Kurs angielskiego dla dzieci

Wszystko o nauce, potrzebie rozwoju, dokształcaniu. kursach i szkoleniach. Gdzie warto się wybrać, jakie certyfikaty i dyplomy mają znaczenie.
Awatar użytkownika
Bogdana-86
Posty: 2
Rejestracja: 01 maja 2020, 1:42

Kurs angielskiego dla dzieci

Post autor: Bogdana-86 »

Hej. Chciałabym zapisać swoją córkę na kurs angielskiego, bo wiem, że w szkole niewiele się nauczy, a znajomość choć jednego języka obcego na pewno jej się przyda. Jaką możecie mi polecić szkołę językową w Poznaniu?

kątownik aluminiowy poznań
Awatar użytkownika
Leopolda97
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2020, 23:45

Re: Kurs angielskiego dla dzieci

Post autor: Leopolda97 »

Bardzo dobre podejście. Córka na pewno będzie miała łatwiej w życiu, dobrze znając język angielski :) Moim zdaniem najlepsza szkoła to poznan.ei.edu.pl. Już od pierwszych zajęć stawiają na praktykę, co jest najważniejszy przy nauce obcych języków.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 665
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Kurs angielskiego dla dzieci

Post autor: Hanka »

Z tego, co się orientuję, to bardzo ciekawe kursy języka angielskiego, również dla początkujących, oferuje Szkoła Językowa ProfiLingua. Z jej ofertą w tym zakresie możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... atkujacych, do czego serdecznie Was zachęcam ;) Nie pożałujecie ;)
Awatar użytkownika
florentynka
Posty: 104
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:05

Re: Kurs angielskiego dla dzieci

Post autor: florentynka »

Ja myślę o zapisaniu córek na angielski online. Ostatnio na http://www.sokolowpodl24.pl/wiadomosci/1796 czytałam na temat nauki online i postanowiłam spróbować. W zeszłym roku dzieciaki chodziły na zajecia z angielskiego ale niestety efekty były marne. Mam nadzieję, że nauka online lepiej się sprawdzi.
Awatar użytkownika
małka
Posty: 171
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:48

Re: Kurs angielskiego dla dzieci

Post autor: małka »

Moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Dzieci chętniej i szybciej chłoną wiedzę, a zwłaszcza języki obce. Z resztą tutaj https://mala-rzecz-a-cieszy.blogspot.co ... ma-to.html można o tym poczytać. Z życia też można to zaobserwować
ODPOWIEDZ