edukacja dzieci

Wszystko o nauce, potrzebie rozwoju, dokształcaniu. kursach i szkoleniach. Gdzie warto się wybrać, jakie certyfikaty i dyplomy mają znaczenie.
kaśka

edukacja dzieci

Post autor: kaśka »

Mam pytanie - czy oprócz szkoły wasze dzieci kończa jeszcze jakieś kursy, czy chodza na dodatkowe zajęcia?
Awatar użytkownika
morena
Posty: 267
Rejestracja: 24 sty 2020, 20:49

Re: edukacja dzieci

Post autor: morena »

Koniecznie sprawdźcie sobie kompletny system dydaktyczny dla szkół i przedszkoli jaki oferuje autoryzowany partner LEGO Education w Polsce, czyli AKCES Edukacja https://akcesedukacja.pl/ Mają w ofercie programy i produkty dopasowane do poziomu edukacji dzieci - jest więc edukacja wczesnoszkolna, podstawowa i ponadpodstawowa. Po szczegóły odsyłam do ich strony internetowej.
Kaśka

Re: edukacja dzieci

Post autor: Kaśka »

Tak, moja córka chodzi na zajęcia chemiczne dla dzieci. Moim zdaniem jest to naprawdę fajne doświadczenie dla dziecka, tam może robić eksperymenty i przy okazji poznawać otaczający ją świat. Takie połączenie zabawy z nauką :)
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 665
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: edukacja dzieci

Post autor: Hanka »

Ja ostatnio trafiłam na bardzo fajną stronę internetową dotyczącą właśnie edukacji – http://prywatnaedukacja.pl. Dowiedziałam się z niej między innymi, jak sobie poradzić z trudnościami dziecka w edukacji, jak uczyć dziecko języków, jaki jest wpływ zdalnego nauczania na edukację, a także czego uczy się dzieci na lekcjach etyki. jeśli również i Was takie tematy interesują, to polecam tam zajrzeć :)
Awatar użytkownika
devi992
Posty: 245
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: edukacja dzieci

Post autor: devi992 »

Planujemy wysłać za rok nasze dziecko do przedszkola, ale jeszcze nie mamy pojęcia, co odpowiedniego wybrać i jakie przedszkole będzie najlepsze. Powinniście zerknąć, sprawdzić i skorzystać, jeśli tylko będzie to dobra opcja. Co mi polecicie, jeśli chodzi o wybór przedszkola?___
Małe radia przenośne
Awatar użytkownika
Szyszyka
Posty: 188
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:54

Re: edukacja dzieci

Post autor: Szyszyka »

Też polecałabym pomyśleć o prywatnych placówkach, jak przeglądałam oferty to mega spodobało mi się to ile dzieci mogą, a mogą bardzo dużo. Rozwijanie hobby, nowych pasji, a nie tylko podstawowa nauka wymagana programem nauczania. Ja sobie bardzo chwalę Te Vizje Ochota. Zobaczcie sobie tą szkołę z Warszawy.
dość

Re: edukacja dzieci

Post autor: dość »

W sumie dziś nie można za wiele dobrego powiedzieć o edukacji dzieci, a wszystko dlatego, że te uczelnie nie są przygotowane do nauki i tak dalej. Dlatego wydaje mi się, że warto przede wszystkim pomyśleć o nowoczesności i o tym, co tak naprawdę je przygotuje do życia i do kierunków takich jak osteopatia warszawa studia .
daruś

Re: edukacja dzieci

Post autor: daruś »

Ostatnio szukałam podręczników do szkoły dla mojego dziecka, ponieważ nowy rok tuż tuż. Udało mi się skomponować wszystkie podręczniki w jednej paczce, na tej stronie: https://www.taniaksiazka.pl/matura-repe ... 55085.html . W moim mniemaniu, to świetna księgarnia, gdzie dostaniecie sporo lektur, a także podręczniki w znakomitych cenach. Warto tam zajrzeć!
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 233
Rejestracja: 23 lip 2019, 11:13

Re: edukacja dzieci

Post autor: kasiakowa06 »

dość pisze: 18 maja 2021, 17:50 W sumie dziś nie można za wiele dobrego powiedzieć o edukacji dzieci, a wszystko dlatego, że te uczelnie nie są przygotowane do nauki i tak dalej. Dlatego wydaje mi się, że warto przede wszystkim pomyśleć o nowoczesności i o tym, co tak naprawdę je przygotuje do życia i do kierunków takich jak ficomum.org/]osteopatia warszawa studia.
Osteopatia to bardzo niszowa na ten moment dziedzina. Dlatego również popieram kształcenie w tym kierunku, np. w szkole STILL ACADEMY OF OSTEOPATHY z tak świetnymi wykładowcami https://www.stillacademy.pl/wykladowcy/
fórtka

Re: edukacja dzieci

Post autor: fórtka »

Ostatnio padł plan dodatkowego nauczania matematyki. Z tej okazji zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług https://akademiaucznia.eu/lekcje-z-matematyki/ , gdzie moje dzieci zaczęły pobierać lekcje z matematyki. Wszystko to po atrakcyjnej cenie, pozwoliło nadrobić szkolne zaległości których faktycznie sporo się narobiło w ostatnim czasie. Ale kłopot ten już za nami, całe szczęście. Lekcje z matematyki stoją tu na bardzo wysokim poziomie, przez co wiedzieliśmy, że nie stawiamy na kota w worku.
gólasz

Re: edukacja dzieci

Post autor: gólasz »

My zdecydowalismy sie wyslac dzieciaki do szkoly policealnej. Okazalo sie to mozliwe po zawiazaniu wspolpracy z http://www.fabrykaabsolwentow.pl/oferta . Córka wlasnie tam zaczela odbierac stosowne wyksztalcenie, ktore umozliwilo jej odpowiednie przygotowanie do zawodu i zaistnienie na rynku pracy. Cos takiego faktycznie robi wrazenie, przez co zalecam skupic sie na tym aspekcie. Bardzo trafiona opcja. Kompetencje nalezy poszerzac na kazdym, mozliwym polu.
ODPOWIEDZ