
Posty: 22
Rejestracja: 23 kwie 2019, 2:01

Pii.com.pl opinie

Post autor: Emanuel »

Cześć! Ostatnio bardzo zainteresowała mnie tematyka samorozwoju i relacji międzyludzkich. Wiem, że chcę ulepszać swoje umiejętności w tych dziedzinach i zdobywać coraz to niwą wiedzę. Z tego względu szukam różnych ciekawych wykładów. Tak trafiłem na stronę pii.com.pl. Macie jakieś opinie na temat ich wykładów? Szczególnie zaciekawił mnie kurs „Jak rozwinąć swój potencjał”. Myślicie, że warto po niego sięgnąć?
Awatar użytkownika
Szczepan93
Posty: 13
Rejestracja: 26 mar 2019, 10:01

Re: Pii.com.pl opinie

Post autor: Szczepan93 »

Według mnie warto. Dzięki kursowi „jak rozwinąć swój potencjał” naprawdę zrozumiałem, że pojęcie szczęścia jest indywidualne dla każdego człowieka. Wiem teraz, czego szukam w życiu i w jaki sposób dbać o poczucie własnej wartości. Moja opinia na temat kursów na pii jest bardzo dobra. Polecam każdemu!
Awatar użytkownika
Floriana73
Posty: 33
Rejestracja: 14 kwie 2019, 12:13

Re: Pii.com.pl opinie

Post autor: Floriana73 »

Wykłady i seminaria organizowane przez Personality Improvment Institute pozwoliły mi odnaleźć siebie i pogodzić życie osobiste z pracą. Dzięki temu dzisiaj jestem szczęśliwą mamą, a jednocześnie udaje mi się prowadzić własną działalność gospodarczą. Dla mnie to ogromny sukces.
Awatar użytkownika
Tyśka
Posty: 19
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:49

Re: Pii.com.pl opinie

Post autor: Tyśka »

Jak najbardziej warto! PII to świetny instytut i robi kawał dobrej roboty. Mam bardzo pozytywną opinię na temat ich wykładów. Mój ulubiony dotyczy odwagi. Zawsze byłam nieśmiała i wstydziłam się wyrażać własne zdanie. Po kursie zrozumiałam dlaczego tak było. Teraz wiem, jak działać 😊.
Awatar użytkownika
Morzana95
Posty: 3
Rejestracja: 28 lip 2019, 20:47

Re: Pii.com.pl opinie

Post autor: Morzana95 »

Dzięki PII udało mi się rozwinąć swój potencjał i wreszcie wiem jaki mam system wartości. Moja satysfakcja z życia jest dużo większa. Polecam, na pewno coś wyniesiesz!
ODPOWIEDZ