Wózki dziecięce - jaki sklep?

Wszystko o rodzicielstwie, wychowaniu, produktach dla dzieci - jesteś rodzicem? Dołącz do naszej społeczności
Awatar użytkownika
Ludolfa-83
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2019, 13:18

Wózki dziecięce - jaki sklep?

Post autor: Ludolfa-83 »

Macie jakieś sprawdzone sklepy z ciekawą ofertą wózków dziecięcych? Interesują mnie też foteliki i łóżeczka. Będę wdzięczna za podpowiedzi, gdzie szukać takich produktów :)
Awatar użytkownika
Niecisław97
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2020, 21:55

Re: Wózki dziecięce - jaki sklep?

Post autor: Niecisław97 »

Bardzo duży wybór masz w sklepie umalucha.pl. Sama robiłam tam zakupy przed urodzeniem córeczki i udało mi się skompletować praktycznie wszystko łącznie z meblami do pokoju. Ja jestem pod wrażeniem jakości produktów i ceny za nie :)
Awatar użytkownika
ellana7
Posty: 58
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:10

Re: Wózki dziecięce - jaki sklep?

Post autor: ellana7 »

najważniejszy jest wybór samego wózka :) ja kupiłam spacerówkę, która jest przeznaczona dla dzieci od urodzenia aż do 15 kg z Cavoe ( model OSIS). No cóż trzeba przyznać, ze już sam design robi wrażenie - nowoczesny, miejski styl. wysoka jakość wykończenia, mocny stelaż, zwrotne koła. dodatkowo można jeszcze dokupić torbę z termosem i fajna matą do przewijania ( przydaje sie ;p ),
Awatar użytkownika
rufka
Posty: 66
Rejestracja: 03 cze 2019, 21:09

Re: Wózki dziecięce - jaki sklep?

Post autor: rufka »

ellana7 pisze: ↑10 cze 2020, 9:06 najważniejszy jest wybór samego wózka :) ja kupiłam spacerówkę, która jest przeznaczona dla dzieci od urodzenia aż do 15 kg z Cavoe ( model OSIS). No cóż trzeba przyznać, ze już sam design robi wrażenie - nowoczesny, miejski styl. wysoka jakość wykończenia, mocny stelaż, zwrotne koła. dodatkowo można jeszcze dokupić torbę z termosem i fajna matą do przewijania ( przydaje sie ;p ),

cavoe ma super wózki, ja czekam aż ten drugi model AXO będzie dostępny :) rozmawiałam ze sprzedawcą w sklepie, widział go na targach i b ardzo polecał. jest nieco większy niż Osis, dla dzieci do 22 kg :) no i ma dobrą amortyzację i duże koła z gumowymi oponami :)
Awatar użytkownika
Szyszyka
Posty: 188
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:54

Re: Wózki dziecięce - jaki sklep?

Post autor: Szyszyka »

Jeżeli chodzi o zakupy dla dziecka, zakupy wyprawkowe, to lista będzie bardzo długa. Zobaczcie sobie może i sklep internetowy https://haribi.pl Bez problemu znajdziecie tu idealną zabawkę dla każdego dziecka. Zapoznajcie się z ich ofertą.
Awatar użytkownika
penelopa
Posty: 201
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:39

Re: Wózki dziecięce - jaki sklep?

Post autor: penelopa »

Dobry terenowy wózek nie do zdarcia kupisz bezpośrednio od x-landera i to jest online i jednocześnie na żywo bo zamawiasz go sobie do domu na próbę i testujesz, spodoba się to zostawiasz, a jeśli nie to odsyłasz, to bardzo proste, dla mnie to idealne rozwiązanie bo nie muszę chodzić po sklepach w czasie pandemii
Awatar użytkownika
greska21
Posty: 168
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:00

Re: Wózki dziecięce - jaki sklep?

Post autor: greska21 »

Wybór wózka jak jest tyle różnych na rynku nie jest łatwy. Ze swojego wyboru jestem bardzo zadowolona. Model Flex od Euro Cart, takim jeździ moja córcia. W tym modelu siedzisko jest przeznaczone dla dzieci już od narodzin, u nas obyło się dzięki temu bez gondoli. Oczywiście 5-punktowe pasy bezpieczeństwa dla dzieci poniżej 6 miesiąca (certyfikowane). Super się nim jeździ.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 404
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:17

Re: Wózki dziecięce - jaki sklep?

Post autor: mczay »

Najważniejsze jest to na jaki wózek się zdecydujesz. Ja polecam Ci wybrać Euro-Cart Volt Pro. Sama jestem szczęśliwą posiadaczką tego wózka. Jest masywny, ale to daje niesamowity komfort podczas spacerów i Tobie i dziecku. Polecam - nie będziesz żałowała tego wyboru.
Awatar użytkownika
mari9022
Posty: 158
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: Wózki dziecięce - jaki sklep?

Post autor: mari9022 »

Najważniejsze jest to, abyś wózek wybrała dobry. Zdecydowanie polecam Riko Nesa. To mój wybór sprzed roku, z którego jestem w pełni zadowolona. Wózek spisuje się rewelacyjnie w każdych warunkach i na każdym terenie. Jest lekki, więc fajnie się go prowadzi, a wprowadzenie na wyższe piętra czy też włożenie do bagażnika dla nikogo nie będzie problemem.
Awatar użytkownika
aktywna
Posty: 102
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:05

Re: Wózki dziecięce - jaki sklep?

Post autor: aktywna »

Zamówiłam ten https://www.youtube.com/watch?v=ThTaOLGcnEg wózek w kolorze stellar sky, jest prześliczny, bardzo starannie wykonany i ma cudne dopracowane detale, jestem nim zachwycona. To najładniejsza spacerówka jaką miałam okazję oglądać a widziałam ich sporo!
Baśka

Re: Wózki dziecięce - jaki sklep?

Post autor: Baśka »

Ja zamawiałam przez internet- tak było mi wygodniej:) Zdecydowałam się na anex e/type, z którego jestem bardzo zadowolona. Jest poręczny i wygodny, lekko się prowadzi i jest łatwy w obsłudze. Stelaż jest solidny a cały wózek po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.
Pamiłka

Re: Wózki dziecięce - jaki sklep?

Post autor: Pamiłka »

Tu mają duży wybór https://boboking.pl/wozek-do-biegania sklep fajny, mnie go poleciła znajoma, możesz o wszystko dokładnie wypytać. Szczegółowo odpowiedzą ci mailowo. Jak kupujesz w zestawach to masz o wiele taniej. Ja tam kupowałam kilka rzeczy, wiadomo jak sie urodzi dziecko to jest potrzeba :)
aguśko990

Re: Wózki dziecięce - jaki sklep?

Post autor: aguśko990 »

Witam,co sądzicie o dodatkach do wózków? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat, zalezy mi,by zrobic prezent sobie i mojemu dziecku. Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://mamaija.pl/wozki-dzieciece/akce ... ozkow.html Co o tym sądzicie? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
tidala
Posty: 880
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

Re: Wózki dziecięce - jaki sklep?

Post autor: tidala »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://caretero.pl/
ODPOWIEDZ