Auto szkoła Warszawa

Wszystko o nauce, potrzebie rozwoju, dokształcaniu. kursach i szkoleniach. Gdzie warto się wybrać, jakie certyfikaty i dyplomy mają znaczenie.
Awatar użytkownika
hermana_73
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2020, 17:24

Auto szkoła Warszawa

Post autor: hermana_73 »

Hej. Jestem dość oporna, jeśli chodzi o naukę jazdy, tak więc szukam naprawdę dobrej auto szkoły w Warszawie. Wiele osób poleca lejdis-gentleman-osk.pl. Czy któraś z was dziewczyny uczyła się tam?
Awatar użytkownika
Zenobia1973
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2020, 9:48

Re: Auto szkoła Warszawa

Post autor: Zenobia1973 »

Ja uczyłam się i zdawałam egzamin na prawo jazdy w tej szkole. Największą zaletą są chyba uczący tam instruktorzy, bo przekazują wiedzę w naprawdę zrozumiały sposób. Bywają też szalenie zabawni. Każdemu poleciłabym Lejdis & Gentleman.
Żaneta

Re: Auto szkoła Warszawa

Post autor: Żaneta »

Bardzo dobrze uczą w Motostart . Elastycznie podchodzą do godzin jazd. Można sobie ustawić według własnego grafiku. Instruktorzy jazdy są sympatyczni i potrafią wiele nauczyć.Ja jestem zadowolona ,zdałam egzamin za drugim podejściem bez problemu. Gdyby nie to że mnie zjadł stres to pewnie i za pierwszym dałabym rade ;)

profili inox
Awatar użytkownika
malinka11
Posty: 265
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:49

Re: Auto szkoła Warszawa

Post autor: malinka11 »

Prowadząc swoją własną szkołę jazdy należy pamiętać o wszelkiego rodzaju elementach, które pozwalają przygotować przyszłych adeptów jazdy do różnych oznaczeń drogowych, a także działań w ruchu drogowym. Stąd też urządzenia BRD, które znajdziesz na stronie https://zped.com.pl/ mogą stanowić istotny element edukacyjny w całym procesie z tym związanym.
bośkowa

Re: Auto szkoła Warszawa

Post autor: bośkowa »

U mnie to stolica nie jest miejscem, w którym szukam szkoły, ale z kolei rozważam coś takiego ogólnie w Poznaniu. Tu mam taką https://prawojazdy-poznan.com.pl/ szkołę jazdy i wiem, że to będzie akuratne dla mnie. Może nie do końca wierzę, że mi się uda, ale na pewno będę próbowała.
ODPOWIEDZ