Kształcenie

Wszystko o nauce, potrzebie rozwoju, dokształcaniu. kursach i szkoleniach. Gdzie warto się wybrać, jakie certyfikaty i dyplomy mają znaczenie.
Martuśkaa

Kształcenie

Post autor: Martuśkaa »

Witajcie. Dziewczyny osiągnęłam swój wymarzony awans i od kilku miesięcy pracuję na kierowniczym stanowisku. Otaczają mnie sami mężczyźni. Większość nie patrzy na mnie przychylnym okiem;) Zaczęłam myśleć o dodatkowym kształceniu, żeby nikt mnie nie zagiął. Czy studia amp https://studia-mba.pl/mba/advanced-management-program/ są warte uwagi? Jak uważacie? Nie znam nikogo kto by je ukończył.
Justyś02

Re: Kształcenie

Post autor: Justyś02 »

Polecam wszystkim szkoły policealne. Można zdobyć dodatkowe kwalifikacje i państwowe uprawnienia, a w takiej szkole jak Cosinus, gdzie sama chodzę, wszystko jest za darmo. Dużo fajnych kierunków, szkoła zapewnia materiały, kursy z certyfikatem i przygotowanie do egzaminów zawodowych MEN. https://www.cosinus.pl/
Awatar użytkownika
devi992
Posty: 245
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Kształcenie

Post autor: devi992 »

Planujemy wysłać za rok nasze dziecko do przedszkola, ale jeszcze nie mamy pojęcia, co odpowiedniego wybrać i jakie przedszkole będzie najlepsze. Powinniście zerknąć, sprawdzić i skorzystać, jeśli tylko będzie to dobra opcja. Co mi polecicie, jeśli chodzi o wybór przedszkola?

___
Palarnia kawy
Żanetkaaa

Re: Kształcenie

Post autor: Żanetkaaa »

Ja kończyłam dodatkowo szkołę Cosinus. Polecam, zajęcia są w wygodnym trybie zaocznym, a cała szkoła jest bezpłatna. Teraz poza wykształceniem mam też państwowy dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe i moje CV wygląda znacznie lepiej :D Co ważne, szkoła jest dla każdego i nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, można się uczyć za darmo tak w wieku 19, jak 35 czy 60 lat.
xińka

Re: Kształcenie

Post autor: xińka »

warto się kształcić cały czas, bez względu na wiek. Jeśli interesuje Was kurs języka niemieckiego to warto zapisać się na profesjonalny kurs w szkole Structura https://structura.pl/. Znajdziecie ich w Katowicach ale kursy są też prowadzone online. małe grupy, doświadczeni lektorzy, różne poziomy zaawansowania. Oferta jest ogólnie skrojona na miarę potrzeb kursanta.
Sławomir

Re: Kształcenie

Post autor: Sławomir »

Zdobycie uprawień budowlanych było dla mnie bardzo ważnym wydarzeniem, na które kształciłem sie wiele lat. Bardzo pomogły mi materiały do nauki ze strony https://uprawnienia-budowlane.pl , którą polecił mi mój dobry znajomy. Na stronie znajdziecie programy do nauki oraz wiele przykładowych testów.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 801
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:01

Re: Kształcenie

Post autor: Zdzisiek78 »

UX-PM level 2 "Executing UX"

Cele:
-Nabycie umiejętności integrowania metod user experience w projekcie w nastawieniu na zrealizowanie założeń biznesowych i wymagań rynkowych.
-Planowanie, implementacja i koordynacja narzędzi UX na różnych etapach projektu.
-Optymalizacja jakości i efektywności produktu lub usługi poprzez wykorzystanie zasad metodyki projektowania zorientowanego na użytkownika.
-Biegłość w przygotowywaniu praktycznych materiałów ułatwiających zarządzanie działaniami UX oraz zlecaniem ich do podmiotów zewnętrznych.

Zalety:
-Treść szkolenia podzielona jest na 3 obszary (teorii, warsztatów rozwiązujących problemy, analizy case study).
-Indywidualny charakter szkolenia (grupy max. 12 osobowe).
-Międzynarodowy egzamin odbywa się bezpośrednio po 3 dniu szkolenia.

Zapraszamy https://ux-pm.pl/level-2.php.
MarzenaPer

Re: Kształcenie

Post autor: MarzenaPer »

O ile szukacie w Warszawie dobrej szkoły policealnej dla dorosłych to podpowiem wam, żebyście sobie sprawdzili Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 w Warszawie https://cku1.edu.pl/strona/szkola-policealna Mają kilka kierunków: technik BHP, opiekunka środowiskowa i technik administracji. Ja kończyłam u nich administrację właśnie i jestem zadowolona, że do nich trafiłam. Mają tam wysoki poziom i oferują m.in. dodatkowe konsultacje dla osób mających problemy w nauce, pomoc pedagoga, psychologa i doradcy zawodowego. Zdecydowanie mogę wam ich doradzić.
ODPOWIEDZ