fizjoterapia studia?

Wszystko o nauce, potrzebie rozwoju, dokształcaniu. kursach i szkoleniach. Gdzie warto się wybrać, jakie certyfikaty i dyplomy mają znaczenie.
Awatar użytkownika
mama_kama
Posty: 269
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:40

fizjoterapia studia?

Post autor: mama_kama »

Kierunek fizjoterapia studia — zaoczne, czy dzienne? Czy ma to jakieś większe znaczenie w przypadku ukończenia szkoły i szukaniu pracy? Gdzie warto jeszcze złożyć dokumenty na ten właśnie kierunek. Czy możecie polecić jakąś uczelnie na ten kierunek?
Marzenażet

Re: fizjoterapia studia?

Post autor: Marzenażet »

A może tak masażysta z elementami fizjoterapii w Cosinus? https://www.cosinus.pl/szkola-policealna/masazysta Polecam, profesjonalne przygotowanie do zawodu, masaż w teorii i przede wszystkim w praktyce, leczniczy, klasyczny, sportowy. Nauka za darmo, a pracownie naprawdę dobrze wyposazone w łóżka, fotele, sprzęt i kosmetyki.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 665
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: fizjoterapia studia?

Post autor: Hanka »

A skoro już mowa o takich studiach, to czy fizjoterapia to trudny kierunek Waszym zdaniem? Może niech wypowiedzą się osoby, które już są na tym kierunku lub go ukończyły... trudno było? Czy jest bardzo dużo nauki? Jakie przedmioty na takich studiach są najtrudniejsze?
aguś77

Re: fizjoterapia studia?

Post autor: aguś77 »

Witam,co sądzicie o tym,by starac sie o projekty i dofinansowania? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://efc.edu.pl/ Jestem zastępcą dyrektora i bardzo zalezy mi na tym,by zainwestowac w dobrej jakosci edukacje swoich uczniów. Chętnie dowiem się więcej na temats tarania się o dofinansowanie.
ODPOWIEDZ