zegarek z lokalizatorem - prezent

Wszystko o rodzicielstwie, wychowaniu, produktach dla dzieci - jesteś rodzicem? Dołącz do naszej społeczności
Awatar użytkownika
piwonia
Posty: 61
Rejestracja: 05 kwie 2019, 10:11

zegarek z lokalizatorem - prezent

Post autor: piwonia »

Prosze o pomoc. Niebawem ide na komunie do syna brata.. Nie jestem chrzestną ale chce kupic prezent praktyczny i przydatny. Myslalam o zegarku z mozliwoscia dzwonienia i z gpsem ale tyle tego na rynku ze nie wiem co wybrac. Mam 500 zl przeznaczone. Czy cos w tej cenie znajde?
Awatar użytkownika
olenka8
Posty: 57
Rejestracja: 26 kwie 2019, 12:10

Re: zegarek z lokalizatorem - prezent

Post autor: olenka8 »

Wiesz co mysłe, ze genialny bedzie ten zegarek na komunię zawiera właśnie wszystkie opcje które wymieniłaś i jest teraz w promocyjnej cenie, bo 369 złotych, wiec jeszcze Ci zostanie :) Ale warto moja córa taki ma i naprawdę wszystko jest genialne, od designu, po funkcje, a bateria jak długo trzyma :)
Awatar użytkownika
Beatka03
Posty: 124
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:00

Re: zegarek z lokalizatorem - prezent

Post autor: Beatka03 »

Według mnie taki zegarek to bardzo dobry prezent i jeśli dziecko jeszcze go nie posiada to na pewno się ucieszy. Radzę jeszcze skonsultować wybór prezentu z rodzicami, bo oni najlepiej wiedzą co dziecku będzie przydatne i o czym marzy. Mi tak właśnie kuzunka podpowiedziała, żeby kupić chłopcu złoty łańcuszek z krzyżykiem - https://www.marko.pl/pierwsza_komunia.html. Rodzice ogarniają mu te droższe prezenty, a mi powiedzieli że to będzie w zupełności wystarczające i będzie stanowiło piękną pamiątkę na całe życie.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: zegarek z lokalizatorem - prezent

Post autor: Hanka »

A ja od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem zegarka dla mojego męża. Przeglądałam sobie różne oferty w internecie i spodobał mi się zegarek Sinn na stronie internetowej https://zatokazegarkow.pl/zegarki-autom ... y/sinn-717. Jest to zegarek - pilot, więc mojemu mężowi na pewno by się przydał, ze względu na jego pracę ;) Jak sądzicie, czy to dobry pomysł na podarunek?
ODPOWIEDZ