Nauka języka niemieckiego w dorosłym życiu?

Wszystko o nauce, potrzebie rozwoju, dokształcaniu. kursach i szkoleniach. Gdzie warto się wybrać, jakie certyfikaty i dyplomy mają znaczenie.
Awatar użytkownika
lucyna
Posty: 501
Rejestracja: 26 mar 2019, 16:21

Nauka języka niemieckiego w dorosłym życiu?

Post autor: lucyna »

Co o tym sądzicie?
Warto zapisać się na taki kurs?
Na ile może rzeczywiście przydać się np. w pracy nauka języka niemieckiego?
Tutaj https://www.structura.pl/ widziałam, że mają przygotowane ciekawe kursy.
Może ktoś jest w stanie dodać też coś od siebie na ich temat?
Chętnie poczytam.
proło

Re: Nauka języka niemieckiego w dorosłym życiu?

Post autor: proło »

Moje dziecko wybrało humanistyczny kierunek studiów , wcale się nie dziwię bo zawsze miała potencjał do nauki. Podręczniki i książki zamówiła z tej księgarni tutaj https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-chemia-2021 . Ten sklep posiada szereg podręczników i ćwiczeń. Polecam wam sprawdzić, bo naprawdę warto zweryfikować na własną rękę co i jak. Przeogromny wybór i naprawdę bardzo dobre ceny!
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 665
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Nauka języka niemieckiego w dorosłym życiu?

Post autor: Hanka »

Jeśli szukacie dla siebie jakiegoś dobrego kursu języka niemieckiego, to polecam ten o którym mowa na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/niemiecki. Jak sami widzicie organizuje go Szkoła Językowa ProfiLingua, która na rynku działa już od wielu lat. Możecie mieć więc do niej pełne zaufanie ;)
Haliną

Re: Nauka języka niemieckiego w dorosłym życiu?

Post autor: Haliną »

Hanka pisze: 17 lut 2021, 23:54 Jeśli szukacie dla siebie jakiegoś dobrego kursu języka niemieckiego, to polecam ten o którym mowa na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/niemiecki. Jak sami widzicie organizuje go Szkoła Językowa ProfiLingua, która na rynku działa już od wielu lat. Możecie mieć więc do niej pełne zaufanie ;)
Zawsze sie warto uczyć ;) Nie ma nic gorszego niz stanie w miejscu ;) A ja z kolei bardzo polecam szkołę językową Katarina - to jest szkoła języka niemieckiego w Warszawie ;)
ODPOWIEDZ