kurs cnc

Wszystko o nauce, potrzebie rozwoju, dokształcaniu. kursach i szkoleniach. Gdzie warto się wybrać, jakie certyfikaty i dyplomy mają znaczenie.
Awatar użytkownika
Eveline
Posty: 16
Rejestracja: 25 paź 2019, 18:24

kurs cnc

Post autor: Eveline »

Mój mąż od zawsze marzył o kursie cnc, ale nigdy jakoś nie mieliśmy na tyle pieniędzy, aby mógł sobie na to pozwolić. Niedawno dostałam fajną nagrodę w pracy i chciałabym mu taki kurs zafundować. W Internecie trafiłam na tą ofertę: https://www.grema.pl/szkolenie/7/kurs-obrabiarki-cnc , w której szkolenie trwa 50 godzin, a po jego zakończeniu jest 100% pewności, że mąż znajdzie pracę. Co sądzicie?
Awatar użytkownika
tidala
Posty: 880
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

Re: kurs cnc

Post autor: tidala »

Znalazłem informacje na ten temat i o tym problemie tutaj: http://www.metkol.pl/katownik-aluminiow ... luminiowe/
Awatar użytkownika
malutka_alutka
Posty: 25
Rejestracja: 24 sty 2020, 14:01

Re: kurs cnc

Post autor: malutka_alutka »

Warto wiedzieć, ile kosztuje kurs na CNC, bo mimo swojej nieco wysokiej ceny jest bardzo opłacalny, dzięki temu, że cena kursu to jedynie część... późniejszych zarobków na stanowisku operatora CNC :) 8-)
mał

Re: kurs cnc

Post autor: mał »

Ostatnio miałem okazję korzystać z cięcia laserowego mnóstwa profili dla mojej firmy. Zapewnione przez http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/ idealnie spełnia nasze oczekiwania. Tym sposobem głównie cięliśmy blachę. Sprawdźcie sobie ich ofertę w wolnym czasie, bo naprawdę warto zweryfikować.
ryśka

Re: kurs cnc

Post autor: ryśka »

Jeśli zastanawiacie się nad zrobieniem kursu UDT to polecam ośrodek szkoleniowy ze Stalowej Woli https://radiis.pl/kurs-hds-udt-w-stalowej-woli idealnie potrafią przygotować, każdemu poświęcają dużo czasu. Mój brat był bardzo zadowolony z ich usług. pozdrawiam ;) ;)
poluśka

Re: kurs cnc

Post autor: poluśka »

Programowanie usług takich jak cięcie tlenem nie należy do najprostszych, dlatego dobrze, jeśli mamy pomoc specjalistów, którzy właśnie takie kursy pokończyli. Ja mogę powiedzieć, że w specjalistycznej firmie Unihut w Krakowie tylko tacy tokarze i operatorzy CNC pracują. Moim zdaniem to świetne podejście, by pracować w pełni dla klienta.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 665
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: kurs cnc

Post autor: Hanka »

A skoro już mowa o kursach, to czy ktoś z Was chciałby sobie zrobić kurs elektryczny i zdobyć uprawnienia SEP? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę internetową https://sep.rzeszow.pl/, gdzie znajdziecie ofertę takiego właśnie kursu. Zdobyte uprawnienia będą ważne przez okres 5 lat ;)
ODPOWIEDZ