Biuro tłumaczeń

Wszystko o nauce, potrzebie rozwoju, dokształcaniu. kursach i szkoleniach. Gdzie warto się wybrać, jakie certyfikaty i dyplomy mają znaczenie.
Awatar użytkownika
wanda
Posty: 213
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:33

Biuro tłumaczeń

Post autor: wanda »

Jeżeli chodzi o profesjonalne tłumaczenia to moja firma korzysta z usług firmy turbotlumaczenia.pl Co zadecydowało, że z nimi współpracujemy? Przede wszystkim ich portfolio, współpracują z wieloma dużymi firmami. Polecam ich sprawdzić! Do tego działają bardzo szybko :)
Awatar użytkownika
Anira
Posty: 110
Rejestracja: 25 cze 2019, 17:43

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Anira »

Nie ma co ukrywać, że tłumaczenia to tak ważna kwestia, że powinno korzystać się tylko z usług profesjonalnych tłumaczy. Bardzo dobre przekłady wykonuje Biuro Tłumaczalnia z Krakowa. Tu możecie zamówić przysięgłe tłumaczenia w Krakowie. Cennik przekładów znajdziecie na stronie biura. Wszystkie tłumaczenia przygotowywane sa w bardzo krótkim czasie, są rzetelne i merytoryczne. Bardzo fajną opcją jest możliwość zamówienia przekładu bez wychodzenia z domu. Jak to zrobić dowiecie się ze strony biura.
Awatar użytkownika
kami992
Posty: 138
Rejestracja: 15 mar 2019, 10:59

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: kami992 »

Jest jeszcze coś takiego, jak programy tłumaczeniowe i może bylibyście zainteresowani, aby sobie z nich skorzystać? Na ich temat przeczytacie na stronie http://trymeworld.com/a,auu Myślę, że informacje, jakie są tam zawarte świadczą o tym, że warto zainteresować się również taką możliwością. Sama osobiście znam osoby, które z tego korzystają.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 214
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:16

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Bodzio12 »

Jeśli poszukujecie biura tłumaczeń które wykona dla was profesjonalne tłumaczenia z języka angielskiego lub niemieckiego na poleski to zapraszam na http://e-lingma.pl/ oni specjalizują się w tłumaczeniu medycznym techniczny, specjalistycznym oraz tłumaczą strony internetowe. Koniecznie zobaczcie na stronę tam znajdziecie dokładne informację oraz możecie się tam z nimi kontaktować.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 407
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:17

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: mczay »

Mnóstwo dobrych opinii ma biuro tłumaczeń Akademia. Ich tłumaczenia są zawsze na czas i są bardzo dokładne. Na stronie: https://biuroakademia.pl/tlumaczenia/ukrainski/ jest oferta tego biura dotycząca języka ukraińskiego, ale firma wykonuje tłumaczenia także w innych językach.
Awatar użytkownika
audrey
Posty: 172
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:33

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: audrey »

Jak masz do przetłumaczenia jakiś tekst to naprawdę warto korzystać z takich miejsc jaki biuro tłumaczeń. Sama kiedyś chciałam sobie przetłumaczyć pewien dokument. Poszukałam w internecie materiałów, które miały mi w tym pomóc i tutaj http://skandland.pl znalazłam bardzo ciekawe i przydatne. Jednak szybko okazało się, że brakuje mi znajomości zwrotów oraz słów branżowych. Nie chciałam ryzykować błędów w przełożeniu więc oddałam to tłumaczenie do biura. Uważam, że była to bardzo rozsądna decyzja.
Awatar użytkownika
susana
Posty: 101
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:15

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: susana »

Ja wolę korzystać z wiedzy prawdziwych fachowców takich jak z https://www.centrumtlumaczen.pl/. Teksty tłumaczone są w 40 językach a cena nie odstrasza :)
Awatar użytkownika
namija
Posty: 50
Rejestracja: 04 lip 2020, 1:28

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: namija »

Kilka razy miałam okazję współpracować z https://tlumaczeniaexpress.pl. Każde tłumaczenie wykonanie profesjonalne, z dbałością o najmniejszy szczegół i co najważniejsze za przystępną kwotę.
Przysłowie

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Przysłowie »

Już od wielu rat wspiera nas https://pl.tomedes.com/ . Do dzisiaj nie żadna inna firma nie może nam zaproponować rocznej gwarancji na nasze specjalistyczne tłumaczenia. Ani razu nie zostaliśmy porzuceni w trakcie trwania projektu. Najważniejsze , że osoba prowodząca projekt, nigdy nie była zmieniania , więc nie było problemu z terminowością.
Tłumaczka1

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Tłumaczka1 »

Ja ze swojej strony z kolei mogę polecić biuro tłumaczeń Skrivanek. Działa ono w Polsce już od ponad 20 lat, świadcząc szeroki zakres usług tłumaczeniowych w różnych językach (dostępni są m.in. tłumacz polsko rosyjski i tłumacz szwedzko-polski) z pełnym profesjonalizmem i terminowością.
Głagol

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Głagol »

Tak naprawdę samych biur tłumaczeń jest całkiem sporo i to faktycznie tylko i wyłącznie od nas zależy na co się zdecydujemy. Ja najczęściej zlecam tłumaczenia prawnicze z https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia-prawnicze/ i podoba mi się również to, że bez problemów mogę to zrobić przez Internet.
Awatar użytkownika
tidala
Posty: 880
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: tidala »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://www.belingua.pl/krs-tlumaczenia/
Sławek

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Sławek »

Ja to polecam współpracować z https://www.tlumaczniemcy.pl/ to tłumacz języka niemieckiego który posiada wieloletnie doświadczenie w tej branży. Ona pełni usługę opiekuna tłumacza w Niemczech. Pomoże jest uczciwa i skuteczna. Z takimi osobami warto współpracować. Całą ofertę i kontakt macie na stronie to sprawdźcie.
ODPOWIEDZ