Kurs niemieckiego online - nauczę się czegoś?

Wszystko o nauce, potrzebie rozwoju, dokształcaniu. kursach i szkoleniach. Gdzie warto się wybrać, jakie certyfikaty i dyplomy mają znaczenie.
Awatar użytkownika
lucyna
Posty: 501
Rejestracja: 26 mar 2019, 16:21

Kurs niemieckiego online - nauczę się czegoś?

Post autor: lucyna »

Jak sądzicie?
Warto wziąć pod uwagę taki kurs niemieckiego online?
Czytałam o takim w tym miejscu https://www.structura.pl/stacjonarnieionline.html i wydaje się to dość fajnie pomyślane i zorganizowane.
Może rzeczywiście w tym momencie jest to najlepsza możliwość?
Jak wy to widzicie? Ktoś z was korzystał z takich kursów? Można się tak czegoś nauczyć?
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 665
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Kurs niemieckiego online - nauczę się czegoś?

Post autor: Hanka »

Moim zdaniem takie kursy językowe on-line mogą być tak samo skuteczne, co kursy stacjonarne. Ostatnio widziałam ofertę kursu organizowanego przez Szkołę Językową ProfiLingua na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... cki/online. Jest to szkoła z wieloletnim doświadczeniem, więc polecam ;)
Iwuś

Re: Kurs niemieckiego online - nauczę się czegoś?

Post autor: Iwuś »

Pewnie, że nauczysz, ja to mam nawet wrażenie, że nauka niemieckiego online dała mi więcej niż, gdy chodziłam stacjonarnie. A masz jakąś szkołę na oku? Ja uczę się tutaj https://akcent-edu.pl/kursy-jezyka-niem ... w-137.html i na prawdę wydaje mi się, że dużo mówię i dobrze.
pąt

Re: Kurs niemieckiego online - nauczę się czegoś?

Post autor: pąt »

Ja aktualnie czytam spis podręczników dla mojego syna do podstawówki tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html i musze przyznać że oferty są bardzo atrakcyjne. Warto będzie sie tutaj rozejrzeć jak najszybciej.
ODPOWIEDZ