Ciekawa książka do przeczytania

Wszystko o nauce, potrzebie rozwoju, dokształcaniu. kursach i szkoleniach. Gdzie warto się wybrać, jakie certyfikaty i dyplomy mają znaczenie.
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Ciekawa książka do przeczytania

Post autor: WolciaK »

Cześć,
Czy macie może jakąś ciekawą książkę do sprawdzenia i co powiecie na temat https://musashi.com.pl/ wydaje mi się, że wypada naprawdę interesująco jeśli chodzi o treść, mądrości oraz wskazówki do postępowania na co dzień. Mam nadzieję, że także uda Wam się znaleźć wolną chwilę na tą pozycję i przede wszystkim dacie znać jak się podobało!
Awatar użytkownika
kosmata
Posty: 46
Rejestracja: 31 sty 2020, 10:51

Re: Ciekawa książka do przeczytania

Post autor: kosmata »

Wiadomo, zalezy co kto lubi czytać :) ja ostatnio wpadłam na księgarnię online i mają zakładkę z zapowiedziami https://inverso.pl/zapowiedzi-biografie-i-wspomnienia to tam obserwuje co ciekawego niebawem się pojawi :) niedługo dzień kobiet to może jako prezent o coś poproszę
Awatar użytkownika
Marcysia
Posty: 167
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:44

Re: Ciekawa książka do przeczytania

Post autor: Marcysia »

To ja mogę Ci polecić ciekawą książkę "Ikony ewolucji. Nauka czy mit" J. Wellsa, jaką En Arche wydało . Sama sięgnęłam po nią niedawno bo powiedziała mi o niej moja koleżanka. Nie byłam jakoś pozytywnie nastawiona do czytania o teorii ewolucji i całej reszcie ale z każdą kolejną stroną byłam coraz bardziej zaciekawiona ich zdaniem i podejściem. Teraz jeszcze bardziej chce zgłębić cały temat.
Awatar użytkownika
lady
Posty: 44
Rejestracja: 12 paź 2019, 12:38

Re: Ciekawa książka do przeczytania

Post autor: lady »

Jak ktoś lubi literaturę historyczną to proponuję ciekawą książkę do przeczytania a chodzi mianowicie o " Przy stole z królem. Jak ucztowano na królewskim dworze. Od Jagiełły do Elżbiety II " Możecie ja kupic przez ta stronę tutaj https://www.taniaksiazka.pl/przy-stole- ... 54315.html . Wika Filipowicz ze swadą opowiada o tym, co gościło na królewskich stołach. Przedstawia kulinarne obyczaje władców. Kuchenne ewolucje i rewolucje. Od królewskiego przepychu do „cienkiego jadania”
ODPOWIEDZ