Kursy po kosmetologii

Wszystko o nauce, potrzebie rozwoju, dokształcaniu. kursach i szkoleniach. Gdzie warto się wybrać, jakie certyfikaty i dyplomy mają znaczenie.
Awatar użytkownika
Genowefa96
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2020, 17:20

Kursy po kosmetologii

Post autor: Genowefa96 »

Cześć, skończyłam studia na kierunku kosmetologii i chciałabym dalej rozwijać się, ale bardziej w dziedzinie medycyny estetycznej. Myślałam nad zapisaniem się na jakiś kurs. Co myślicie?
Awatar użytkownika
dzem-86
Posty: 3
Rejestracja: 13 maja 2020, 1:01

Re: Kursy po kosmetologii

Post autor: dzem-86 »

Bardzo dobry pomysł :) Jeśli to lubisz, to warto się uczyć i poszerzać wiedzę. Polecam Ci zajrzeć na pimik.pl. To Instytut Medycyny i Kosmetologii we Wrocławiu. Mają ciekawą ofertę kursów z medycyny estetycznej. Na pewno znajdziesz tam coś, co Cię zainteresuje. Szkolenia są prowadzone przez profesjonalnych lekarzy, więc wiedza jest w pełni merytoryczna.
Awatar użytkownika
Feri
Posty: 115
Rejestracja: 26 mar 2019, 22:27

Re: Kursy po kosmetologii

Post autor: Feri »

Jeśli zastanawiacie się nad kursem ze stylizacji rzęs i brwi, to najlepszym wyborem będą szkolenia, które prowadzi Pani Patrycja Zielińska https://patrycjazielinska.pl w swojej Akademii Szkoleniowej Lashes & Brows w Warszawie. Ja jestem pod wrażeniem ogromnej wiedzy i tego, w jak ciekawy sposób potrafi się nią dzielić.
ODPOWIEDZ